Skočiť na obsah

Ignatius

Odporúčané príspevky

zlomil som si nos, po troch dnoch som zistil, ze je krivy, tak som si ho siel dat do ambulancie zlomit znova a dnes mi davali von tamponadu a je krivy stale...

 

:D

ešteže máme nejaké cizyho staré fotky s rovným nosom :D

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

neviem či to dať do rozosmialo alebo sem ... lebo ani si uľaviť nechcem :D ... zúčastnil som sa miestneho kalčetového turnaja dvojíc ... a naše výsledky boli výborné :D

2:13, 3:12, 3:12, 4:11, 3:12, 3:12, 3:12, 3:12 :D :D úspešne posledné miesto :D

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Pred niekoľkými rokmi som dostala od syna pomerne drahé náramkové hodinky. Všetko bolo OK až do minulého týždňa, keď si baterka povedala, že už mi slúžila akurát dosť, a je ju potrebné vymeniť. Naivne som sa domnievala, že nabehnem do opravy a hodinky mi v priebehu par minút vrátia aj s novou batériou.

 

Veľmi chytro mi však môj názor vyvrátili ... že veru túto výmenu oni nezvládnu a mám si nájsť obchod, kde boli hodinky kúpené. Určite nielen u nás sa prevádzky v obchodoch menia rýchlejšie ako ročné obdobia, a tak mi bolo jasné, že v našom meste už nevybavím vôbec nič. Nepochodila som však ani v susednom krajskom meste /!!!/, "pohadzovali" si ma z jedného obchodu do druhého, až napokon v jednom zlatníctve mi nejakú nádej dali, že keď príde "veľký šéf", tak sa na ten zázrak pozrie. A ak bude aj šéf "v úzkych", ostáva mi už iba poslať ich priamo do hlavného mesta. :)

 

Je mi už jasné, že nie je potrebná žiadna paráda so značkovými hodinkami, ale treba kúpiť niečo za pár "evri", a tam to aspoň tak nemrzí, keď sa niečo "nezdarí".

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

o chvilu idem na rodicko..drzte palce..potomok /hulvat maly/ plesol jednu spoluziacke..lebo ho citujem "provokovala" :)

uz sa tej kvetinke aj ospravedlnil, dufam, ze jej rodicia neplesnu dnes jednu mne... :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

plesol jednu spoluziacke..lebo ho citujem "provokovala

:) laska ma mnoho podob....

 

dnes mam cely den chut na kremes, sacher, spic, dobosku, orechovu tortu, puncove rezy, grilazovy keks, opiteho izidora, zltkove rezy, gastanovu kocku, suhajdy, brownies, jahody so slahackou, .................................. :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 týždňami...
  • Pred 2 týždňami...
  • Pred 2 týždňami...
  • Pred 2 týždňami...

To sa dá pri sledovaní prenosu z parlamentu oddychovať ?!! :)

Však to sa ti môže tak zdvihnúť adrenalín, že budeš čulá ako rybička a spánok bude v nedohľadne.

 

Teda, aspoň ja mám o "kulise na oddych" inú predstavu ...

... to skôr nejaká "tichá muzička", určite nie rečnenie našich všemúdrych zástupcov. :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Návštevník
Táto téma je teraz zamknutá pre ďalšie odpovede.
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov