Skočiť na obsah

Ignatius

Odporúčané príspevky

  • Pred 3 týždňami...

včera na alexandrovcoch som stretol aj moju bývalú spolužiačku ... na najprv ma ani nespoznala / to sa jej ani nečudujem od vtedy som prešiel dosť veľkou zmenou image/ ale povedala mi dve tri slová ako koniec už sa somnou ani nerozprávala .... škoda chcel som sa sňou cez prestávku povyprávať ;) ... časy sa asi zmenili keď sme spolu klábosili celú noc až do rána ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...

zlý zlý zlý deň

príšerný deň . priateľka, ktorá tomu rozumie, hovorí, že je nejaká zlá konštelácia planét ...

už nech zmizne

nezmazateľnej škody už narobila na tri rodiny ... zmiznite dočerta planéty, choďte niekam do pekla, nemali ste sa ani stavať nijako extra. už nikdy to nerobte :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Musím si ponadávať... už druhý týždeň som chorá a žiadne zlepšenie nie je na obzore...

Od nádchy mám zavelené uši a som totálne hluchá, tiež mám tuberácky kašeľ a ruku ako feťák od toľkých injekcií... a beriem 9 (!!!) rôznych druhov liekov, ktoré mi vôbec nepomáhajú. Cítim sa ako v poslednom štádiu. :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

v poslednej dobe mám zlý spánok, hlavu plnú tisícich vecí a všetko sú to protichodné myšlienky. celý včerajšok som v hlave rozvíjala myšlienku, alebo skôr som sa snažila prísť na odpoveď na otázku, či je dobre prijímať ľudí takých, akí sú. Prišla som len na to, že je potom o dosť ťažšie zistiť, ktoré veci mi naozaj prekážajú. Okrem toho som nadobudla pocit, že len prežívam a opäť robím to, čo v podstate nechcem. A nemám sa o tom veľmi s kým porozprávať, tak sa tu tak vylievam, snáď poslednýkrát.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

Vydrbaný post.sk, bezkonkurenčne najhorší emailový server, matka si odtiaľ potrebuje jeden email vytlačiť (ako keby si na to nemohla spomenúť skôr), x krát som jej hovoril, že nech používa schránku na gmaily, teraz potrebuje vytiahnúť ten email z postu, samozrejme zákon schválnosti (u postu bežný) zariadil, že emaily majú výpadok a nič tam nefunguje! Ako toto ešte niekto môže v 21. storočí používať nepochopím nikdy.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...
  • Pred 2 týždňami...

stále viac a viac rozumiem Lukáčovmu dolorizmu...

a pocitu nenaplnenia Janka Jesenského...

a sivosti dní Silvie Plathovej...

volám po slnečných dňoch a tie stále neprichádzajú...

ubíja ma náznakovosť a zabíja vecnosť...

napriek všetkej farebnosti myšlienok sa mi dúha zlieva s mrakmi...

sicut umbra dies nostri - ako tieň sú naše noci

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...
  • Pred 3 týždňami...

veľmi ma teší, že som rozumná, ale neteší ma, že zvoliť si "správnu cestu" znamená niekomu ublížiť.

cítim sa akoby som zas bola v pubertálnom veku, matka mi zas habe veci, nemám žiadnu slobodu, žijem v ponižovaní a slzách... a sama neviem prísť na to, ako sa z toho dostať. neviem sa ešte osamostatniť... ale vďaka tomuto raz skončím v kazajke... :/

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...

Dneska sa nám pokazila mikrovlna ... pravdepodobne to bude len vypínač ale je to kaťas ... normálne som musel loviť v pamäti ako si zohrejem ryžu na kastroly :) ... ale spomenul som si ... ale na druhej strane 22 rokov nám už vydržala ... to je super no nie :smilieee:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

včera som fotila akty jednej kamoške a pri úprave svetla som potrebovala posunúť kreslo. zabudla som ale posunúť vlastnú nohu a tak výsledkom je fialový palec, na ktorom bol krásny krvavý pľuzgier (videla som asi všetky súhvezdia a hnusne to pulzovalo) :)

dnes som pripravovala maketu na jeden streetart, bolo len niečo potrebné vystrihnúť, ale je to také malinké a tenučké, že som sa rozhodla rozobrať dámsky strojček na holenie a vybrať z neho žiletku. potrebná vec je vyrezaná a moje prsty sú tiež poznačené. len s tými leokoplastami na nich sa dosť zle narába s notebookom :vystraseny:

no čo... "šikovnosť moja, neopúšťaj ma" :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...

vyliala som dve skysnuté mlieka, jedno skysnuté pivo, vyhodila splesnivenú narodeninovú tortu, zrušila narodeninovú oslavu, obliala notebook kávou a som rada, že som vôbec vyliezla o pol druhej z postele. fasa deň :o

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Trčím doma, lebo mám zápal priedušnice. Mám predpísané antibiotiká po 6 rokoch. Bléé.

Využijem čas a pozriem si asi rozprávku: Princezná so zlatou hviezdou na čele. :D

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

zlomil som si nos, po troch dnoch som zistil, ze je krivy, tak som si ho siel dat do ambulancie zlomit znova a dnes mi davali von tamponadu a je krivy stale...

 

porazi ma

 

asi pojdem na plastiku

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Návštevník
Táto téma je teraz zamknutá pre ďalšie odpovede.
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov