Skočiť na obsah

Ignatius

Odporúčané príspevky

opäť sa raz ozvalo volanie diaľok a ja viem, že musím odísť. minimálne na leto niekam preč. najlepšie úplne preč zo Slovenska. a najnajlepšie niekam, kde budem môcť ešte aj robiť. /keby ste mi vedeli niečo poradiť, prosím píšte :lol:/ niežeby som to tu nemala rada, ale. musím preč. far, far away...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

v pondelok som zistila, že mám hrozný problém v škole, pravdepodobne zo mňa bakalár nebude.

v utorok sa mi stal úraz, keď som si to krivkala na privát, zavesil sa n mňa šesť ######ov, ktorí po mne chceli aby som im vyfajčila, takže som už skoro volala políciu.

v stredu som zháňala človeka, ktorý by ma odniesol do nemocnice /zohnala som jedného známeho, ktorého poznám len ako zákazníka z baru kde som robila/, prežila som v nemocnici pol dňa, polhodinu som si to krivkala do nemocničného bufetu hladná a smädná.

vo štvrtok som mala v pláne si to odkrivkať na skúšku, ale vedúci katedry sa rozhodol, že ten termín zruší, takže nestíham absolútne robiť skúšky

dnes je piatok a keď vidím všetky farby svojho ľavého členku, keď si predstavím, že ma naši vezú autom domov, keď si uvedomím, že by som zajtra mala byť na jednom stretnutí umelcov, kde som sa mala prezentovať a miesto toho budem doma, keď si uvedomím, že mám miliardu nedoriešených vecí a vôbec nemám čo jesť, je mi na zaplakanie.

 

.... takže ppč. týždeň. :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

vcerajsok den Blbec

 

- bolo dohodnute ze sa ide na badminton, tak som si dotrepala veci do prace,.. tam mi kamoska oznami ze nas je dokopy 9 na dva kurty - dobre vie ze ak nas je viac ako 8 tak nechodim...nie, ona mi to nevedela oznamit den predtym, ona sa nevedela zariadit a nezavolat dalsiu jednu ... slaka aj s takymi individuami :)

 

- tak si vravim vsak pojdem teda do posilky, veci som mala so sebou - pridem, prezleciem sa, a zrazu som zistila ze som si cosi zabudla - tak som sa znova obliekla a het domov - samozrejme potom sa mi uz nechcelo ist znova :lol:

 

Asi sa vybavim v posilke dnes, nech mam klud na dusi...aj na tele :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

.... takže ppč. týždeň. :)

 

nie ppc., ale skor npc., povedal by som.

 

raz som s jednym kamaratom vysvetloval Rakusanom jemne nuancie medzi tymito dvoma slovenskymi vyrazmi, a dost tazko pochopitelne pre nich :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Poznáte to ako v IT Crowd niekto zavolá, že potrebuje pomoc a prvá veta je niečo v zmysle "či je pc zapojený do siete"

a druhá veta "skúsili ste výpnúť a zapnúť"

No. Tak, niečo podobné sa mi stalo :lol:

Neveril som že to može mať také jednoduché riešenie.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

práve som zistila, že nemám čo jesť. dobre, klamem, našla by sa smotana, našli by sa cestoviny, rožky a maslo. ale mne treba nielen teraz večeru, ale aj zajtra raňajky, obed, ... :) a komu sa chce v tomto nečase kus cesty do hypermarketu či večierky? veď ma vietor prilepí na hrad a to jednou nohou budem ešte na priváte :lol: keď je raz človek blbý a nič si nekúpi, tak je prosto blbý... :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

včera ma okradli, prišla som o simkartu, bankomatovú kartu, ISIC, výpatu, pár kopejok...

 

dnes som prišla o nervy, povedala matke o krádeži a o tom, že tohto roku do rodiny bakalár nepribudne. a že mi treba 600e na školné... a ...

 

holý ----- som vybavila, prežila som polhodinu šokov vo VÚB a potom som sa oprela o svetelný reklamný panel v nákupnom centre a potláčajúc slzy sledovala pracujúceho kamaráta v McDonalde... asi jediný svetlý bod tohto dňa :/

 

nevládzem... :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

je mi zo na do placu

 

az teraz som si uvedomila ze veci ktore robim (nielen ja) nie su spravne

hryzie ma svedomie, je mi zle, sedim v praci a neviem sa na nic sustredit, mam brutalnu depku a je mi zo mna zle

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ach doll, :lol: ,srdiecko,to je dobre,ze si si sama pred sebou priznala,ze si chybila. Bude to lepsie, uvidis...casto chybujeme, to ludia robia,ale ty mas dobre srdiecko,ked si to priznavas,aj tu...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Prave som v labakoch a dost velky pavuk mi vyliezol az na golier. Keby tu sedelo nejake dievca, tak ho vystrie. Este aj teraz tu beha kdesi pod stolickou. Takze radsej uz pojdem :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pretiekol pohár a ja som dobrovoľne na ulici. keby ste ma niekto chceli prichýliť, asi sa brániť nebudem :lol: zatiaľ sa nachádzam načierno v Nitre, ale asi sa presuniem inam.

 

a som sklamaná z kamošky. keď ona potrebovala pomoc, všetci sme jej boli dobrí, ale keď potrebuje pomoc niekto z nás, z partie, tak na nás sere. včera sa vysrala na kamoša,dnes na mňa. a to sme sa potrebovali len vyrozprávať :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Návštevník
Táto téma je teraz zamknutá pre ďalšie odpovede.
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov