Skočiť na obsah

Ignatius

Odporúčané príspevky

dalsie sviatky naprd .. dobru naladu, o ktorej som sa zaprisahal, ze si ju udrzim cely pobyt doma, mi pokazil nervozny a do vsetkeho sa navazajuci otec po pol dni, s frajerkou som chcel oslavit vyrocie vyletom v tatrach, auto mi samozrejme nedali lebo boli urazeni, ze si nedam srat na hlavu a ked na mna stekaju, budem stekat tiez, a dneska doobeda mali vsetci zlu naladu, zase same zdrby, ze nie je pozametane .. tak som sa vykaslal na oblievacku, aj tak to nemalo zmysel .. dokonala sviatocna nalada .. nechapem na kyho krista chodi mama do kostola, ked aj tak vie len do vsetkeho pindat a pindat a pindat, asi sa chce z toho vyspovedat, ale nie zit poriadnym krestanskym zivotom.

 

clovek ani nema chut prist znova domov po tomto

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Nie normalneho vlka,je to polovlk,uz som o nom kedysi pisala.

Rozsekol mi kozu na hlave,nastastie nie az na lebku

 

je tam aj fotka medzi domácimi zvieratkami ...

a prečo to spravil ?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

littlewitch

mat doma polovlka, to by si mal clovek uvedomit, ze sa moze stat hocico...vlk je plache zviera, a ked sa dostane do "uzkych" tak sa asi snazi branit...neviem co sa udialo, ale uprimne, neprekvapuje ma to...skor ma prekvapuje, ze si sa doteraz nebala ze sa nieco stane..

 

ja mam respekt aj pred ceskoslovenskym vlciakom, tym ze v nom prudi krv vlka ...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Sedela som s ním v záhrade na kopci a hladkala ho. Vobec som si neuvedomila,ze som pri nom mensia. Zviera ma v sebe pud,ze zautoci necakane na vsetko,co je od neho mensie. A ked som prestala hladkat,zrazu sa splasil a skocim na hlavu,zubami vsak zabral len do vlasov,nastastie nie az do lebky,mala som len narusenu kozu. Respekt tam bol vzdy,ale teraz uz citim strach.

Bol to sok,pretoze ma nechcel pustit,keby mi nedobehli na pomoc,tak ma mozno dotrha. Vobec neviem,co teraz urobime. Ma uz svoj vek,ale sme na neho dost citovo naviazani :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Nie je dôvod, aljak nič nechce len sa všeobecne sťažuje, a okrem toho nikto nevie o aký vírus ide, či o Ebolu alebo nejaký PC vírus tak v tomto smere je ťažké radiť.

btw tomassi tak aspoň k tebe sa vyjadrím keďže vidím že ti je smutno. Táto spamovacia téma ti ako mohla ujsť pozornosti? Takmer som skamenel keď som tam klikol.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

postavím sa na obranu tej témy.

je tam možno pár príspevkov naviac pri odobrovaní odpovedí, napríklad, ale je to téma, kde treba pohnúť aj rozumom, a nie je to postovanie bohapustých obrázkov ako boli kedysi tie číselné témy. také sa už dávno nezakladajú.

táto sa vyrovná hádaniu filmov z obrázkov či nápovedí, či hádankovej či počítacej téme.

človeku občas dobre padne pohnúť rozumom, či relaxovať, či len šialene googliť, aj zábavou je človek živý, aj keď ho šialene bolí hlava furt ako mňa ... :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Axel

spomenul som Ťa,

lebo vždy keď niekto spomenie vírusy

nezdržíš sa pripomienky k obsahu navštevovaných www stránok

 

a k inkriminovanej téme

dúfam, že si si prehliadol aj príspevky,

lebo podľa nich isto nejde o spamovaciu tému

táto sa vyrovná hádaniu filmov z obrázkov či nápovedí, či hádankovej či počítacej téme.

dovolil by som si povedať,

že ich v niektorých mmntoch aj predčí :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

minulý týždeň som bol na emisnej, lebo som myslel že mi končí, dnes pozerám

a to mi skončila STK, takže už týždeň si to valím bez STK

a spravia mi ju až piatok :/

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

už takmer dve hodiny nemáme elektriku, dodýchavam na baterke a orange ... za chvíľu zmiznem a prestanem existovať :lol:

 

 

edit.

už naskočila a znovu vyskočila. baterka sa trochu doplnila

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Nie je dôvod, aljak nič nechce len sa všeobecne sťažuje, a okrem toho nikto nevie o aký vírus ide, či o Ebolu alebo nejaký PC vírus tak v tomto smere je ťažké radiť.

btw tomassi tak aspoň k tebe sa vyjadrím keďže vidím že ti je smutno. Táto spamovacia téma ti ako mohla ujsť pozornosti? Takmer som skamenel keď som tam klikol.

 

zaujimave, ze ked sa stazovala doll, tak uz aj mala minusko za prispevok...a to len preto, ze p. Axelovi sa proste DrayTek, Vigor a vsetko od nich nepaci...tak asi aj preto si potrebovali do teba ini rypnut..

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Návštevník
Táto téma je teraz zamknutá pre ďalšie odpovede.
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov