Skočiť na obsah

Ignatius

Odporúčané príspevky

nie, neštve ma, že som nespravila skúšku... štve ma iné...

za svojich dvadsať rokov, čo existujem na tomto /škaredé slovo/ svete, som sa snažila žiť nekonfliktne... ak sa nejaký ten konflikt rysoval, radšej som ustúpila a bolo mi jedno, že si o mne myslia, že som srab... alebo ak vznikol, chcela som ho riešiť... nikdy som nemala tendencie konflikty vyvolávať, žila som si v ústraní, kde mi vždy bolo dobre... ale asi som sa málo skrývala... lebo tá /dvakrát škaredé slovo/ so mnou nejaký problém asi má... čo, /škaredé slovo/, som jej spravila?

 

okrem toho si myslím, že by škola mala študentom preplácať kávu a energydrinky a všetko, čo študent potrebuje pre lepšie učenie...

 

a ako čerešnička na záver: niekto mi na priváte minul toaletný papier! /škaredé slovo/!!!

 

na protest idem konečne oddychovať /po 30 hodinách na nohách/

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vzdávam sa... načo sa ja toľko snažím, keď to aj tak vždy dopadne zle???

Zistila som, že blbí majú šťastie a ešte sa tým poctivým a snaživým, ako som napríklad ja, vysmejú do rovno do tváre.

Ach jaj. :lol:

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

a ako čerešnička na záver: niekto mi na priváte minul toaletný papier! /škaredé slovo/!!!

 

:lol: to mate kazda zo siestich, ci kolkych, vybaleny vlastny toaletny papier?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

okrem toho si myslím, že by škola mala študentom preplácať kávu a energydrinky a všetko, čo študent potrebuje pre lepšie učenie...

 

může byť, mne sa výborne učí po takom jednom dvoch pivách

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

práve ma najedoval mokrý vysavač, upchaté trysky a hadice, dávno nebol použitý, tak som drhla koberec kefou ako za stara, aspoň že vysával vodu, chudák starý. potrebuje doktora. aj moja postihnutá ruka ho potrebuje :lol:

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Hmm, toto sa mi páči... Idem do školy odovzdať jeden papier, keďže potrebujem aj jeden podpis naň, idem špeciálne dnes, aby som to mal jedným vrzom, bo predsa len to nemám za rohom... najprv kvôli tej troške snehu autobus meškal pol hodinu (25 minút z toho chytil na vjazde do BA), konečne dostanem potrebný podpis... a dotyčná osoba, ktorej to bolo treba dať, práve dnes šla k lekárovi, úchvatné... takže zajtra pokus č. 2... Obrázok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

uz ma po dvoch tyzdnoch prestala boliet oblast rebier /pravdepodobne presilenie z posilnovne/ a dnes si idem dole po schodoch, a zrazu krc do nohy, z kolena vystrelujuc do stehna

situacia po 8 hodinach:ledva chodim, koleno horuce

nikde som nepadla, nikde som sa nesmykla, nechapem

 

snad sa to odlezi, zajtra su plany :)

mam pocit ze co tyzden, to nejaka "diagnoza" :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Za to že na PF konštatujem, že PF je asi jediné fórum na Slovensku kde sa pridanie avataru nepočíta na sekundy, ale na dni až týždne mi elfant maže príspevky.

 

No však sem príde! :lol: :) :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

to je, ked medzitým nejako zmizla, teda bola, videla som ju, namojdušu :)

 

 

dnes je nie moc úspešný deň :lol: ... ale ten báječný futbal a tie mená na trávniku a mimo neho mi to vynahradili ... aspoň trochu ...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

najprv som si močila ruku vo vodke /nemám alpu/, pretože mám zapálené tri prsty, potom som si naniesla hrubú vrstvu krému na čierne kolená, čo som sa vytrela na ľade, a teraz mám ruky hrubo natreté tým najmastnejším krémom aký mám pretože ich mám tak suché, že sa mi na nich vatvárajú šupiny... :lol:

inak sa mám fajn :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ja od novembra prezivam obdobie, kedy by som vedela ublizit, ale naozaj ze skaredo..a od januara som v stadiu, kedy by som chcela ublizit

 

jedna osoba, jedna zena, jedna mrcha

 

snazim sa na to nemysliet, snazim sa to vnimat ako poucenie, ako nieco co sa muselo stat aby som bola stastna..

skoda len ze tomu predchadzalo krasne obdobie

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

včera som mal najhorší deň v mojom živote a dneska to pokračuje :lol:

 

co si porobeu? ze si sa ozral ako hovado, spravil si hanbu v celej krcme a prisiel domov bez dokladov, este nie je to najhorsie, co ta moze stretnut :)
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tak hento sa mi zrovna nestalo :) i keď raz som sa poriadne ožral a tancoval na stole :lol: ale doklady som nikdy nestratil ale to mi ani nevadilo lebo som sa vtedy dobra zabavil

 

ale k tomu čo som napísal trochu som to prehodnotil keď som sa dobre vyspal ... teraz ma to len mrzí ... len keď ja som unavený som aj nervózny a hovorím veci čo by som nemal. Jednoducho povedané pohádal som sa z dobrou kamarátkou a nerozprávame sa

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Návštevník
Táto téma je teraz zamknutá pre ďalšie odpovede.
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov