Skočiť na obsah

Ignatius

Odporúčané príspevky

nj, tiež ma napadli len samé negatíva v tom momente, keď som sa mala do 2 minút po telefóne rozhodnúť, preto aj nie som v konečnom dôsledku tá pri tretej lampe

ale keď teraz nad tým rozmýšľam a zistila som si podrobnosti o projekte, v ktorom to bude bežať v bedni... no čo už... :lol: (a to som si akurát hovorila dnes ako by sa hodili nejaké peniaze len tak z neba - nemyslím teraz na tú prostitúciu, ale na komparz :))

takže prostitútka v tomto živote už asi nebudem :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

mno. keše by sa zišli, ale takéto životné rozhodnutia robiť do dvoch minút a telefonicky, mno nevim.

ale keď nad tým uvažujem, mohla si urobiť kariéru.

ale keď uvažujem ďalej, aj nie. hm.

ináč tie negatíva človeku prebehnú hlavou, mne napadlo ... mno nič, zmier sa s tým :lol:

 

aby som zostala v téme, to bude asi tým, že je piatok trinásteho :)

a chvalabohu že končí tento týždeň ... pomaly.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

už hodinu nemáme elektriku ... pripojenie cez orange to istí, ale to je tak všetko. baterky skončia za chvíľu, kysne mi koláč, nemám ho kde upiecť, je tu zima a tma takto by chceli žiť zrejme radikálni zelení nafurt :lol:

 

 

 

edit. baterka dochádza, papa moji drahí, odcházím, ke´d píšem jhlúpoati, tak vedzte, že navidím naklávesicu :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

dnes som strávila dve hodiny čakaním na sono, tri čakaním na gastro, vyzdvihla som si antibiotiká, za ktoré som zabudla zaplatiť, dozvedela som sa super správy, na základe ktorých som pochopila, že keby som začala robiť pred dvoma mesiacmi, ešte stále by som nestíhala, doma je to peklo, myslím, že Vianoce u nás nielenže nebudú 24.decembra ale nebudú vôbec, som chorá, nemám kedy spať... a žiadne prázdniny nebudú...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

druhý sviatok vianočný ... trochu pokoja a pohody, podľa možnosti

 

a môj dosťahovaný rusnácky horný sused, ktorý je ináč celkom normálny, mení na jednej izbe okno za plastové ... :lol:

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

on slávil aj vianoce, lebo rodinu má "našskú", a jeho svokra tiež skoro trafilo :lol: ale mal dvoch kamarátov, mali to celkom rýchlo, ani moc nevŕtali ... :)

ale ja som ohľaduplný človek, možno budem vyklepávať masko alebo tak na jeho vianoce, a dobre nahlas :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

uz 5. den zapalene hrdlo a stale to neprechadza :lol:

klokcem, potim sa, cajikujem, nechodim zbytocne von... a mam pocit, ze sa mi to akurat zhorsuje

mozem skusit nasadit bioparox ale co potom? za dva dni sa mi zacina silvestrovska lyzovacka :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nechápem, prečo mi nejde otvoriť žiadnu stránku keď som pripojená na wifi a pritom mi to ešte pred odchodom z NR išlo... ale nejako som sa s tým vyrovnala...

že mi ale vypadáva modem, že sa sám od seba vypne a to ani nie je vybitý /modem ako ten mobilček od Orange-u/, tak to ma nasiera celkom dosť! :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

keď som išiel do roboty ráno samozrejme nesvietili svetlá, bola poladovica, a dajaký inteligent dal kôš na stred chodníka ... čiže raz som spadol a skoro som sprešoval ten koš :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

moje očakávania:

študent učiaci sa tri týždne na skúšku: A

študent učiaci sa tri dni na skúšku: E

 

dnešný pád očakávaní:

študent učiaci sa tri týžnde: F

študent učiaci sa tri dni: nulová šanca

 

som demotivovaná... :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

...slovensky cestny zakon ... obmedzenia pre istu kategoriu zaujemcov o vodicsky preukaz :lol: /vsetky krajiny EU ziju v 21. storoci, a aj sa tak zariadili, len SR ma vo vedeni starych nevzdelanych ######.../

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Návštevník
Táto téma je teraz zamknutá pre ďalšie odpovede.
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov