Skočiť na obsah

Ignatius

Odporúčané príspevky

Vsetci su strasne zaneprazdneni. Najhorsie je, ze aj ja som zaneprazdneny. Este aj skracovanie dennej doby posobi dojmom, akoby mal clovek na vsetko menej casu.

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

chjaj, podobne, ja sa zas raz opäť stretávam s problémovou situáciou: Zajtra 2 odovzdávačky, hotové ešte dokopy nič, vôla žiadna, únava veľká, času málo... (ale hlavne by som namiesto toho stále iba tancovala po byte a ne a ne si sadnúť k povinnostiam :lol:)

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Hmm takze do kelu dnesny den zacina super. Rano zistim, ze mame zablokovali t-mobile, ktory mam od nej pozicany kedze moj mobil je v oprave. Takze nemohol som jej povedat, ze bude treba zavolat hovnocuc, lebo zumpa plna uz je na dome, dalej potrebujem zavolat elektrikara co s nim dneska budem tahat elektrinu kedze davame novu kuchynu do toho domu, a ako tresen na zaver Stevka ma dneska dost blby zapocet a tak som jej chel napisat jednu smsku na upokojenie a povzbudit ju ,ale kvoli maminemu preklepu lebo zaplatila iba 9 z 12 eur co bola platba za telefon tie blbe kapitalisticke sv*ne blokli odchadzajuce sms a hovory, kua kvoli 90 korunam to su fakt blbci... Nervu mam celkom slusnu...

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

V Bangkoku je fajn. :lol:

 

a ty na co narazas? :)

 

 

 

btw...telefonat priatelova ex s vyhrazkami, zdeptany priatel, pocit stracania istoty pod nohami... ako sa vie skvela nalada poslednych dni, tyzdnov, zmenit na utrpenie, smutok, plac, beznadej

kopka nestastia...a nielen ja...:)

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Prihlásenie na Facebook

Účet nedostupný

 

Váš účet je dočasne neprístupný kôli údržbe stránky. Mal by byť prístupný do pár hodín. Za výpadok sa ospravedlňujeme

ach to sú somári akurát teraz, to nemôžu robiť údržbu dakedy v noci. Akurát som sa mal dozvedieť dôležitú informáciu

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

v tomto byte to mám ako nočný živočích ťažké, v noci nemôžem čítať v izbe, v ktorej teraz nespím sama, nemôžem čítať v kuchyni, lebo namiesto dverí máme oblúk a na druhej izbe sklenené dvere cez ktoré svieti svetlo z kuchyne akurát našim do ksichtu, navyše nemôžem čítať ani cez deň, lebo je tu hluk... :lol: :)

 

jediné, čo ma napadá je vybudovať si z vane posteľ :)

  • Pridať bod 2
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

celý život sa sťažujem aký máme doma hluk a teším sa ako budem bývať sama a teraz bývam sama len tretí deň a už mi je nejak smutno a to ticho, ktorého som sa nemohla dočkať ma ubíja :lol:

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

premýšľam, či sa mám báť... i keď som sa vyhýbala stretnutiu ako sa dalo, napokon sa predsa len chlapec dostal ku mne a povedala som mu, že na neho nemám síl...

ale čo to kedysi sľúbil, že to chce teraz splniť?

bože, aj neviem...

neviem či sa mám báť... :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Návštevník
Táto téma je teraz zamknutá pre ďalšie odpovede.
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov