Skočiť na obsah

Ignatius

Odporúčané príspevky

vcera vecer som isla na rodinnu grilovacku, k sestrinym svokrovcom a cakala som nevinnu akciu.

Akcia skoncila o tretej rano, ked sme boli vsetci total rozbiti - kopa burciaka, vina, uplne presisovani a po roku a pol som facila este aj cigarety...no proste hroza :lol:

 

a dnes som neskutocne rozbita...este aj teraz mam zaludok na vode a jahodu zo sise citim v plucach

 

mam na dlhu dobu dost :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

este aj teraz mam zaludok na vode a jahodu zo sise citim v plucach

tiež som, nedávno mala tú "česť" spoznať, aké to je úplne sa prešíšovať... najhoršie je, keď človek popíja a popritom pofajčieva a jaksi mu uniká kontrola nad tým koľkokrát sa naložilo z tabaku, ako veľa. My sme ani nejak extra veľa nepili (8 pív plus 2 fernety na osobu cca), ale popri normálnych cigaretách sme podstatnú časť noci dokladali a dokladali marhuľový tabak, 3 osoby sme takto "zvládli" 1/2 štandardného balenia a tak strašne zle na druhý deň mi ešte nikdy nebolo (ani po pol litry domácej)...

 

no a k veci:

zavreli už druhú ulicu na mojom sídlisku kvôli nejakej oprave cesty alebo čoho, už predtým bola situácia s parkovaním na Račianskom mýte nič moc a teraz vážne už neviem, kam po pol piatej dať auto...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

vcera som sa pohadal s priatelkou .. respektive bola poriadne pripita a spravil som nieco, co asi vnimala ako krivdu aj ked ja som to tak vobec nemyslel .. nebavila sa so mnou a odisla s placom domov .. teraz mi to je priserne luto :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

super, vykaslal sa na mna moj spolubyvajuci, ktory ide byvat so svojim najlepsim kamosom .. 2 dni pred ubytovanim. a to sme mali ist byvat na bunku s jednym parom, ktory teraz dostane vedla mna niekoho, o kom nevieme vobec nic .. ach jaj ..

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

o svojej finančnej kríze som vedela, ale rátala som s ňou iba na prvý mesiac môjho pobytu v Nitre... malo mi ostať len pár eur na účte...

no bude to ešte horšie... doma sa to o dosť zhoršilo, okrem toho sa objavili závažné zdravotné problémy u mojej matky... dúfam, že to s ňou nebude také, ako v mojich najhorších vymyslených scenároch...

každopádne, bez práce v Nitre neprežijem...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

už si začínam pripadať ako tí ľudia, ktorí stále na všetko kydajú, sťažujú sa na systém, na úrady, na všetko... ale po dnešnej "milej" návšteve Daňového úradu tiež nemôžem inak... :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

posledné dni sú stále horšie a horšie... a preto som siahla po neúčinných voľnopredajných antidepresívach... možno keby som ich užila viac...

stále sa len pofľakujem po Nitre, dlhé hodiny vysedávam na námestí s knihou v ruke /Solženicyn/ alebo sledujem ľudí... akí sú blbí... väčšinou... a smutní...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

mám zo seba otrasný pocit, kam sa pohnem, čokoľvek poviem, s kýmkoľvek hovorím, akoby vôbec nič nekorešpondovalo s mojím vnútorným svetom, cítim sa jaksi zvláštne umelo a odosobnene, lezem si sama sebe na nervy (zvonka) :lol:

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

boli ma hlava, chce sa mi spat a cely den mi je hlavne strasna zzzzzima...

som dnes nahodila spodne tielko, silonky a zo skrine vytiahla aj zimne cizmy po kolena ( rano som mala uplne premocene topanky a rifle ).. a aj tak sa stale klepem :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

podarilo sa mi pri dochucovaní polievky obliať si krk octom :lol:

božeééé, hnusnejší pach nepoznám, odjakživa mám voči tomu smradu najväčšiu averziu na svete a teraz toto...

už som sa 2 krát vymydlila a od hlavy po päty poliala parfumom, ale ne a ne to ten smrad preraziť :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

neznasam poopicove stavy a boli ma hlava :lol:

a definitivne som sa presvedcila, ze aj ked ti nie je zle od zaludka, urcite nedavat ibalgin, bo ti zle pride...uz druhy raz v zivote som spravila tuto hlupost

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Návštevník
Táto téma je teraz zamknutá pre ďalšie odpovede.
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov