Skočiť na obsah

Ignatius

Odporúčané príspevky

nejaký bastard mi ukradol na záhrade kukuricu / nech mu poriadne zaskočí /

 

Načo si pestuješ kukuricu keď rastie na každom druhom poli :lol:

 

osobne

Zahodil som lístky ktoré som si mohol nechať preplatiť. Ergo, len tak si idem a hodil som pár eúr do koša grrr.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Načo si pestuješ kukuricu keď rastie na každom druhom poli

tak neviem ako u vás ale u nás sa sadia družstvá iba obyčajnú kukuricu a ja som si zasadil takú ktorá je jedlá aj pre ľudí :lol: čiže sladkú a nie iba obyčajný konský zub :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ja som asi normálne retardovaná, odkedy som od piatku doma, nikde som poriadne nebola vonku, sťažujem sa, že ma nikto nikam nezavolal a keď dnes zavolal na perfektný houseboat, dobrovoľne si vyberám neísť a vyhováram sa... :) :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

vcera fajn den prezity na Trencianskych hradnych slavnostiach, ... avsak naskytol sa mi pohlad, ktory naozaj nestal za to :)

 

ako si tak vykracujeme popri hradbach, vidime ako sa decka nahanaju po skalach, bralach, az mi zle prislo a povedala som si, ze pre pana jana, kde maju rodicov, kde je niekto kto by ich vyhnal...a ako sme sa tak na nich pocas chodze pozerali, zrazu sa jednemu malemu smyklo....a letel...10 metrov, ak nie aj viac...brzdili ho narazy do skal....letel ako handrova babika....hned som sa otocila, nemohla som sa na to divat... telom mi behali zimomriavky, hrdlo mi zvieralo..

 

a ked dopadol na zem, postavil sa /ocividne bez znamok zranenia/...a utekal za rovesnikmi naspat na skaly... :)

 

:lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tak nech mi niekto povie, co je toto za logiku?!

 

Sam od seba si zacne so mnou pisat - nemusel, fakt. Potom si ma len tak z nicoho nic prida na facebooku - ani som sa mu neponukla, ani som nespomenula facebook, ze tam som, nic. On sa ma spytal. Zacneme si pisat cez facebook chat - on to dokonca navrhol. Ale to JA ho urcite balim a JA som jeho napadnicka a to len preto, ze sa mi jeho tvar zda povedoma a neviem odkial. A este mi napise, ze aj ja sa mu zdam povedama. Ale hlavne ze ja budem ta, co ho bali, a co si ma kuknut jeho profil a status, ze ma vztah. Co je toto krucinal za logiku? Je on taky narcis alebo hovado?!?! :lol: Krucinal preco ma take blbosti dokazu nasrat a preco o 4 hodine rano?!

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ah jaj, idem na korčuliach a už zdiaľky ma vidí nejaký ujko čo ide oproti - tak sa mi uhol, aby som mohol prejsť a asi 1 meter pred tým ako sme sa stretli si to rozmyslel a dal sa presne do tej škáry kade som ho chcel obísť, takže ak som ho nechcel zraziť, neostávalo mi nič iné ako to stočiť do zaparkovaných aut! :) Bilancia: rozbité ľavé koleno (znovu), a narazené pravé zápästie (tiež znovu) !!! Ja už tých ľudí nechápem! :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

Susedov, co o 9 rano asi tak dve hodiny v kuse zbijaju zbijackou, by som vrazdila. Raz za radom, pocinajuc tym hovadom, co ma takto nechutne zobudilo o 9 rano.

 

doobeda je ešte skoro, niektorí spia

naobed, to sa nepatrí

poobede ľudia oddychujú

večer, to je už neskoro, prečo to nerobia cetz deň!!! :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

:lol: Mali to ist robit o 11, to je uplna pohoda. A plus to prerabali v prijemnoch chlade chodby v nasom vchode, kedze slniecko na nas ani velmi nesvieti a v bytoch byva prijemny chlad. Nabuduce im za to natrhnem pr... nieco.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Prave som vykladala sny,ked mo forum oznamilo,ze nie som prihlasena a ja som prisla o post :lol:,jpjdaaa,aka som blbka :)

 

Matne si spomínam, že toto sa aj mne už niekde niekedy stalo. Na pár sekúnd som ostala v šoku, no potom som klikla na šípku dozadu, okopírovala, prihlásila znovu a len vložila ;)

 

No a k téme, dnes nám vytopilo kuchyňu... akože vody po členky, roboty nad hlavu a vyzeralo to, že si ani sprchu nebudem môcť dopriať, pretože sme museli zastaviť prívod vody do domu... No nakoniec to môj šikovný otec opravil, tak som nemusela ostať špinavá a spotená... Každopádne to bol ale jeden z najzaujímavejších zážitkov môjho vcelku nudného leta :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no vcera v noci som mal taku bolest ucha ze som nemohol do stvrtej rana spat...rano som zavolal doktorke, ktora za mnou dosla na hotel, potvrdila mi moju teoriu zapaleneho stredneho ucha, dala mi kvapky do usi a nieco proti bolesti ak sa to zopakuje...snad to coskoro prejde

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

prečo vo filmoch keď niekto položí otázku, druhý môže odpovedať aj o mesiac a v realite to tak nie je?

 

kto sa veľa pýta, veľa vie...

v mojom živote je to väčšinou na škodu...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

neviem čo to vonku robia, vŕtajú, búchajú, karbobrúskujú... je mi to jedno, ale nemuseli by s tým začínať o siedmej ráno!!!! :lol:

 

neviem kto sa snažil ku mne dovolať o pol šiestej ráno, ale ak sa ešte raz prihlási, vlasy mu vytrhám!!!! :)

 

tu sa človek ani vyspať nemôže?!

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

neplakaj, pomoc j nablízku :lol:

 

 

a idem si uľaviť, dnes som si odkrojila kus červeného melóna, vyšmykol sa mi a lovila som ho aj so šmykľavými zrnkami po podlahe ... a vôbec, dnes sa mi daríííí ....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...
Návštevník
Táto téma je teraz zamknutá pre ďalšie odpovede.
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov