Skočiť na obsah

Ako by ste chceli umrieť?


weirdo

Odporúčané príspevky

  • Pred 3 týždňami...
  • Odpovedí 107
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • weirdo

    10

  • arwiel

    9

  • Sniper

    8

  • game

    8

Top prispievatelia v tejto téme

vždy som "snívala" , že keby som si mohla vybrať smrť, chcela by som skočiť z nejakej vysokaaanskej veže aby som vedela ako to je..letieť..

 

s odstupom času si však uvedomujem, že by to bolo asi priveľmi stresujúce a bolestivé a lietanie si môžem vyskúšať na bangee jumping..

 

tak mi ostáva jed alebo klasická filmová smrteľná posteľ...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 5 mesiacmi...

chcem zomriet rychlo, v priebehu nanosekundy... A skor, ako zdementniem. Pred svojimi detmi a pred manzelom (uz to axel spominal, ma to normalne dojalo)... A spokojna, ze som urobila, co som mala. A ze som zila, ako sa najlepsie dalo. Nechcem zomriet zatvorena, leziaca na posteli... chcem, aby to bolo na jar alebo v lete, presne v tej sekunde, ked si pomyslim, aky je zivot genialne fantasticky, ked sa pozriem do slnka a zacitim, ako ma hreje na tvari... presne v tej sekunde, ked ma oveje vanok, chcem zomriet...

jeeeej, som dojata, ako som si to vymyslela... takze ked o cca 20-30 rokov uvidite uprostred cesty babku s vykrutenym krkom dohora, ako sa vyskiera umelym chrupom, a ma ruzovy pramen vlasov - tak na to DUPNITEEE! :lol: :) :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

dnes som sa dozvedela, že sa dá umrieť tak, že vypijete CocaColu Light a dáte si mentolové Mentos... ževraj sa tam niečo zlúči a vznikne z toho výbušnina a vy sa udusíte... či je to pravda neviem, ale umreť by som tak nechcela...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Smrt je tak přirozená jako život sám.Netěšim se sice s toho, ale až to příjde tak prosím bezbolestně a možná by bylo vhodné zanechat nějaký dluh, aby na mne dlouho vzpomínali

 

:lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

keď sa nájde rovnaká frekvencia, je to vážne udivujúce ...

smrť je ... jednoducho je a patrí k životu ...

sme na tom trochu - v nevýhode, lebo si vlastnú smrť uvedomujeme

vyhnúť sa jej sa nepodarilo ešte nikomu, len o nej priveľa premýšľame ...

 

na prvej strane som napísala na otázku : Ako by ste chceli umrieť ? : náhle a bezbolestne

 

a znovu sem prenesiem tú básničku, ktorú mám tak rada, je udivujúca :

 

 

V detstve som svojim vojačikom z cínu

tie najcennejšie kríže vrýval do hrude.

Zo mňa si česť však urobila psinu.

Mám len dva hlúpe rady. Viac ich nebude.

A pritom ani za ten máčny mak

nekašlem na česť. Práve naopak.

Už roky snívam, verím neoblomne,

že raz keď zomriem, pomenujú po mne

uličku dakde vonku na predmestí,

sivú a krivú, s nízkym plôtikom,

kde sa len zopár lacných slečien zmestí

a ani jeden trocha súci strom.

Veru, to je môj ideál.

Tam by som potom strašieval.

 

 

Joachim Ringelnatz : Ctižiadosť

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Hm, na smrti je cosi mystickeho... Pamatam sa, ked som bola mala, tak som sa casto budievala na to, ze moja segra lezala ako jezko stulena do klbka a z hlbky duse nariekala, ze nechce zomriet. A pamatam sa, ako som bola prekvapena, lebo uz vtedy mi smrt pripadala ako kamaratka - je to divne, ale citim to tak. Ked som bola raz na operacii, tak si spominam na ten prepad do ciernoty a ako strasne sa mi nechcelo vyliezt naspat - take to totalne bezseba - a potom uplne bolestive nadobudanie samej seba... no otras. A pritom zijem rada, napriek vsetkemu naozaj rada. :lol: Takze oboje vnimam uplne fyzicky, aj zivot, aj smrt. Neviem, ci sa to da pochopit, je to taky divny "vztah"... Aj ked citim, ze tu moju predstavu umierania ma zivot v umysle zmenit...

Je to divne, nie som veriaca, nie som dokonca ani ateista... ale v tomto ... fuuuha

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 mesiacmi...

Ako by ste chceli umrieť ? -> Ako? Dostojne :lol: ......ako uznavany a milujuci clovek. Nic ine ani na svete dosiahnut nechcem....len byt v ociach ludi, ktorich mam velmi rad, dobry clovek.

 

A akym sposobom? Rychlim......

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

homer simpson tusim povedal, ze by chcel zomriet pri jedle... a ked sa ho pytali ze preco, tak ze by chcel umriet pri tom, co robi najradsej... takze jaa by som chcela umriet v spanku... to je jedna z veci co robim najradsej...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 5 mesiacmi...

Nijak. Niekto tu písal, že by nechcel žiť večne. Tak ja by som veru chcel. Veď kto by nechcel vedieť,

čo bude za takých 1000, 5000, 10 000 rokov? Ako by vyzeralo Slovensko a Svet. A zistiť či žijú na Marse Predátori? :lol:

Alebo tí milí ufoni Asgardi z SG? :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

hmmm, no asi tak nejak, ze na posteli, okolo blizky ... a hlavne rychlo a bezbolestne...

trapi ma predstava ako budu potom trpiet, viem ake to je ked odide milovana osoba :lol:

radsej sa nad tym ani nezamyslam

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov