Skočiť na obsah

Chuligáni a bezpečnosť na športoviskách


Sniper

Odporúčané príspevky

Počúvaj junák a kde si bol keď Žilina hrala Super6? Nech hľadám ako hľadám, pomocou kľúčových slov, nechal som si vyhľadať tvoje príspevky, ale nikde od teba nevidím ani len slovko o tom že by si nejako podporoval Žilinu. Iba samé posmešky na súperov Slovanu. Takže nekecaj.

To ze som nic nenapisal, neznamena, ze som im nefandil. Jednoducho som nemal zaujem to vtedy preberat na tomto forume :lol:

BTW bavili ste sa vobec o tej teme?

A ked sme uz pri posmeskoch, tak to je len reakcia na vase prispevky...Proti hracom osobne nic nemam, len na vas, ktori az dotieravo vnucuju informacie o tom, ze vas tym je najlepsi. Vy ste ta liahen talentov a ked sa vam nedari, tak za to mozu rozhodcovia :)

A ze za federacie ste boli perfektni a podobne :)

 

Apropo federacia...Som velmi rad ze Trencin bol majster ;) Ukazalo to aj vtedy kvality.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

To ze som nic nenapisal, neznamena, ze som im nefandil. Jednoducho som nemal zaujem to vtedy preberat na tomto forume :lol:

Aha. Zrazu.

 

BTW bavili ste sa vobec o tej teme?

Vy ste ta liahen talentov a ked sa vam nedari, tak za to mozu rozhodcovia :)

Ano to sme, a na názory o rozhodcoch sa spýtaj Gáboríka a Demitru, ktorí sa svojho času vyjadrili že za takýchto podmienok na Slovensku nebudú hrávať hokej, svoje názory na rozhodcov má aj Pálffy a aj bývalý rozhodca (prečo je bývalý to nevie hádam ani on) Čaprnka tiež vie o tom svoje. Myslím že keď sa takéto kapacity vyjadrujú o rozhodcoch na Slovensku tak zrejme asi na tom niečo bude, len belasé mozgy sa robia my nič, my muzikanti.

 

A ze za federacie ste boli perfektni a podobne :)

Perfektní sme neboli, ale každý kto pozná históriu, vie kde sa hrával dobrý hokej a kde prvá liga živorila. Netreba viac opakovať.

 

Apropo federacia...Som velmi rad ze Trencin bol majster ;) Ukazalo to aj vtedy kvality.

Nemusíš písať nasilu to od teba nikto nechce.
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

svoje názory na rozhodcov má aj Pálffy a aj bývalý rozhodca (prečo je bývalý to nevie hádam ani on) Čaprnka tiež vie o tom svoje. Myslím že keď sa takéto kapacity vyjadrujú o rozhodcoch na Slovensku tak zrejme asi na tom niečo bude, len belasé mozgy sa robia my nič, my muzikanti.

 

ja len, ze Palffy a mozog, to nejde moc dohromady :lol: videla som s nim vela rozhovorov, sedel v restike vedla pri stole, pocula som ho rozpravat... a tie myslienky boli teda velice hlboke ;) :)

 

tos ja len tolko :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Podla mna zbytocna debata,je to tak,ze Axel nenavidi hokejovy Slovan a ma na to dovody,ktore ja plne chapem a slovanisti nechcu pochopit a pustili ste sa donho len preto,ze mal slovan uplne v pazi aj pri klubovom turnaji,ktore nepriniesol nic ine,len klubovy uspech slovana a ziadne vyhody pre slovensky hokej(vid novopredstaveny model EHL) - a len preto je Axel zly?Mne osobne bol slovan tiez ukradnuty a dival som sa na jeho ucinkovanie len cez renome SVK hokeja(ake naivne...) a vystavenie pre extraligu...Ono je to tazke sa odputat od antipatii a fandit nenavidenemu timu len preto,ze vraj reprezentuje krajinu...Coraz viac som presvedceny,ze to bajne reprezentovanie krajiny je len urcitou zamienkou na to,aby sa sledovaci hokeja spojili a drukovali si a odsudili fanusikov,ktorym je "reprezentujuci" klub ukradnuty...

 

Neviem,ako posledne prispevky suvisia s temou,ale budis...Aby bolo nieco aj k povodnemu duchu temy,tak "najobjektivnejsi dennik na SVK" pasoval pistole na nase hokejove stadiony a cudoval sa,ze nikto ich nepresahaval...Viac tu

 

A neda mi,ale vyvesovat vlajku k tretiemu miestu pri siestich ucastnikoch???

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Mne je to tak jedno kto si komu fandi... a vobec nikoho za nic neodsudzujem, jedine co fakt odsudzujem je tzv - Fandenie len ked sa dari - to neznasam! Tak bud zboznujem moj team, mojho favorita, alebo proste kaslem na to! Ja si vzdy budem stat za svojimi oblubencami - v zlom aj v dobrom!!! Vzdy a vsade!

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nieco take, ze niekto cely rok nesleduje hokej (to je jedno ci NHL, extraligu, EuroTour, alebo ine turnaje), a zrazu su tu MS a vsetci su najvacsi fans hokeja! Pre mna sa hra hokej minimalne 8 mesiacov do roka (oktober-maj), a sledujem to vzdy a vsade! Teda aspon tam kde su moje teamy, to znamena NHL - St.Louis Blues, a potom finsky hokej! A tak to vzdy aj bude! Ako sa vravi - v dobrom aj v zlom (az kym nas smrt nerozdeli)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nehovoriac o tom, že fínsky hokej mi je ukradnutý, aspoň pokiaľ na MS nie je Suomi naším súperom, tu nejde o to, že zrazu sú všetci najväčšími fanúšikmi hokeja - sú fanúšikmi slovenského tímu na MS, potrebujú si zafandiť slovenským hokejistom a neznášať prípadne českých, a hulákať v krčmách a tešiť sa z postupov a nadávať pri prehrách a potrebujú striekanie šampanským na námestí pri víťazstve a rozčarovanie a odsúdenia kdekoho z tímu pri prehre - toto je iné fandenie, to sú chlieb a hry.

toto nie sú výtržníci, to je kolektívne krátkodobé šialenstvo, túžba poraziť zasa raz čechov, lebo sú našou nočnou morou, túžba oslavovať víťazstvo a mať chvíľu euforický pocit, akoby každý jeden z nás vyhral osobne - alebo prehral ... je to hokej pre obyčajných ľudí, toto nie sú ani fanatickí ani skalní fanúšikovia, väčšinou - tie dve kategórie "fanúšikov" ťažko porovnávať.

v dobrom aj zlom sú so svojím tímom "skalní", dočasne tí ostatní. také je to jednoduché.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

áno, je mi to jasné - práve preto je dobré urobiť si v radoch "fanúšikov" a fanúšikov" poriadok ... a tých tiež fanúšikov poslať krátkou cestou niekam ... tí skutoční majú predsa v rukách ten najlepší argument - alebo sa napriek všetkému zmieriť s tým, že okolo MS je odborníkom na slovenský hokej každý.

chápem, že skutočnému fanúšikovi to musí dokonale ísť na nervy, ale netýka sa to len hokeja, každý je pri pive najlepším trénerom, futbalistom, režisérom, politikom a vôbec odborníkom na všetko. ľudia sú raz takí.

ok, vrátime sa k chuligánom na športoviskách, som zrejme mierne off topic : )

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 mesiacmi...
  • Pred 6 mesiacmi...

DAC - Slovan

Kritický zápas si vyžiadal desiatky zranených

 

no super

už sa zase teším na tie reči ako sa míňajú peniaze daňových poplatníkov

a teda ten problém treba riešiť

a že pravdepodobne skopírujeme anglický model

 

BLBOSŤ

 

opäť sa nič nespraví,

len sa napätie bude stupňovať až príde nejaká skutočná tragédia, viď Hillsborough

a začne sa konať až potom

a možno ani potom nie

 

tí ľudia čo sa bili

sa určite bili aj predtým a boli aj zadržaní

sú o tom dokumenty

pošlem list, že sa tento pán musí hlásiť v čase záapsu na miestnom oddelení PZ

a máme o problém menej

existuje x ďalších riešení

 

človeku sa nechce veriť, že je to až takto jednoduché

žeby sme mali v krajine takú hŕbu neschopných hlupákov, resp. podľa najnovšieho trendu idiotov?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Asi tak, súhlasím s tebou, navyše mnohí, čo prišli sem do DS, boli chuligáni "Fradi" a tí sú práve nechýrne preslávení, nevedia si s nimi urobiť poriadok ani v Maďarsku a stále len idú do toho aby sa pobili...samozrejme, že nielen oni...ozaj je to na zamyslenie, že počas zápasov sa dejú takéto idotské šarvátky...

 

Inak, ale musím povedať, že našťastie aspoň v meste a hlavne v našej blízkosti neboli žiadne šarvátky/a to bývame neďaleko autobusovej a vlakovej stanice/, akurát stovky policajtov, zopár ulíc uzavreli a pod...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Nemám rád tie ULTRA FANS či ako si to vravia. A najlepšie je keď im ešte prídu pomôcť zo susedného štátu ako Dacu prišli z Maďarska. Tak chodia Slovanu z Brna či Trnave z Ostravy. A pýtam sa je to normálne??? Keď ešte ešte aj takto požiadajú o pomoc???

Ľudia nevedie ísť na futbal bez toho aby sa nepobili z dakým??? Pretože daktorý sú trafený sa slušný ľudia majú báť chodiť na futbal???

Dačo by sa stým malo spraviť.................

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tí ľudia čo sa bili

sa určite bili aj predtým a boli aj zadržaní

sú o tom dokumenty

pošlem list, že sa tento pán musí hlásiť v čase záapsu na miestnom oddelení PZ

a máme o problém menej

existuje x ďalších riešení

Zas až take jednoduche to nie je. Nie vždy je znamy konkretny vinnik. Pokiaľ nebudu na štadionoch kamery, veľa sa s tym spraviť neda.
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Nahnat do autobusov, vyviest oba tabory niekam na pole. A tam nech sa aj pozabijaju...zdravotna sluzba samozrejme len pre tych co si naklady na osetrenie zaplatia.

Ked maju potrebu sa dokalicit a pomlatit, prosim. Ale nech pri tom nenicia zdravie a majetok ostatnych.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Pri výtržnostiach treba postupovať metodicky - rana obuškom - slzný plyn, rana obuškom - slzný plyn... a škoda každej rany, čo padne vedľa.

 

A klubom predložiť faktúru za zásah, nie je možné, aby to stále platil daňový poplatník a futbaloví funkcionári si mastili vrecká.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov