Skočiť na obsah

Vaše najoblúbenejšie ročné obdobie?


Ajk

Vaše najoblúbenejšie ročné obdobie?  

29 členovia hlasovali

  1. 1. Ktoré ročné obdobie máte najradšej?



Odporúčané príspevky

mam rada

 

-zimu a vrzgajuci sneh pod nohami

 

-jar a prebudzajucu sa prirodu

 

-leto, teple sliecko a kupanie v jazere

 

-jesen a farebne stromy

 

hmm, taka moznost tam nie je :lol: ja mam rada vsetky rocne obdobia :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ja som sa snazila :lol:

 

mozem povedat ze jesen mam asi najmenej rada, lebo zacina byt sychravo a to nemam moc rada, ale fakt neviem ktore z tych troch je moje oblubene :) a tiez nemam rada koniec zimy a zaciatok jari lebo sa roztopi sneh a vsade je same blato, vsetko je sede a spinave :)

 

este porozmyslam ;)

 

 

hmmm, mozno jar, lebo vsade je vela kvetin, kvitnu pupavy a tak ;) hmmm, fakt neviem ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Niekde som čítala, že človek si automaticky najviac obľúbi obdobie, v ktorom sa narodil.

U mňa to sedí. Je to Jar

Zbožňujem, keď sa po zime rozvonia vzduch a rozospievajú vtáky.

Všetko zrazu ožije.

 

Ale na druhej strane, ľúbim aj jeseň. Vôňu spadnutého lístia, jeho šuchot... ešte stále ma neprešle infantilná radosť z toho, keď sa v ňom môžem brodiť po kolená a kaziť tak výsledky namáhavej práce našich zametačov. :lol:

 

Ako je to vlastne u vás? Sedí tá teória, alebo je to zase len jeden z výsledkov tímu amerických vedcov?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Niekde som čítala, že človek si automaticky najviac obľúbi obdobie, v ktorom sa narodil.

neviem, u mna to nesedi, ja som v lete narodena, ale fakt si neviem vybrat ktore obdobie je moje najoblubenejsie :lol:

 

Ale na druhej strane, ľúbim aj jeseň. Vôňu spadnutého lístia, jeho šuchot... ešte stále ma neprešle infantilná radosť z toho, keď sa v ňom môžem brodiť po kolená a kaziť tak výsledky namáhavej práce našich zametačov.

 

aj ja milujem brodenie medzi listami, pocuvat to suchotanie, hmmm :) :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

No až na to, že hady slizké nie sú, ale inak v pohode...

 

Fiore, potvrdzujem tú teóriu. U mňa je to JAR. Až nato, že posledné roky býva jar tak niekoľko dní. Tento rok pripadla na štvrtok.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja som samozrejme tiež za to, aby sa všetko striedalo, šagg by sme sa unudili.

Ale nech je láskavo spravodlivosť!!!! Za starých (dobrých?) čias mávalo každé ročné obdobie po 3 mesiace a fčuľ??!! Fčuľ prosím pekne, Jar obchádza nakrátko. Ak bola tento rok dlhšia než týždeň, nech nežerem.... (treba chudnúť).

Taaaaggže vážení, nielen hlasovanie a pekné rečičky o tom, ktoré obdobíčko sa komu páči a prečo, ale jednoduché zrozumiteľné a predovšetkých úspechusadožiteľné návrhy o tom, ako vrátiť jari jej celé odobie.... :lol: :) :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...
  • Pred 2 týždňami...
  • Pred 1 mesiacom...

Jeseň. A tá tohtoročná proste nemá chybu... Som z nej úplne nadšená. Keď cestujem, a vidím tie úžasné stromy, farebné lesy.. Keď sa prechádzam a môžem šušťať, keď to miesto dovolí-aj váľať, no úžas.. :lol:

 

No mám rada v všetky ročné obdobia, ibaže jeseň ako jediná po celý čas budí vo mne pocit krásna..

Ale som rada že sa obdobia môžu striedať.. Všetkého veľa škodí. Veru.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 mesiacmi...

Mala som strasne dlho najradsej leto, lebo som ako ta zmija jedovata a ozivam len vo velmi vysokych teplotach, ale posledne roky ma dojima jar uplne bezmedzne a ozizavam kazdy novy listocek a kvietocek a rano sa zobudzam o 4-tej, aby som pocuvala operencov vrieskat (potom to dospavam do deviatej)...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

LETO....milujem teplo, milujem ked sa mozem opalovat,kupat, korculovat v plavkach, a proste teplucko

 

kua, nadavam ked prsi, nadavam ked je zima...nech uz je teplucko

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 5 mesiacmi...

jednoznacne zima... ked je kopec snehu, ked to vrzga pod nohami, ked poletuju vlocky a vsetko vyzera ako v rozpravke a jaa sa mozem korculovat na jazere, alebo sa lyzovat, snowboardovat, gulovat, stavat snehuliaka :lol: no co, som vecne decko co sa zimnych radovanok tyka...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov