Skočiť na obsah

Čo ma dnes potešilo


Andulqa

Odporúčané príspevky

malokedy ma potesia neskutocne, virtualne veci - na to im pripisujem primaly vyznam - no dnes mi spravili radost dva obsazne hovory s dvoma forumakmi z tohto fora o veciach, ktore som mal na jazyku uz davno.

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

potešil ma včerajšok...

dve malé drzé deti vo vlaku, "čau miláčik" od toho päťročného, dve pusy od oslávenca a výrok "to bol tvoj manžel! videl som ako sa bozkávate" tiež od toho päťročného :lol:

ďalej posedenie za barom pri víne a Záhire a konečné pochopenie KEDY sa to všetko skončilo, odkedy môj bývalý vzťah nemal zmysel...

a celé "in vino veritas" s Kristínkami, tanečky, spevy aj po záverečnej... :)

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

dokopala som sa konecne na svah...kamarat si ma vzal do parady a povenoval sa mi .. zaklady snowbordovania...waaaaaaau..konecneeeeee..a tak som sa bala ze mi to nepojde..a po troch dva a pol hodke som zisla cely svah bez problemov

 

uboleny zadok, trocha rebra {jedina neprijemnost tohto dna} a zajtra tipujem svalovka...ale stalo to za to :lol:

na najblizsiu sezonu si postupne kupim komplet vystroj

este sa mam vsak vela toho ucit

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

prednedávnom som začala uverejňovať svoje básne na istej stránke, kde, ako som po čase zistila, uverejňuje aj istý básnik, do ktorého básní som sa zaľúbila hneď, ako som otvorila jeho básnickú zbierku a prečítala náhodnú báseň :lol: a tento dotyčný, pred ktorým mám naozaj rešpekt a vyjadrujem sa o ňom ako o "Pánovi Básnikovi", čítal moje básne a páčia sa mu. :)

som poctená :)

  • Pridať bod 4
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

slnko svieti, svah laka, ...no v nedelu to vidim na dalsiu jazdu na snowboarde.. :lol:

 

navyse kolegynky maju v plane zabalit pred obedom v praci, ja som bez sefky, to bude absolutna anarchia :) .. fajny zaciatok vikendu :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

menší šok, práve som na fb cez darkmanov profil objavila jedno meno, akých sú v celej republike určite len dve ... syn má rovnaké meno a oči ako môj niekdajší spolužiak z gympla :lol:

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

zle dedukuješ :lol:

 

najprv som skôr uvažoval že to dám čo ma dnes rozosmialo :) ale potom som to dal sem :) ... naposledy som takto tešil keď Slováci porazili Švédov ;)

 

 

no Zvolenčania len sa do nich pustite ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

potešilo ma jedno gesto od človeka, od ktorého by som to absolútne nečakala... i keď nevyhovel mojej žiadosti o pomoc, jeho pohladenie veľkou rukou ma upokojilo a na krátku chvíľu bolo dobre. bohužiaľ len krátku. ale som tomu rada, že sa to stalo.

 

a ešte, neviem či ma to práve potešilo, ale istý človek, aby mi pomohol, čítal mi moje slová, moje staré básne. chcel mi pomôcť nájsť sa. som poctená, že ich má tak načítané.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

disaronno, slivovica, disaronno, bacardi zlaté, bacardi priesvitné, bacardi tmavé, absinth...

spánok vo vani :lol: stratená podprsenka :)

a prúser, na ktorom sme sa ráno dobre zasmiali :)

dobre bolo ;)

 

a ešte voňavý svetrík, ktorý majiteľ tak skoro neuvidí... ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tak mna potesilo dneska ze som mohol urobit Stevke radost s mobilom :lol: Sme si vymenili mobili ona velmo cela ten Sony Ericsson Flower Edition lebo ma iba ten normal sivy ( si ho brala pred 2 mesiacmi) . tak som si dneska zobral novy pausal + novy mobil :) A ani som ho nevybral z krabice a hned som jej ho isiel odniest. Juj tie ocka plne stastie budem mat do smrti v pamati :) Velmi ma to potesilo ze som ju urobil zase stastnou ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no tesi ma od stredy fakt, ze sa veci maju aj akosi inak, nez som si spociatku myslela..lepsie, zaujimavejsie, stiplavejsie

 

no nasledovne dni budu este hot :lol:

a pytat sa nejakej inej osoby? a na co? mna sa v minulosti tiez nikto nepytal ci suhlasim s tym co sa deje alebo nie

 

mozno budem po tomto svina, ale nie je nic lepsie, ako fajn vnutorny pocit..pocit uspokojenia, zadostucinenia.. :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

tak a mám týždeň voľno :lol: ... hurá ... to vďaka tomu že ideme na 12 hodinové smeny a vďaka sviatkom mi to tak vyšlo ... takže ma to potešilo

 

len škoda že pár super kamarátiek už budú na inej smene :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

teší ma to už od minulého týždňa: starý priateľ :lol: ktorý mi veľmi pomohol so sebou, vymotať sa z problémov, resp. ani nie tak priamo z nich, ako zo svojich pocitov z nich. a vyrovnať sa, zmieriť sa s osudom, dodal mi silu hľadať svoju cestu, ukázal mi smer. som mu za to veľmi vďačná :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Návštevník
Táto téma je teraz zamknutá pre ďalšie odpovede.
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov