Skočiť na obsah

Čo ma dnes potešilo


Andulqa

Odporúčané príspevky

ze som si naprogramovala svoj prvy program aj ked skor mi to priatel nadiktoval (ale nieco som potom uz aj sama vedela doplnit) :) vytvori mi textovy subor v ktorom bude k kazdom riadku napisane Chapter s cislom od 1 po n, podla toho kolko potrebujem :)

 

som na seba hrda :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pokial stahujes fanfictiony z fanfiction.net a chces si ulahcit ich ukladanie do suboru, vdacne ti ten program poskytnem, inak pochybujem ze by ho niekto potreboval :)

 

:lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

mám nové USB, juchú...síce mi kvôli nemu ušiel dvojdňový výlet do Komárna, ale čo už, nemôžem mať všetko :) /akurát nedávno som si pomyslela, že by mi bodol USB kľúč.heh a že pečené holuby nepadajú do huby :lol:/

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Dnes ma nepotešilo nič špeciálne, jednoducho som sa zobudil a povedal si, že je celkom pekný deň :lol: . Čo je trošku divné, pretože vonku je zatiahnuté nebo a zima. Nevadííí.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

volali mi z firmy aby som zajtra prisiel na pohovor

 

ide o moju vysnivanu robotu, tak dufam ze to vyjde!!

rozhodne ti budem držať palce .... veľmi silne ... :)

a nezabudni si trikrát odpľuť .. ale len tak decentne ... akože :lol: :)

 

/ a mňa potešilo, že cizyho potešilo ... melancholického cizyho je akosi už priveľa ;) /

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

cizy ale ak ťa to tak veľmi poteší že kvôli k tomu nebudeš môcť ísť do Čachtíc tak sa modli k všetkým kresťanským, moslimským a židovským svätým aby si sa mi nedostal do rúk :)

 

 

Čo ma dnes potešilo?

 

hmmmmmm... :lol: :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

kupila som si knihu Sarlatove pismeno od Nathaniel Hawthorne :lol: film bol pekny, kniha bude snad este lepsia :)

 

a tiez som kupila priatelovi darcek na meniny a krasnu cervenu s bielymi margaretkami prestieraciu korkovu supravu :) rozmyslam ci ju dam mame na narodeniny v juni, alebo uz teraz ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

zeee dneeeeeeeeeeeeeeeeska, alebo zaaaaaaaaaaaaaaaajtra

budem maaaaaaaaat konecne opraveny baaaaaaaaajk...

 

adkfklaskfjadkdfjklassfjkl kl klsd :lol: LOL ROFL konieeeeeeeeeeeeeeec..

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Návštevník
Táto téma je teraz zamknutá pre ďalšie odpovede.
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov