Skočiť na obsah

Čo ma dnes potešilo


Andulqa

Odporúčané príspevky

dnes ma potesilo, presne chronologicky...:

- dozvedela som sa, ze nas "domaci" ma v pivnici,len dve steny od nasej izbietky na private, ulozenych cez 100 litrov vinecka.... takze kedze v "dubnu" chystame oslavy, vieme odkial budeme cerpat zasoby :)

- nova kyticka /aj s kvetinacom/ v nasej izbicke....z vlastnych zdrojov ziskana :lol:

- KONECNE SOM PO DVOCH TYZDNOCH DOMA ...uz mi z toho preskakovalo :)

- doma ma cakali bryndzove halusky ;)

- telefonat s kamoskou

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

juuu,uplne chrlim stastim....usmev od ucha k uchu....vcera som niekoho spoznala,na nete, prijemne sa mi s nim rozprava, dnes cely den znova klebetime....

a teraz este fotecky...no akasi som stastnejsia

 

klop klop

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

bola som za kamoskou, spoznala som pri tom dvoch novych ludi....ehm chlapov :) a bolo velmi dobre

naladicka po dobrom pifku, kedze mi nakoniec bus nesiel,tak sme skoncili v pizzerke...

a tie hlasky....ja som to nevladala od smiechu :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

dollphinka;

 

no ako tak citam tvoje prispevky zda sa, ze je tu pomaly cas zmenit podpis na nejaky .. optimistickejsi :)

no, len aby to nebolo take docasne :lol:

vies, je pekne, ked sa mozem aj tesit...aspon nemyslim na veci, ktore by mi iba navracali smutok do tvare....

i ked, dnes v pizzerke, ked pustili jednu pesnicku....jej videoklip mi pripomina cely "nas pribeh"....a vyhrkla mi slzicka...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

vôbec ma to nepotešilo, ale strašne ma to pobavilo, keď som to zistil.

 

preklep Muži, čo si všímate ako prvé na mužoch? :) namiesto na ženách :)

 

čo si tak mohli ľudia o mne pomyslieť :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

taaakze, kedze mam obrofsky bolehlav, neda sa mi bohvie ako sustredit....tak strucne

hihi, potesila ma vcerajsio-dnesna damska jazda....

5 defčic, oslava menin a narodenin dvoch z nich, najprv uvitanie u nich na private, ako prve s kamoskou na zdravicko hruskovicou, potom so vsetkymi vineckom bielym, nasledne dolievanie, a k tomu priebezne pitie pushkina.... :) au, moja makovica

 

potom sme zavolali taxi a v dost veselej nalade, po tom ako som ho zvadzala slovickami, kedze som sedela vedla neho, sme konecne vystupili pred klubom

 

Slovenky, ako vzdy, excelovali :)

prisli na rad dalsie kola pushkina....kurna, ale tak dobreho /cierny ribiz/

prevaha chlapov nad zenskymi asi tak v pomere 85:15, takze sme vykrucali zadockami este viac ;)

 

potom som nabehla za dj-om, kruci, tiez som sa mohla krotit vo vyjadrovani....uklon dopredu, opretie sa o ten jeho vercajch /chap ten nejaky mixacny pult ci ako sa tomu nadava/,samo ze velky vystrih...a zahral co nam na ociach videl /ehm,alebo niekde inde?/

 

a potom ma najviac potesila sms okolo polnoci....bola som in seven heaven :lol: aj tancovat som zabudla ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Návštevník
Táto téma je teraz zamknutá pre ďalšie odpovede.
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov