Jump to content

Čo ma dnes potešilo

Andulqa

Recommended Posts

Dnes dosla moja sesternica na navstevu ku mne do Blavy.....nevideli sme sa 5 rokov...ani o sebe nepoculi....tak som bol rad, ze som ju mohol zase vidiet :lol: Dufam, ze aj nadviazeme kontakty :)

Mame kraaasne slnecne pocasie v Blave.....8 stupnov......a takmer bezvetrie......naaaadhera.....uz by mohla jar dorazit konecne. :lol:

podobne, u bratov cechunov hezky.....

a taktiez prijemne, pozitivne reakcie na mna v skole...toš nova doll prisla do skolicky :)

a este ma tesi, sedim si na informatike, profesor pusta madonnu a ja si frcim na nete :) a s kamoskou sa ho snazime dostat do uzkych :lol:

ze som spravil dekansku skusku z matematickej analyzy! mam to za D! djjjjjh!!!!!!!!! :lol:

ze som spravil dekansku skusku z matematickej analyzy! mam to za D! djjjjjh!!!!!!!!! :)

blahoželám ... to je rozhodne dôvod na radosť :lol:

som domaaaaaaaaaaaaaaaa :):):lol:

najhoršie tri dni môjho života mám za sebou,juchúúúú /to už aj v nemocnici bolo lepšie/

som predal moj stary pocitac, keshe nic moc, ale ked si spomeniem este na tie neprijemnosti okolo a este sa mi disk pokazil, tak to dopadlo docela dobre :lol:

nie dnes, ale potesilo ma ze v maminej robote potrebovali vkladat letaky do liekov tak budu nejake peniazky :lol: aj v pondelok tam idem este :)

vyzera to tak, ze zbor nacvici a uvedie moju Omsu G.Dur yeeees :lol:

piatok este budem hovorit s dirigentom :) ..

L.E.G. von Trips,

toto bude téma, kde ty budeš písať svoje radosti, a ja ti budem chodiť pravidelne gratulovať :lol: :)

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Additional information you can see at Privacy Policy