Skočiť na obsah

Čo ma dnes potešilo


Andulqa

Odporúčané príspevky

dneska ma velmi pekne potesil telecom resp. uz T-Com zvisli mi rychlost na dvojnasobok a mal som obmedzenie mesacne na 1Gb teraz mam 2GB

:) :) :lol:

Aj Slovanet by mohol zvýšiť rýchlosti ;) ale je veľmi pravdepodobné že od nich odídem ;)

To máš mesačný transfer 2 GB? To miniem za deň.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ale nastastie mam vikendy neobmedzene ....dal by som si celkovo neobmedzene ale to mi oklonosti nedovoluju....ale aj tak z 1GB na 2Gb je super :lol:

 

To máš mesačný transfer 2 GB? To miniem za deň.

ta ty si iny :) :)
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

vlastne už včera ... jedno krásne stretnutie s ľuďmi ....

ktorí si boli kedysi jeden celý rok vzájomne veľmi dôležití, a ktorí sú si navzájom dôležití dodnes... čo je úplne zázračné :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tesi ma to, ze mam momentalne velmi dobru......priam az euforicku naladu. Ironou ale je to, ze by som mal mat zlu, depresivnu a na nic naladu.........zvlastne.........

 

Vsetkym ludom, ktori maju teraz zlu naladu.....nech si pustia pesnicku, ktora im najviac lahodi....neolutujete! :lol: Takyto pocit som veru este nezazil..............Byt teraz ludia so mnou........veru by ste sa dopoculi veci....mam otvorenu dusu.....momentalne..

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nutrinka

že sa sem zaregistroval bazalka...

už si nebudem robiť z neho srandu len na poste ale aj tu...juchú /ako malé dieťa /

pche robit si zo mna srandu

ved ty uvidis :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ze po dnesnom hlbkovom upratovani mojej izby ked som komplet vsade vysaval, aj nabytok som odsuval kvoli tomu, a vyhodil som 7 igilitiek casopisov, je tu konecne poriadok a vyzera to tu troch uk svetu:)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Potesilo ma, ze sa dnes rozplynulo dusno medzi mnou a niekedy velmi dobrou (je mi blbo z toho niekedy) kamaratkou. Viem, ze to nebude ako niekedy, ale straaaaasne ma to potesilo. :lol: :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Potesilo ma, ze sa dnes rozplynulo dusno medzi mnou a niekedy velmi dobrou (je mi blbo z toho niekedy) kamaratkou. Viem, ze to nebude ako niekedy, ale straaaaasne ma to potesilo. :lol: :)

viem o čom hovoríš :) presne takéto niečo som aj ja zažil a nie raz ... (ale zakaždým to bola tá istá)
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tak v tom pripade ma kazdy den tesi to, ze mam kamaratov, na ktorich sa mozem 100 percentne spolahnut....pretoze aj po roku bez jedineho telefonatu ma prijala partia naspat bez vycitiek....bez otazok.....bez nicoho...akokeby sa nic nestalo a chapali, ze take sa stava. Dakujem najvyyssiemu, ze na mne niekomu zalezi. :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

dnes si robili rodičia poriadky v účtoch a okrem iného našli aj moje staré diplomy zo škôlky za rôzne súťaže, recitovania a podobne...tak pekne som si potom zaspomínala na tie zlaté časy, keď ma učiteľký bili pravítkami po rukách, nechávali kľačať v kútoch za každú blbosť, keď som bola v triede jediné dievča a najmladšie a ako ma chalani bíjavali...no proste pohoda, kam sa stredná na to hrabe, ako mi dobre bolo :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Návštevník
Táto téma je teraz zamknutá pre ďalšie odpovede.
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov