Skočiť na obsah

Čo ma dnes potešilo


Andulqa

Odporúčané príspevky

niekto na minusku, niekto plusku, ale naco to riesit a odkazovat mu, ozaj to nepatri do tem

 

veď práve, bola som v téme a len som vyjadrila svoj názor a hneď niekto dal negatívne hodnotenie za to, čo človeka poteší ... je to fer?

 

na čo riešiť? lebo nie je všetko také čiernobiele a také jednoznačné .. človek ktorý má mínusové body neznamená, že musí byť aj horší v názoroch, ako ten, čo má na fore plusové body .. ide totiž aj o to, kto si ako a s kým "prihráva", ťahá medové fúzy a tak .. ver mi, že viem o čom píšem ..

 

a nad tým odkazom sa možno niektorí forumáci zamyslia, že mali by sa skôr naučiť vyjadriť svoj názor a hlavne ten negatívny priamo a nie " schovávať sa za mínuskou " .. ako sa vraví:"Nemému decku ani vlastná mať nerozumie", len keď ten druhý človek bude vedieť, čo tomu druhému vadí, keď budú priamo komunikovať, tak sa pohnú z miesta .. tu nejde len o nejaké mínusky, o čestnosť, spravodlivosť ...

 

na forum si človek zájde oddýchnuť, relaxovať a nie aby boli ľudia delení na takých a onakých ... všetci máme rovnaké práva ..tak ako aj všetci robíme chyby...aj moderátori.

 

každý má právo na svoj slovný názor, ak nepoužívame vulgarizmy a ak sa tešíme a je tu taká téma, tak sa potešíme a nebudú nám zakomplexovaní ľudia dávať anonymne mínusku.

 

Tak isto v téme: "Láska"- ak to tak cítime a neporušujeme tým pravidla, tak nebudú nám dávať mínusové body ľudia, ktorí o láske možno počuli len tak z rozprávania a ktorých závisť zožiera ich vnútro.

 

Prajem každému šťastie, lásku, ak môžem pomožem, ale pokiaľ som tu, budem si brániť svoj názor na ktorý mám tiež právo,nenechám si kafrať do života ani si z ľudí na fore vyberať , že MY SME a vy ostatní ste len tí, čo tvoria počet ľudí na fore.

 

Môžete to premiestniť do témy do ktorej uznáte za vhodné a riešte ma ako uznáte.:smilieee:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

každý má právo na svoj slovný názor, ak nepoužívame vulgarizmy a ak sa tešíme a je tu taká téma, tak sa potešíme a nebudú nám zakomplexovaní ľudia dávať anonymne mínusku.Prajem každému šťastie, lásku, ak môžem pomožem, ale pokiaľ som tu, budem si brániť svoj názor na ktorý mám tiež právo,nenechám si kafrať do života ani si z ľudí na fore vyberať , že MY SME a vy ostatní ste len tí, čo tvoria počet ľudí na fore.

1. Minusky si nedostala od nikoho zakomplexovaneho a skor nez sa ozves, nedostala si ich ani odo mna.

2. Minusky si dostala preto, ze zaspamovavas aj tuto temu odkazmi na videa na youtube. Tes sa kolko chces, ale ber ohlad aj na druhych, ktori nemaju mozno chut sa prerolovat cez videa, ktorymi vyjadrujes svoju potechu.

3. Nenechaj si kafrat, ale hranice tvojho nenechania koncia tam kde zacinaju pravidla FSP.

4. A este raz, minusky si dostala ako vyjadrenie hodnoty tvojich prispevkov, ktora bola, v tejto teme, nulova. Stale nechapes rozdiel medzi diskusnym forom, chatom a pokecom.

 

Opakujes tie iste chyby, ktore si robila na PF a ako pozeram, aj ked ta nemoderujem, az na jeden posledny pripad, ludia reaguju rovnako. Skus pohladat chybu v sebe a mozno by ti pomohlo aj to, co som ti obcas pisal o tvojom prispievani na PF. Je to to iste v modrom.

  • Pridať bod 1
  • Odobrať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

a nad tým odkazom sa možno niektorí forumáci zamyslia, že mali by sa skôr naučiť vyjadriť svoj názor a hlavne ten negatívny priamo a nie " schovávať sa za mínuskou " .. ako sa vraví:"Nemému decku ani vlastná mať nerozumie", len keď ten druhý človek bude vedieť, čo tomu druhému vadí, keď budú priamo komunikovať, tak sa pohnú z miesta .. tu nejde len o nejaké mínusky, o čestnosť, spravodlivosť ...

Napisal som ti dost jasne a priamo v com je problem. Nemozes sa stazovat ze sa schovavam za minusky.

To je ale jedna strana mince. Druha je to, ze niektori forumaci by sa mali naucit aj pocuvat nazor, ktory im dakto napise. V tomto mas medzery uz dlhsie.

 

To je asi tak vsetko co som ti k tomu chcel.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

prisiel mi mailom plan na TATRY/JUL 2011:

 

21.7.2011 - Tatranska Lomnica

22.7.2011 - smer Belianske Tatry, nocuje sa na chate Plesnivec

23.7.2011 - smer Brncalova chata, nocuje sa tam

24.7.2011 - smer Svistovka, vyvezenie sa na Lomnicky stit a spat do Tatranskej Lomnice

 

dva tyzdne na to akcia TATRY/AUGUST 2011

plan este nie je urobeny

 

:smilieee: juch, tesim

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

keď ma niečo potešilo a som to napísala, tak možno pre teba je to nulová hodnota, ale pre mňa a pre druhých nie.:smilieee:

 

minusky su vlastne len bug

 

 

k teme, dalsie zvysenie platu

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

:smilieee: Teším sa do Prahy, stretneme sa s mladším synom .... a máme zakúpené vstupenky na koncert Jethro Tull.

 

Dnes mám dovolenku, tak zájdem ku kaderníčke a večer nás čaká majáles.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Bola perfektná noc so skvelou zábavou a našimi priateľmi. Spomenula som si aj na vás forumákov ..:D a porovnala si to všetko .. tie moje mínusovky sú vlastne aj elfantove :D

  • Odobrať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Schválne som sem klikol čo tu od teba nájdem a nesklamal som sa

 

tie moje mínusovky sú vlastne aj elfantove :D

 

Nechápem, čo ty máš stále za potrebu v každom príspevku riešiť?? :D
  • Odobrať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

V rámci podujatia Noc múzeí a galérií bol dnes deň otvorených dverí na Zvolenskom zámku, vstup bol pre všetkých návštevníkov zdarma ... a veru, ľudí tam bolo naozaj dosť.

Za vstupné 1€ sa bolo možné dostať až na korunu zámku, odkiaľ je pekný výhľad na celé mesto. Síce som mala žalúdok zastavený až skoro v krku, ale som veľmi rada, že som túto možnosť využila.

Škoda len, že nebolo trošku krajšie počasie, tie zábery by boli oveľa krajšie.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

kupila som si konecne saty na svadbu (nie moju) .. ziadne elegos, po kolena, take skor letne, vzdusne, tesiiim :)

kupila som si sprievodcu po Rhodose, tak som sadla na uzasne latte a citala si :)

 

uz nech je jun, svadba a dovolenka, neviem sa dockat

  • Pridať bod 1
  • Odobrať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

málo deciek v práci, v pohode babu na kecanie som tam našla, drobné zábavky s héliom, neuveriteľné príhody, nové srandovné botky :birthday: a taká celková pohodička unavené leháro a samí zlatí ľudia okolo :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

v piatok ma potesi, ze si splnim chlapcensky sen.

 

budes smetiarom?

 

Hellé, čo bolo tvojim detským snom ?

Stála by si teraz o to tento svoj detský sen si splniť ? :)

 

Ja som ako veľmi malá chcela byť sprievodkyňou v autobuse. :) :birthday:

Už súdruhovia síce tieto "fleky" zrušili, takže ani Modré z neba takýto detský sen nesplní, a vlastne sa mi teraz jeho splnenie ani nežiada, ale je úsmevné pozrieť sa spätne na to, čo nás fascinovalo, keď sme ešte ani do školy nechodili. :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Návštevník
Táto téma je teraz zamknutá pre ďalšie odpovede.
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov