Skočiť na obsah

Čo ma dnes potešilo


Andulqa

Odporúčané príspevky

uzasna, prijemne bolava, masaz chrbta

ked mne ta bolest robi tak dobre :) povedala som to aj ujovi maserovi :niee:

 

o tyzden idem na bankovanie ... :) takto hyckat by som sa nechala aj kazdy den

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

takto hyckat by som sa nechala aj kazdy den

 

Spoluziak pracuje ako maser... a spoluziakom/spoluziackam dava masaze zadarmo. Ba i kazdy den :) No musela som pomachrovat. :niee:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

dnes som sa o tom zrovna bavila s tym maserom (on je policajt, a pomalicky sa ubera touto cestou, ktorou sa ubera uz roky jeho manzelka)

nie je sance utiahnut dennodennu masaz u profi masera :)

v podstate dalo by sa raz za tyzden...ale clovek akosi v tom zhone zabuda...potom nie je cas, potom je pred vyplatou, a podobne :)

 

zavidim jeho manzelke :niee: ...ta, kedy si povie, pomasiruje ... a opacne

 

no ten tvoj spoluziak, ked bude mat dajme tomu vlastny biznis, tak to uz asi tak zadarmo nebude :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Nebude, nam len robi laskavost. A taktiez je to vasnivy milovnik zien a ziadnej spoluziacke nepovie nie :niee: Pokial viem, tak tak naozaj zaraba, nam len vychadza v ustrety, pretoze ho to fakt bavi a naozaj rozumie, ze v tejto dobe sa stres velmi laho odrazi na tele cloveka.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

cely cas mi bolo nejak divno pri kompjutri a teraz som cosi musela cumiet do knihy, dala som si okuliare a nechala ich na nose, zdvihla zrak k monitoru a zrazu sa mi otvoril svet.... kua, ja vidiiiiim, normalne mozem citat, aj smajlov tu mame :D

jaj, no totok... :spiteful:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

brat nam dnes oznamil, ze je vsetko OK

 

pred tyzdnom sme boli cez skype svedkami skaredeho "divadla", ked sa po 7 rokoch rozisiel s frajerkou, s ktorou byva v zahranici

 

vsetko dobre dopadlo, vyrozpravali si to, a rozhodli sa ze by bolo zle, keby zahodili tie spolocne roky :joint:

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Keď pred časom odišiel môj úžasný zubár tam, odkiaľ niet návratu, musela som hľadať kam ďalej. Nehľadala som zubára, ktorý ma zmluvu s "mojou" poisťovňou, ale zubára s "dobrou povesťou", s dobrým odporúčaním.

 

Našla som, dala som si pár zubov opraviť ... potom som sa tam dlho neukázala, až som zrazu objavila jeden deravý zub, žiaľ, práve v čase, keď bola zubárka na dlhodobej PN. Odhodlala som sa radšej čakať na jej návrat, a tak som sa k nej dnes konečne dostala. Sestričke vybehlo obočie až pod ofinu keď zistila akú dlhú dobu som u nich nebola, pripravila si pero a veľký papier, že ide spisovať tú spúšť, ktorá sa v mojich ústach nachádza.

Lekárka len mierne pokyvovala hlavou z boka na bok, nadiktovala ten jeden kaz a napokon prehlásila:

teda, na to ako ste tu dlho neboli, vy ale máte dobré zuby!!!

No, nepoteší to? :smilieee:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

poteší - "mama B." :hufi:

 

 

chlapi sa tešia, lebo majú nové pracovné auto

zajtra cestujeme za krásami prírody

 

Príjemne prežité nasledujúce dni Vám želá " iskra ".

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

:) Boli to parádne dni. Tatralandia Aquapark LM, Thermal park Bešeňová, Štrbské pleso - Vysoké Tatry, Spišský hrad, ktorý patrí medzi najrozsiahlejšie hradné komplexy Europy

a je najväčším hradom na Slovensku. Vrelo odporúčam.

Nabitá energiou, hor sa do práce. :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

To len ja sa viem tešiť aj nahlas?:-)))

Naši synovia sa dnes po dlhšej dobe stretnú v Brne .. je to príjemný pocit :)

večer je oslava jedného zrelého muža :)(mám nové šatečky)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

..vidíš? A pritom stačilo iba skopírovať pripomienky užívateľov na developerské fórum. :dalbysomsi:

 

edit:

Jasné, ale musel som ťa aspoň trošku podpichnúť.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ty kokos... za celých 5 rokov ak som odtiaľto použil 2-3 pripomienky od užívateľov tak to je veľa.. fakt si nespomínam na veľa. Ale to nie je len o pripomienkách.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

moje decko sa islo hrat na ihrisko..ked sa vratilo donieslo mi ruzu a orieskove pralinky :D

 

ach byt matkou je uzasneeee /nechala som sa uniest..vacsinou je to otrava..ale su chvile.../

 

a na olovrant mam slubene volske oko upecene na srdieckovej panvici /ranajky nestihol urobit/ :dalbysomsi:

 

radost zit :D

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Darček bol fakt suprový .:innocent: No môžem za to, že sa viem tešiť aj s druhými a že máme dobrých priateľov ?

Aj tebe "-1" by som dala darček napr. taký, že ak by som si mohla sama hodnotiť príspevky, tak by som si ich dala viac, len aby som ťa potešila. :smilieee:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ak by som si mohla sama hodnotiť príspevky, tak by som si ich dala viac, len aby som ťa potešila.

 

Ja len mám pocit, že ak sa tie mínusy "nabaľujú", asi nebude vždy chyba len v tom /či tých/, ktorí tie mínusy dávajú, asi by bolo vhodné pozrieť sa na seba aj trošku iným pohľadom, pohľadom cudzieho človeka, a potom sa snažiť niečo zmeniť.

 

Nie každý ťa musí chápať, nie každý musí mať taký názor ako máš ty, ale ľudia sú do určitej miery tolerantní, dokážu prijať, alebo skôr polemizovať s názor iného človeka, ale myslíš, že chyba je vždy na strane druhých ? :smilieee:

 

Pochybujem že by niekto tie mínusy dával iba pre vlastné potešenie, alebo iba tak, z princípu, z určitej antipatie voči tvojej osobe.

 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

secretka,

ja som sa nesťažovala. :smilieee: Neľutujem to, čo som povedala vo svojich príspevkoch v téme "láska", kde som dostala tie mínusové hodnotenia, tak som to v tej chvíli cítila, nebolo to nesprávne ani nepravdivé, stojím si za svojim názorom, rada si vypočujem názory druhých ... sama si mám tiež právo to prehodnotiť a viem dobre, že sa nemusíme chápať.

Nie je mojou prioritou byť sympatickou ...

Kritiku prijmem, ale radšej slovnú, kto čo má na srdci, tie + -, to sú ako "včielky v materskej škôlke, kde si dávajú frajeri". :innocent:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Návštevník
Táto téma je teraz zamknutá pre ďalšie odpovede.
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov