Skočiť na obsah

Čo ma dnes potešilo


Andulqa

Odporúčané príspevky

potešili ma posledné dni

- v piatok som išla do Bratislavy, stretla som sa so svojimi "synmi", s deadom :smilieee: , vymietla som pár barov, skvele sa zabavila :)

- v sobotu som bola na svojej prvej čítačke na jednom byte, kde sa zišlo pár píšucich ľudí s hudobníkmi a podelili sa o svoju tvorbu :)

- v nedeľu keď som cestovala späť do Nitry krásne svietilo slniečko, samozrejme som bola úplne nevyspatá a tak v stave ospalom mi bola kúpená večera (ďakujem) :)

- v pondelok som sa ani nepohla poriadne z postele, zato som viedla veľmi milý, úprimný dlhý rozhovor s quidom :)

- dnes som sa prechádzala po cintoríne a lese :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

OMALOVANKA - vlastna tvorba :D

 

ehm, v praci som sa trosku schovala za monitor, vzala ceruzku, papier, a kreslila design buducej obyvacky (vlastne stena je uz na ceste, takze jedna sa skor o vyladenie farieb)

 

nakreslila s gaucom, dekorom, a urobila asi 20 kopii

s priatelom sme kupili pastelky a dnes som sa na to vrhla

 

:D take, mile mi to prislo..ako male dieta, ktore duma duma nad farbami a nakoniec to zhmotni v podobe kresby :D

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Zbavila som sa konečne jednej závislosti, s ktorou som dlho bojovala Obrázok Od nového roku vôbec nesladím a dokážem vypiť Obrázok aj bez cukru, čo mi nikdy predtým nechutilo a o to viac ma to teší. Všetko máme v hlave, len to treba správne naprogramovať Obrázok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

dnes je tak krásne! porozvešala som mašle v nitrianskom parku, na jednom strome je dokonca aj mnou zhotovená mačka :) pekne som sa poprechádzala a dokonca som sa naučila hrať na drumbli "štyri kozy piaty cap"! :) a idem si pripraviť na obed hadžadžu! a večer si dám vínko :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

fajna lymfodrenaz celeho tela (hodka a pol slasti..na konci som sa prebrala so zlepenymi vieckami, ospata, ale spokojna :) )

 

tak som sa na nu tesila, ze som namiesto planovanej 1,5 hodky v posilke stravila 20 minut a utekala tam :) :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

kúpil som si lístok na Lord of the Dance :)

 

Včera som na tom aj bol. Musím povedať že taký krásny kultúrny zážitok som dávno nemal. Krásna hudba, zvuk stepujúcih nôh, mystika, nás sprevádzali počas celého predstavenia. Takže o rok nabudúce.

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Dnes sme boli na fotbale, remízovali sme a po skončení sme mali príjemné posedenie, manžel získal ocenenia, ale to nebudem dopodrobna rozpitvávať aké. :)

My sme sa babenky pekne porozpávali, pohostili chutnými klobáskami, guľášom a bola aj dobošová torta. :cotisisi:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Daňové priznanie odovzdané.

 

Teším sa už na Veľkonočné sviatky.Tentokrát žiadna výzdoba, vajíčka, zajačiky, oblievači, ale príjemný pobyt. Juj, ale sa teším. Paráda! :o

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

mam sto chuti posadit muskaty a ine zalezitosti, len neviem, ci este nie je skoro...

Skoro? :o To nie. :o

Muskaty si mohla mat popresadzane uz koncom januara. Teraz si ich uz mohla zacat prihnojovat. :o

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

včera bol pekný deň, krásne počasie... vysedávanie pri splave, pozorovanie rieky a zaľúbeného páriku, teórie o záhradných trpaslíkoch, počúvanie vtáčikov, kofola a pivko Pod agátmi (terasový podnik v Nitre pod hradom, ktorý sa otvára vždy, keď prichádza jar) a záchvat smechu nad Ochmonekovcami (zo seriálu Alf) - to všetko mi akosi pomohlo a fyzicky sa cítim lepšie, dokonca mám pocit, že mi choroba trochu aj ustúpila... :o

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pravy australsky rucne malovany boomerang, este ho vyskusat niekde na luke:) plus bol zazitok ochutnat kengurie maso, nejak som si myslela, ze kengury su v australii to co kravy v indii

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

vlastnoručne vyrobený domáci syr (pri ktorom som viac-menej síce len asistovala, ale aj tak), dve nečakane narodené kozičky hneď z rána, dokonalý obed, nákupy, slniečko a jedno super zistenie :o

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

včera sme s vybrali so spolužiačkou na Zobor, bolo krásne, teplo... hore na vysielači akurát štartovali svoju sezónu parašutisti, tak sme ich pozorovali :) cestou sa k nám pridal neznámi mladík, ktorému sa huba nezastavila, porozprával nám aj čo nemusel... škoda, že sme sa museli ponáhľať dole, ale výlet to bol krásny :D

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Návštevník
Táto téma je teraz zamknutá pre ďalšie odpovede.
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov