Skočiť na obsah

Čo ma dnes potešilo


Andulqa

Odporúčané príspevky

Macka spiaca v mojom lone... A nicim sa nenecha vyrusit; idem na wecko, odlozim ju na fotelku, vratim sa, spi na mojej stolicke, jemne ju zdvihnem, polozim spat do lona a spi dalej... Uzasne. :)

  • Pridať bod 2
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

uzasna capriola v podani nadherneho lipickeho zrebca priamo z topolcianskeho chovu, jeden z najtazsich prvkov Spanielskej jazdeckej skoly (ale takyto prispevok som sem davala asi aj pred rokom, a aj rok predtym.. :D ) neuveritelny zazitok :)

 

odporucam zazit :)

 

nie vlastne photo

Obrázok

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...

na Wall Street idem az zajtra, je tu MEGA vela turistov, cez Chinatown som nejako presiel ale v Little Italy som sa otocil, to proste neslo .. a ked pridem metrom na 103rd a masirujem pesky v noci 4 bloky do hostela, tak niggaz pozeraju a mne nie je vsetko jedno (sice stale Upper West Side, ale len nejakych 20 ulic od Harlemu). Takze zatial tolko :D

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

vcera som sa vratila z nasich krasnych Tatier - v sobotu sme absolvovali vystup na Koprovsky stit {2363 m.n.m.) - pocasie teda vobec neprialo, vyhlad ziaden, sice nohy uplne znicene, ale bolo krasne, spokojna sama so sebou :rolleyes:

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

spoznávam nový kraj - Poltár :) v týchto končinách som nikdy nebola a celkom sa mi tu páči :) išla som na návštevu k potencionálnej svokre a teta je veľmi milá (miestami prehnane starostlivá), no a Poltár... úžasné miesto! :) priateľ býva priamo pod lesom, čiže keď som vyšla ráno na balkón, mala som pocit, že na ten les dočiahnem... paráda :)

 

som zvedavá čím ma ohúri Svit, tam sa chystám budúci víkend :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

za dva tyzdne smer Muranska planina :)

prebudzanie s beciacimi oveckami, moznost sa o ne postarat, vidiet vyrobu ovcieho syra

 

juch, v poslednej dobe sa s tymi vyletmi vreco roztrhlo, ale tak to ma byt :)

este vo mne doznievaju pocity z posledneho vyletu, niekolko dni stravenych v Amsterdame :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

vonku prší a šialene ma bolí už týždeň hlava ...

ale mám tri nové knižky

jednu skvelú rozčítanú

k tomu počúvam už tretí deň nádherné skladby Omegy

a neviem prestať plakať

a k tej krásnej hudbe zima a pod zadkom ohrievadlo a vonku dážď ...

už môžem umrieť.

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...
  • Pred 2 týždňami...

včera mi s ups prišiel balíček s vianočným ministromčekom, objednávala som zlatý, došiel červený ... to ma nepotešilo moc, ale čo už ...

dnes mi z neckermannu prišiel s ups koberec do predsiene, na výmenu, bol zlacnený, kým sa vyčistí ten pôvodný ... už som myslela, že pred vianocami ani nedorazí, dorazil.

oba balíčky priniesol ten istý kuriér, už vo dverách sa usmieval, pamätal si, hoci už včera večer hovoril, že majú toho strašne veľa ... potešil aj kuriér aj koberček ... :detektiv:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...

potešil ma nečakaný výlet do hmlistého lesa s quidom, mala som pocit, že sme ako pod pokrievkou, všade navôkol len mliečna hmla :cem:

a potešil ma celý dnešný hudobný deň, hrala som si hlavnú tému z filmu La Double Vie De Veronicque, potom som si písala s kamarátom a vymieňali sme si skúsenosti, poskytol mi k flaute nové a zložitejšie prstoklady, dal mi link na stránku so skladbami a notami, napašmal ma na kúpu pikola a kazoo a poctivo sa učím hrať na drumbľu :)

takýchto dní by mohlo byť viac ^_^

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...
Návštevník
Táto téma je teraz zamknutá pre ďalšie odpovede.
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov