Skočiť na obsah

Čo ma dnes potešilo


Andulqa

Odporúčané príspevky

bola som na vyšetreniach - nemám rakovinu :lol:

pozvala som bráška na kávu, dobre sme si posedeli v kaviarni :)

bola som s bráškom kupovať kravatu na venček, peknú sme vybrali :) a prišla som ku kabelke a novej minisukni ;)

a kamoš konečne spravil dobrý krok, čoho výsledkom je, že je slobodný a... ;) asi má vážny záujem o mňa... ale nepredbieham ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

mám priateľa :lol: a som neskutočne šťastná, že ho mám :)

a smejem sa na tom, ako sa musí skláňať, keď ma chce pobozkať, lebo je asi o dve hlavy vyšší odomňa :)

a cítim sa skvelo. stále ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no tak moze to byt hocco, a hocco si moze aj kazdy vybavit :lol:

nejdem rozoberat, mozno pre niekoho banalita, pre niekoho nieco neakceptovatelne :)

 

a co ma este tesi? dnes sa ide po velmi dlhej dobe makat na badminton...konecne je bandaz, koleno obstreknute, nebolave, tak sa uvidi :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

Tri sestry od Cechova v podani hercov zo SND :lol:

po dlhej dobe drama, sice trocha zdlhava, avsak to bolo zamerom aby sme si aj my, divaci, "prezili" tie okamihy kedy herci poukazuju na banalnost niektorych problemov

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

našla som si skvelého kamoša. nikdy by som neverila, že s takým šteňaťom budem na rovnakej vlnovej dĺžke. síce, je vidno, že ja som staršia, no on je aspoň trošku tak strelený ako ja :) obaja vieme, čo to je, keď chceme vypnúť po zlom týždni a zabaviť sa :lol:

a celkovo mi tých kamarátov mužského pohlavia nejako pribúda :) a som tomu len rada ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

bol som si dnes po naplnený cartidge do tlačiarne

no chlapík mi ho dal so slovami,

že je síce naplnený, ale sú upchaté trysky,

tak bude tlačiť nekvalitne, sivo, . . .

doma ho pichnem do mašiny a pohodička jak nový

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

krásne ráno :)

zobudila som sa na to, že chlap prišiel z nočnej z práce, spolu sme si ešte ľahli do postele, potom som stala, dala si sprchu a rozhodla sa, že nám navarím obed. napísala som mu lístoček, kde som, aby ma nehľadal keby sa náhodou zobudí, nakúpila som a potom som začala variť s tým, že som si stále odbehovala pozrieť do izby jeho spiacu tvár :) a teraz sedím na zemi vedľa neho a pozorujem ho :lol: a občas mu dám pusu na líčko a on sa v sne usmeje ;)

aké krásne ráno ;)

už len obed dovariť keď sa preberie ;)

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

sice pred par dnami, ale zrazu pri tom dazdi som si na to spomenula

posedenie s partiou, vsak ako vzdy, ale nakoniec vsetci zdrhli a nechali ma tam s mojim ex ... bolo to zvlastne, lebo sa ma boji ked mame ostat takto osamote /resp sa boji svojej drahej ktora nas moze vidiet na verejnosti/, dali sme vinecko, posedeli sme do zaverecnej, pokecali sme

 

no kazdopadne vecer zaujimavy...bojujem s pocitmi, ktore by som nemala prezivat..

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Návštevník
Táto téma je teraz zamknutá pre ďalšie odpovede.
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov