Skočiť na obsah

Čo ma dnes potešilo


Andulqa

Odporúčané príspevky

moje prvé vyúčtovanie baru...

najprv dvesto éčok v mínuse, potom štyridsať v pluse... skoro som si vlasy trhala /aj pre jedno, aj pre druhé, keďže nič z toho nebola normálna suma/

a napokon osem éčok v pluse! jupi jou! :lol: /to sú moje tringelty/

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

neviem, či je toto najvhodnejšia téma pre zaradenie tohto príspevku, ale tak... v podstate ma to aj potešilo...

volala som s bývalým, spolu sme i poplakali a dohodli sa, že si niekedy pôjdeme spolu poplakať aj naživo...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

mám za sebou jeden z najhorších dní... prišla som o prácu, celý deň mi bolo zle, nedostavila som sa na skúšku, nevybavila som nič, prišla som o peniaze... :lol:

čo ma ale potešilo, boli dve spolužiačky, ktoré ma dostali z depiek, požičali mi peniaze, vyčarili úsmev na tvári a odohnali zúfalstvo... :) aj telefonát s priateľom ma veľmi potešil a dodal mi nádej, ukázal smer... :)

je skvelé vedieť, že ma priatelia podržia... ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

oco odpovedal ano na otazku, na ktoru by som necakal tuto odpoved ani zazrakom, a tak si zajtra mozem zalyzovat na tychto diabloch

 

Obrázok

 

na tie lyze som si brusil zuby 2 roky .. vdaka ti boze:ejha::lol::)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

stále to vravím: v núdzi spoznáš priateľa... a ja som ich našla kopu! a skvelých...

a prežila som /doteraz/ krásnu noc, príjemné babské posedenie pri zamotanom filme a dlhočiznom rozhovore pri cigaretách o pekných aj škaredých chvíľach z nášho života... :lol:

ďakujem za týchto ľudí :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

OFF TOPIC

weirdo mi tu tak pripomenul, ze nie a nie sa tejto zimy dokopat na svah..mam v plane naucit sa snowboardovat..aj ucitel by bol, aj vsetko...tak co furt vaham :lol:

 

no ale co ma potesilo? streda fajne zamakanie v posilke, stvrtok akcny bembis, vcera babska jazda /uff, uz sa to dlho taha v style "babska" :) /

a konecne vikend...vzdy sa tesim na vikendy, kedy naberam sily, ktore ubudli ci uz v praci, ci mimo..kedze domov v tyzdni v poslednej dobe chodim az po desiatej

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

doll tak do toho, treba sa len s niekym dohodnut, rano nebyt lenivy, zdvihnut prdel a ist .. lutovat nebudes :lol:

 

dnes som bol zasa, kooonecne som sa poriadne rozbehol na hrany a za 2h som dal 28km zjazdovky (vleky neratam :)). bolo neuveritelne dobre :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

dneska lightkovejsie, Sachticky tentokrat, ale tiez bolo velmi dobre .. len skoda, ze najlepsi svah bol kamienkovy a na otcovych dvadsatlitrovych lyziach by som nerad zrasoval sklznicu

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tomu by som asi ani nikdy neverila, keby som nezažila...

jednoducho stále platí to, čo tvrdím: v núdzi spoznáš priateľa :)

ďakujem za ICQ rozhovor, ďakujem za vypočutie môjho plaču cez telefón, ďakujem za objatie pred policajtami, ďakujem za objatie v bare, ďakujem za dodanie síl a pozitívnej energie, ďakujem za jednu veľkú trúfalosť, vďaka ktorej teraz netrpezlivo čakám, kedy mi zazvoní mobil...

priatelia sú nadovšetko! :) :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

sledovanie sýkoriek pri novom kŕmitku ... potešenie zmarilo fotenie, neboli na to cez žalúzie podmienky, snežilo a bolo zamračené, snáď zajtra sa vydarí, ale ten pohľad stál za to ... cirkus zadarmo :lol:

na borovici pred oknom zavesený starý košík premenený na kŕmidlo, plus v sieťke guľa loja, no behom hodiny bol celý kŕdeľ sýkoriek na raňajkách, potom na obede, a večer už bola tma :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

7x som stratila nervy pri štylistike, a tak sedem odmien si zaslúžim: kniha Eugen Onegin originál v ruštine, čerešňové pivo Belle Wue, cigara Mood's, stretko s kamošom, nákupy s máti, SPÁNOK a pozeranie filmu... :lol:

a samozrejme, krásny polopracovný večer s porezaným prstom :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Návštevník
Táto téma je teraz zamknutá pre ďalšie odpovede.
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov