Skočiť na obsah

Čo ma dnes potešilo


Andulqa

Odporúčané príspevky

;) :lol: :) ale inak cakala som tvoju reakciu lebo som nasledne chcela odpisat nasledovne

 

isiel vyskusat thajsku masaz, vsak neskus to priamo v thajsku, odporucali mu...no a ako tak zacala masirovat, a zacala prechadzat do partii ktore sa nezvyknu masirovat na masazi :) a normalne sa mu ponukla ;)

rychlo sa opasal napevno uterakom a odisiel ;)

 

ze vraj ;)

 

 

to potencionalne ublizenie nema nic spolocne s tou masazou ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

gulku z kalasnikova do chrbta :lol:

 

no, hmotné to síce je, ale len to stále držím v ruke a už premýšľam ako si z toho spraviť náhrdelník... nemienim môj kúsok ani na chvíľu opustiť!

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

začali mi prázdniny!!! včera som príjemne /i keď s omrzlinami/ strávila poobedie s kamoškou, v noci som si pozrela film, dnes som sa KONEČNE dosýta vyspala a užívam si voľno a zatiaľ prázdny privát... :lol:

/domov sa teda neženiem/

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

firemna X-MAS chatovacka

uff, na kompletku rozbita..ale bolo uzasne... tanecky, karaoke..normalne som sa pristihla pri tom, ako ma bavi drzat mikrofon, bekat donho bez ohladu nanho ze to je falosne, navyse s pozami hodnymi spevackych umelcov :lol: :) :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

v stredu sa mi narodila dcera. 5-6 den zijem v domacnosti len so synom, samozrejme niekolko hodin za den ma nastevuje svokra ci moji rodicia. Chlapec si pred chvilou lahol spat po 10 hodinach, ale aj tak sa budem musiet pobrat domov. Deti a zena su super, neviem co by som robil bez nich.

  • Pridať bod 2
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

dokonale nečakaná päťminútová návšteva bratranca, s ktorým sme vlastne spolu vyrastali :)

... tiež sme sa nevideli otrasne dávno, naposledy na pohrebe jedného strýka, na ktorého sa úžasne podobá ...

 

a naše rozhovory ... typické, nejdem ďalej, čakajú ma v aute, len sme išli okolo, len päť minút, ako sa máte, a idem ... a potom päť minút medzi dverami a päť minút na schodoch, a päť minút na schodoch pred barákom, a skoro som zmrzla, keby som už nebola modrá od zimy, vyprávame ešte stále :lol:

nádhera :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

jé, také poznám, game... to so spolužiačkou sa takto lúčim... od začiatku námestia po koniec, na konci sa prejdeme ešte kúsok naspäť niekoľkokrát... :)

 

mňa potešilo písanie si s jedným kamarátom z minulosti... :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

príjemná hodinka s príjemnými ľuďmi,

a dostala som okrem príjemného súkromného rozhovoru dve bradaté pichľavé pusinky od momentálneho nestora miestnych akademických maliarov pána Kalického, chvíľu sa nebudem umývať :lol: :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ale dnes som mal aj skutocne stastie, boli sme s malou na vysetreni sluchu, po porode nemala odozvu na lavom usku, vysetenie opakovali o dva tri dni a opat bolo negativne(o tom som ani nevedel). Dnes po mesiaci to bolo OK , ale sa mame zastavit este o mesiac a neskor to este kontrolovat, ci sa bude otacat za hrkalkou.

Super bolo , ze sme nemuseli ani cakat. Za necelych dva aj pol hodiny som bol spat z roznavi(spolu necelych 90 km po kopcoch). Inak tam mali dve krsno nosno usne, najprv som natrafil na jednu co tam uz malal 20 pacientov. Ta nasa, aj ked som na nu hned nenadabil nikoho. Aj ked asi ani 20 minut po prichode neotvorila dvere, ale nestihol som si precitat(resp.prelistovat) ani noviny.

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

včera som videla nádherného muža... :lol:

nachádzala som sa akurát na mieste, kde by človek skôr očakával dákych zombie, bolo mi dosť zle z toho miesta, okrem toho som sama nebola vo fyzickej ani psychickej norme, ale... ako som ho uvidela, vliala sa do mňa energia, všetko zlé ustúpilo, ...

vyzeral ako Daniel Hulka ale vlasy mal kratšie, mal ich trošku prešedivené, krásne veľké očičiká... inak úplne ako Hulka... och. :)

 

včera ma potešila aj moja konzultantka, dobre som si s ňou pokecala... :)

aj prechádzka v zasneženom parku v Nitre a klábosenie... ;)

 

dnes zatiaľ nič, keďže deň mi len začína

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Návštevník
Táto téma je teraz zamknutá pre ďalšie odpovede.
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov