Skočiť na obsah

Čo ma dnes potešilo


Andulqa

Odporúčané príspevky

mojím dnešným svetlom bolo svetlo pouličných lámp...

inými slovami, potešila ma prechádzka nočnou Nitrou, len vo dvojici ja a Sony...

a potešili ma aj fotečky z tejto prechádzky... nevyzerajú zle... :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Paľkoooooooooo! :lol:

zvláštne, že takto po rokoch zisťujem ako veľmi dobre si rozumiem so spolužiakom z gympla...

no hold, v núdzi spoznáš priateľa... :) a ja som ich spoznala niekoľkých...

bohužiaľ, prejaili sa i tí, ktorých priateľmi nazvať vôbec nemôžem, skôr naopak... tým len môžem odkázať: majte sa pekne :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

v podstate volny den - vecer medova masaz a neskor posedko s kamoskami na teraske pri krbe..uzasne :lol:

a kamoska to cele nakoniec zabila.. "baby, nie je nam takto dobre?" /narazala na zivot bez chlapov.. :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

vcerajsia krasna rozlucka...bude mi smutno :lol:

snad tie tri tyzdne rychlo ubehnu...a draha osobka sa vrati s cistou hlavou plnou optimistickych myslienok, bez depresii a spomienok na minulost :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

všetko na Dni otvorených dverí Slovenského národného divadla :lol:

 

od opery, cez Večer trojkráľový, autogramiádu, dobové kostýmy, plagáty a iné propagačné materiály, stretnutia s hercami, bijou, Legom a cizym, hercami čítané rozprávky a úryvky z kníh, piesne a, samozrejme, more fotiek :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

v zhone, ktorý prežívam a v lavíne rodinných a školských problémov som si povedala STOP! a prijala som pozvanie na kávu...

konečne som sa na chvíľu zastavila a na chvíľu som nemysela na nič z toho... síce len na chvíľku, ale predsa... :lol:

a okrem toho si hľadám každú jednu malú radôstku... každá jedna ma poteší... keď i len úsmev :)

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Dneska ma velmi potesilo, ze moja viera a ako hovoril dedko: spes ultima dea cize moja nadej mi pomohli, ze dnesny vecer dopadne ako chcem,. A presne tak aj dopadol nakoniec Stevulika pustili rodicia na osalvy v KE zapalenie svetiel a stromceka :lol: Joj aka bola satastna a ja este viac ze sa mi ju podarilo urobit stastnou a splnit jej maly sen :) kedze este na zapalovani stromceka nebola v KE.

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

všetky baby z privátu sme sa vybrali na nitrianske vianočné trhy... a bolo celkom fajn, aj so svojou konzultantkou som si poklábosila, pofotili sme sa, baby si dali vínko, medovinu, punč /ja som sa, samozrejme separovala a kúpila si vo večierke pivo/... pekný večer... :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

mali sme neoficiálny vianočný večierok a bolo fakt super, už dávno som sa takto nezabavil, kedže chalanov nás je v robote málo tak tam boli skoro samé baby a nič viacej :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

babska zurka..znova, 6 bab :lol: .. u sefky na byte, kolaudacia..babske debaty do neskorej noci, samozrejme prespatie u nej, ranne tazke prebudzanie, a kopec ineho :) :)

 

a tento tyzden, uff, no bude nabity...bowling, bembis s dodavatelom, vecierok s inziniermi...tesiiim ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Návštevník
Táto téma je teraz zamknutá pre ďalšie odpovede.
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov