Skočiť na obsah

Platonická láska


bazalka

Odporúčané príspevky

no taaaak... prosim vas, nechatujte tu :lol:

 

bazalka posluchni weirda a nechaj to tak... mas u nej 0% sancu... baby v takom veku urcite nepozeraju po 15 roncych :) to je velmi blby vek co prezivas... je to taky ze uz by si aj chcel mat babu, ale tie mladsie su deti a rovesnicky idu po starych... vydrz do 17 a hned sa najdu 15ky, 16ky :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Inak platonická láška je k ničomu. Aký to má význam? Žiadny. Som realista. Mal som veľa platonických lások, ale to obdobie už mám za sebou. Platonické lásky už ani nerátam že to nejaké lásky boli.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Platonicke lasky som mal a mam doteraz... rozdiel medzi tymi predtym a teraz je v tom, ze vtedy som to bral ako platonicku lasku, ale teraz sa snazim nieco riesit... co je problem... mne ked sa zapaci baba, tak chcem byt k nej co najmilsi a najuprimnejsi a napokon sa sam hodim do kategorie "super-kamarati"... a s tymto statusom jednak nechcem nic riesit, pretoze si vazim ze som niekoho super-kamarat, a jednak to nechcem rozbit... lebo ak sa so superkamosky stane moje dievca, a potom to skonci, sotva sa stane znova superkamoskou... preto sa vztahu viac menej bojim... mal by som nieco vymysliet, lebo zostanem naveky sam...

 

Bazalka> ono to prejde, neboj... :lol:

 

Hisham> u mna naopak... ked je dievca pekne, najprv to potesi, potom ale pride moment kedy si uvedomim, ze lepsie by bolo keby som sa na to potesenie mohol divat stale a nie len 5 minut (napr v autobuse)... potom to prejde do depky ze nikoho nemam, potom si pustim nejaku hudbu pri ktorej si budem predstavovat sci fi vztah, a potom zacne depkaaa :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Inak platonická láška je k ničomu. Aký to má význam? Žiadny. Som realista. Mal som veľa platonických lások, ale to obdobie už mám za sebou. Platonické lásky už ani nerátam že to nejaké lásky boli.

Ja ich beriem ako rozjasňovače dňa. Keď je niekto pekný, pohľad na neho vždy poteší

 

platonická láska dáva nádej, človek sa teší z maličkostí, z jeho letmého pohľadu, z jeho úsmevu, keď sa z ničoho nič prihovorí... najlepšie na tom je, keď dotyčný o tom nevie...

podľa mňa platonická vôbec že nie je k ničomu... také malé šťastíčko poteší a naozaj vie aj deň rozjasniť....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja prezivam v zivote len platonicke lasky. Neopatovane, nemozne, smutne,ale stale dlhe ... Nemam odvahu prihovorit sa danej osobe, lebo kolkokrat som sa uz sklamala, ze viacej,dakujem, neprosim. Radsej nech je len platonicka. Vtedy zostava aspon nadej ...

 

A Ajk, myslim ze by si sa jej mal prihovorit. Aspon zistis na com si a ak ta odmietne tak sa na nu aspon budes snazit zabudnut. Takto si budes davat nadeje asi naozaj az do dochodku.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Axel ma pravdu.

 

btw, ked sa neprihovorim danej osobe, ostava nadej = tazky blud. parkrat som uz takto premeskal prilezitost a z vlastnej skusenosti viem, ze ked ostane nadej, tak uz sa ani jeden z tych dvoch o nic nepokusi. je to podla mna zabijanie sanci. prihovorte sa kym mozte, je to na vas a nemozte nic stratit, zato vela ziskat.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja prezivam v zivote len platonicke lasky. Neopatovane, nemozne, smutne,ale stale dlhe ... Nemam odvahu prihovorit sa danej osobe, lebo kolkokrat som sa uz sklamala, ze viacej,dakujem, neprosim. Radsej nech je len platonicka. Vtedy zostava aspon nadej ...

Wink keď budeš mať 20 tak budeš aj rada keby si prežívala "len" platonické lásky, uvidíš :lol:
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...

Platonicky som zalubeny do Kristin Kreuk

Obrázok

:lol: :)

 

Ked som bol maly ked bol hit Nekonečný príbeh 1 tak som bol detsky platonicky zalubendy do tej co hrala kráľovnú fantazie - herečka Tami Stronach :)

Obrázok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

hm... až na vzácne výnimky všetci tu píšete o vzdialených ľuďoch, hercoch a kdejakých láskach z filmov, čo sú ľudia, ktorí v skutočnosti vyzerajú úplne ináč, a sú úplne iní, než čo hrajú ...

chvalabohu , čo si spomínam, nikto ma nepostretlo takéto "šťastie" zaľúbiť sa do dvojrozmerného človiečika na obrazovke či na plátne... isteže, páčiť sa mi páčili viacerí, ....

ale keď už sa platonicky zamilovať, tak to sú vždy skutoční ľudia, ku ktorým sa neviem alebo nedokážem alebo nechcem z nejakých dôvodov priblížiť .... tak som bola, tak som, len tak platonicky zamilovaná :lol: ...

a je to také - blízke, ľudskejšie a pekné :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ak mam ratať spolužiačky tak čo viem v prváku-tretieku ZŠ som bol platonicky zalubeny do istej Katky Reklovej ale potom sa zmenila a uz to nebolo ono ...

 

.... pred par dnami som ju stretol, má manžela a dve deti

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

jedinou platonickou láskou, ktorú si pamätám, bol môj spolužiak, trvalo to asi rok, nevedela som, na čom som, chalan sa striedavo tváril všelijak, až sme sa raz povadil tak povadili, že šiel z môjho contactlistu /kvôli totálnej kravine/...odvtedy je už všetko zabudnuté, normálne vedľa seba existujeme ako spolužiaci a vôbec ma nejak neprekáca, keď ho vidím :)

 

zas je všetko dlhodobejšie oká, zas je zo mňa frigídna žena bez túžby po vzťahu :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Heh ja som bola platonicky zalubena do jedneho straasne krasneho chalana zo skoly. Chodi sutazne tancovat spolocenske tance a bol nam zaskakovat na Venceku. No booze som sa ani hybat nevedela ked som s nim tancovala :) Ale nic viac nebolo.

No ale este stale je taky straaasne pekny :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

No to mi hovor, nut :)

Ja tiež necítim žiadnu potrebu mať vzťah (zas očumovať je iná vec...)

Do mesta sa nám vrátil jeden chlap, on je úplný blonďatý Aragorn. So stokou ho žerieme :lol: A dnes keď sedel v krčme, opretý o stenu, nohy ako na harleyke, v rukách Niké... aaach jaj... hm a stále sa po nás obzeral :) Ja z neho nemôžem!!!

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov