Skočiť na obsah

Platonická láska


bazalka

Odporúčané príspevky

hish, na očumovanie by bolo...ale mňa už netentuje ani to...teda až na jedného chutného druháka u nás na škole, z ktorého nemôže polka triedy :) /a strašne sa podobá na bazalku :lol: :) ;) /

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja som tiez mala taku platonicku lasku. Chodil na tu istu skolu co ja, vlastne sme sa aj poznali, no moc sme sa nabavili- len nejaky ten pozdrav na chodbe (co mne sposobovalo velku radost). No po case sme aj s tym prestali, len tak z nicoho nic. No mna to vtedy este stale drzalo a nechcelo pustit, ale uz mi to vlastne postupne aj zacalo liezt na nervy lebo som si uvedomovala, ze to nema cenu. Tak som len cakala kedy zmaturuje, ved ako sa hovori: zide z oci, zide z mysle.

Teraz uz je par rokov zo skoly prec a tak to je dobre, sem-tam si na neho spomeniem, no nic viac. Viem, ze je to uz fuc, ale vobec mi to nevadi- aspon mam na co spominat....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

Ja sa platonicky zalubujem casto. Napriklad nastupim do autobusu, oproti mne si sadne niekto, kto ma niecim zaujme, za chvilu mam vybudovany spolocny zivot... chlapec vystupi a ja si o pol hodinu nespomeniem, ako vyzeral...

 

Platonicky som zamilovana uz par rokov. Niekedy neviem, ci toto nie je nejaky prehresok voci mojmu monogamnemu presvedceniu, niekedy dumam nad tym, ci je to naozaj zamilovanost, alebo proste zakazane ovocie, ale vacsinou sa proste len vytesievam, ked ho vidim, obcas zo spomienok povytahujem a pooprasujem spomienky, ako sme si dobre poklabosili, a jednu uplne super, ked ma RAZ (!!!) chytil za ruku, lebo som na nej mala nejaky bobak (podotykam, ze sa vyhybam akemukolvek fyzickemu kontaktu).

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nemala by som to písať, no mám jednu platonickú lásku... teda, nerátajúc Johnnyho Deppa....

 

tento dotyčný sa volá Filip Kuneš, je to úžasný gentleman s očarujúcim úsmevom, zmyslom pre humor... sme kamaráti... on ma má rád a aj ja jeho... minule som prišla za ním na obede, sedel sám, pozdravila som ho, chytila za ruky a postavila ho... chudáčik, aký bol prekvapený, keď som ho tam verejne vystískala... Môj Filipko bol totiž týždeň preč...

 

teraz cez školský rok k nám už ani nechodí, ale cez prázdniny sme boli spolu aj u nás na záhrade, sami dvaja sme sa tam vybrali, pozvala som ho na kofolu... a vôbec mu nevadilo, že som si pri ňom zapálila...

 

je strašne chutný.... :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no jo ... tak platonických lások som sa tuším nikdy ani nedotkla ....

to bolo ... a je ... vždy len také - tajne pestované, nedotknuteľné, niečo čo sa nikdy nemohlo splniť, čoho sa nedalo dotknúť.... niečo ako dym ...

no jo ... :lol: :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...

Do mojej spoluziacky som bol dost buchnuty....celu zakladku....no zabranovalo mi v tom moja antipopularita, kedze som mal sikanu.....ona po mne taktiez pozerala...obaja sme vedeli, ze co chceme, lenze jej islo tak isto o povest a preto sa odo mna radsej stranila.......iba raz som sa odhodlal ju pozvat k tancu.....to bola Skola v Prirode :) TAm som ju zobral tancovat a kupodivu isla.....lenze nakoniec z toho nic nebolo....maximalne sme uz po sebe viac pozerali...ale navrat do skoly to uz uplne zabalil.....na nu nikdy nezabudnem.....dalsia platonicka laska bola taktiez v tabore....v Chtelnici......strasne som sa zabuchol do baby, aj sme boli spolu, ale nakoniec nic......proste taka taborovka....ale taktiez na nu nikdy nezabudnem....juuuuj...a aj som plakal :lol: Juuuuuuuj...to boli casy....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...

Spomenul som si na jednu platonickú lásku, vo februári to bude 10 rokov čo sme sa spoznali a vlastne aj naposledy videli. Vtedy som mal 18 rokov a keďže som bol krátko po škole a momentálne bez lochu tak som si našiel brigádu, roznášanie letákov do schránok. Mal som ich roznášať s -ňou-. Keď sme sa po prvý krát stretli tak sympatie boli hneď na oboch stranách. Bola o 8 rokov staršia (teda mala 26) a pracovala ako zdravotná sestra. Pamätám si že mala pekné modré oči a vlasy hrdzavohnedej farby po plecia. Takto sme spolu brigádovali jeden týždeň, potom brigáda skončila. Na konci sa nám ťažko lúčilo, ale vedeli sme že udržiavať kontakt by bolo dosť ťažké, keďže bola z iného okresu a ešte tam bolo zopár iných vecí čo by bránili stretávaniu sa. Keď sme sa na rozlúčku dali pusu cítil som akýsi zvláštny pocit, veľmi príjemný... Potom sme sa rozlúčili a odvtedy sme sa nevideli.

Asi o dva týždne som mal možnosť ju vidieť znovu, ale vtedy som mal možnosť nastúpiť do zamestnania a dosť to kolidovalo. Dilema to bola ťažká ale som si povedal že musím už myslieť na vážne veci a nie iba snívať. Takže...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

HAAAA!HAAAAA!HAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!

sa pamate ked som vravel o tej oktavanke?

tak teraz sa s nou zdravim, piseme si a dokonca, DOKONCA mi raz dala pusu!!!(sice na lice a to ked mi blahozelala no ale aj tak to bola nenormalna pecka :lol: ....)

je to neskutocne dievca :)

 

...sranda, sa pozrite na moje prve prispevky o nej a teraz...

 

a strašne sa podobá na bazalku...

tak toto som si az terza vsimol ;) ;) :) ;) ;)
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

aha, tu som to vylovil :lol:

 

ja som sa teraz zamiloval do jednej oktavanky z nasej skoly, myslim ze o mne nevie ale ja som z nej uplne hotovy...pocujte nevedeli by ste mi poradit ako jej to dat najavo pricom by som si ju nejak ziskal?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

lol tak to nebolo prave nastastnejsie... :lol:

som mal hodinu informatiky, skoncila sa, normalne si vychadzam z ucebne a ty vole zrazu pozeram a ona tam stala s jednym jej spoluziakom(mojim kamosom, ktory jej vlastne povedal o mne a ma s nou zoznamil)a ona ide ku mne a ze ahoj ja som kata...ja som sa tam cely totalne rozklepal, uplne som bol vyhukany, sa mi zahmleli oci, zacalo ma pichat v boku, a som jej nakoniec povedal - jakub sekula.. ja som vtedy ani nevedel co rozpravam...taze tak :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...

Omg na čo si tu človek nespomenie :lol: Teraz sa mi vybavilo, ako ma raz kamoška zoznámila s jedným Braňom. To ešte fungovala naša stará zašiváreň. Ten chalan bol k sežrání a zistila som, že do tej krčmy chodieva hlavne v stredu - čiže v stredu som bola vždy nahodená a len som čakala, kedy sa otvoria dvere a uvidím ho a ako sa usmeje a pozdravíme sa. Bola som z neho namäko ;) Potom to prešlo a hocikedy ho stretávam a absolútne ma netrhá :)

Ďalej jeden zo školy, teraz je štvrták. Raz na jednom koncerte sme spolu tancovali na totálne nudné, spomalené pesničky a ja som počúvala, čo mi šepkal do ucha - a samozrejme hneď som bola blázen (ale on sa mi páčil aj predtým). Rozbil si tam neskôr hlavu, tak som ho ten večer už nevidela. Na ďalšom koncerte sme spolu spadli na zem a zase si rozdrbal hlavu a ja som si kvôli nemu vyvrtla členok a skončila som s niekým úplne iným :) Je to podľa mňa strašný magor, ale vždy mám chuť sa na neho vrhnúť ;)

A jeden tu od nás, ktorý chodil na moju školu. Cestou z busu do scholy som počkala, nech ma predbehne a pozerala som sa na na jeho zadok ;) (nie, nie som úchylná)

To je psina, toto akoby som ani posledné mesiace nemala v hlave.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

nemal som platonicku lasku, ....myslim....teda nedosazitelnost niektorych dievcat do toho neratam, pacilo a paci sa mi vela dievcat, ale zeby som na ne myslel alebo nieco podobne to nie. Mozno na zakladnej skole bolo nieco ale nepamatam si.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov