Skočiť na obsah

Vysoké rýchlosti


cizy

Odporúčané príspevky

  • Odpovedí 155
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • Nokia

    36

  • Sniper

    29

  • cizy

    23

  • weirdo

    10

Top prispievatelia v tejto téme

jaaaj tak ja som netusil ze mas tak malo najazdene

 

a preco jazdis tak rychlo ked este nemas zrucnosti a prax??

toto mi moc zodpovedne neprijde... predsa len sofer s praxou zvladne koliznu situaciu lepsie ako clovek co chvilku jazdi

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

160 na diaľnici nie je veľa. V Trenčíne na kraji mesta máme rýchlostnú cestu tadiaľ som išiel raz 135 (viac Favorit nevytiahol), ale nebolo mi všetko jedno. Predsa len, keď sú domy blízko pri ceste a autobus MHD si zmyslí že na ceste bude skôr ako ja, tak človek to inak vníma a radšej začne dosť prudko brzdiť.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 týždňami...

Hovoria mu Herkules, no odvahu by mu mohol závidieť aj rovnomenný antický hrdina. Spustiť sa na bicykli po zasneženom svahu s takmer osemdesiatstupňovým sklonom si dovolí len zopár extrémistov. A nebrzdiť ešte menej. Bývalý špičkový pretekár na horských bicykloch, 33-ročný Markus Stöckl, to však zvládol. Radar mu pritom nameral rýchlosť 210,4 kilometra za hodinu. Za to by mu na našich cestách zobrali aj rodný list, nieto ešte vodičský preukaz.

článok: http://www.plus7dni.sk/plus7dni/vsimli-sme-si/ako-blesk.html

 

video: http://aktualne.centrum.sk/video/?id=942018

-----------------------------

:) :) :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pri takýchto správach si vždy spomeniem, že som kdesi čítala o prvom Tour de France, ktorá sa vtedy kritikom zdala na hranici ľudských možností ... a ako prvý víťaz, dopovaný fajčením ťažkých cigár, bol na dlhú dobu obrovským hrdinom :lol:

obávam sa, že by sa chudák nestačil dnes čudovať ... :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 11 mesiacmi...

Niečo z halbota

 

To co vidite, je nasledok nehody, ktory bol ocisteny od krvi (atd.) a

znovu zostaveny aby ludia videli co vsetko sa moze stat.

Vodic Hondy (motorka) isiel velmi rychlo a nevidel Golfa, ktory mu

krizoval cestu. Odhadovana rychlost pri naraze bola 250 km/h.

Auto malo dvoch pasazierov a vodic motorky bol vnutri. Tato nehoda

bola vystavena na Stockholmskom Motorkarskom veltrhu. Volkswagen

sa silou narazu pretocil a pristal 10 stop (asi 3 metre) od miesta

zrazky. Vsetci traja ucastnici nehody boli na mieste mrtvi.

Vodic motorky mal novy vodicak.

 

Obrázok

 

Obrázok

 

Obrázok

 

Obrázok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

Včera sme išli z firmy na nejaké školenie, viezol nás autom manžel jednej kolegyne, to bolo asi prvý krát v živote čo som si myslel že do Trenčíne sa vrátim v igelitovom vreci. 160 km/h na ceste kde sa jazdí 90 km/h bolo to najmenej čo ma v tej chvíli trápilo .. :lol: Ale zrejme vedel čo robí lebo sa nám kupodivu nič nestalo.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ono tie rychlosti su velmi subjektivna vec

ked idem po panonskej kde je 60ka ci 80ka 100kou tak citim ze idem rychlejsie...ked som sa tam viezol na 7ke baworaku 200 tak som tu rychlost ani moc nevnimal...vela zalezi od auta

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 mesiacmi...

vyskusal som si vysoku rychlost, ale len na nemeckej dialnici, kde nebolo siroko daleko nikoho v lavom pruhu.

ono tych 190-200 vyzera uz fakt rychlo, tych 250 kde ta bezne vypne obmedzovac, uz musi byt sakra vela - staci nejaky bazmek na ceste a si zosrotovany :lol:

 

180 vo fabii a 180 v passate je sakra rozdiel, 180 v phaetone je ako 130 vo fabii :) (vsetky rychlosti podla gps)

 

medzi mestom sa snazim chodit 80-90, to su pre mna tie najnebezpecnejsie cesty, pretoze ma vzdy mrazi, ked niekto protiiduci predbieha a zaradi sa len par sekund predo mnou.

skor ako vysoke rychlosti mam radsej vysoke zrychlenie, viac si vychutnam rev motora ked idem z 0 na 100/130 ako ked sa plavim po nemeckej dialnici 180

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

bavil som sa s kamaratom akurat minule, sa viezol s jednym chalanom na porsche sli 300..hovoril ze to mu uz fakt lepilo, krajina sa len tak mihala...ale sranda je to, ze ked z takej rychlosti spomalis na 200 mas pocit ako by si siel zrazu 50 :lol:

to sa stalo mne ked som spomalil z 210 na nejakych 160...zrazu ze ani nejdem...ono od 170 vyssie sa kazdych 10km/h zda ovela vacsi rozdiel ako pri malych rychlostiach

 

a k tomu zrychleniu...ak mozes, odporucam skusit si vo fakt silnom aute zrychlenia pri velkych rychlostiach...napr ist 150 a potom dupnut na plyn nejakemu 400-500 konovemu 10valcu....genialny pocit ten zatah :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Bue, až mi je zle :lol: :)

Vodičák mám niečo cez 4 mesiace, čo je nič, ale jeden by neveril, akých mamrdov človek za taký krátky čas na ceste stretne. Raz mi nejaký predbiehajúci idiot vyletel spoza kopca asi dvestovkou, skoro mi gumy zhoreli, čo som tak brzdila. Keby som v tom aute aspoň sama bola. Ešte teraz mám nervy na neho, to som potom celú cestu prenadávala :)

Mám rada rýchlu jazdu (aj keď je to asi relatívne, na 300 by ma nenahovoril nik na svete!), no nech si ľudia šaškujú na diaľnici (najlepšie na tej nemeckej) a nie preboha medzi dedinami s križovatkami, kopcami, autobusmi a chodcami.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Při orienťáku na srazu renault clubu nám nějak docházel čas, silnice byla přehledná a nikde okolo nikdo, tak náš milý Espace valil 150 i s pantografem na střeše :lol: (říkáme autu TGV tak jse z pár tyček od smetáku udělali tuning :) ) nestalo se nic, dokocne se pantograf ani nehnul, asi jsme ho sešroubovali dobře.

 

Obrázok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Nohiki, ten elektro-zberač je skvelý. :lol:

zrejme bude aj kvalitne vyrobený, keď to vydržalo takú rýchlosť.

 

nie je u vás takýto doplnok porušením vyhlášky? nie som si presne istý, ale na našich cestách by si za toto zrejme mohol lapnúť pokutu. musím sa však pozrieť, ako máme definovaný nepovolený doplnok vozidla, nepamätám si to už presne.

 

vyzerá tam však úplne prirodzene, možno by policajta ani nenapadlo, že to tam nepatrí. :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

Akurát včera som videl takého ťažkého frajera, išiel rýchlo po ceste, okno stiahnuté, basy na plné gule a šmykom chcel vybrať jednu zákrutu. No lenže tam je dosť nekvalitná cesta a rozbitý asfalt, tak namiesto efektného šmyku začal balansovať na všetky strany a úplne zle prešiel tou zákrutou. Vybral to, ale určite si to predstavoval inak.

Asi takto išiel :lol:

 

Obrázok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov