Skočiť na obsah

Vysoké rýchlosti


cizy

Odporúčané príspevky

je snad bezpecnejsie ist 115-120 stale v predbiehacom pruhu , nereagovat na blikanie a preradenie sa do praveho ako mi to v piatok predviedla jedna slecna?

 

potom je vsetci museli obiehat sprava, no to mi je teda tiez bezpecne.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Odpovedí 155
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • Nokia

    36

  • Sniper

    29

  • cizy

    23

  • weirdo

    10

Top prispievatelia v tejto téme

Fešáčik? :) :lol:

 

Samozrejme, že si 400 nespomenul, tou by si ty nikdy nešiel, ani keby si mal príležitosť, vhodné auto, vhodnú cestu. Veď by si tým mohol niekoho ohroziť, však? A to by si predsa nemohol, vždy dbáš na to, aby si dodržiaval dopravné predpisy :) .

Radšej budem čítať v novinách, že sa čelne zrazili dve autá, z ktorých jedno šlo 170 a druhé 200, ako keby som mal čítať, že nejaký frajer pri vysokej rýchlosti dostal šmyk a sundal nejakú škodovečku, kde sa viezla rodinka s dvoma deťmi. Alebo, že pri vysokej rýchlosti zrazil v meste dôchodkyňu. Alebo v meste výnimočne dodržiavaš predpisy?

A o takýchto šoféroch ako si ty zvyknem tvrdiť, že vodičák vyhrali na tombole. Môže sa ti to zdať divné, ale predpisy nie sú na to, aby sa porušovali.

 

Ktorá zákazka pre ktorú firmu má väčšiu hodnotu než život, či zdravie človeka?

 

A posledná vec? Nevieš zapotiť niečo lepšie? Zase sa tu vynára antisemitizmus?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ano vynara, prajes mi smrt, tym co mam rad, je tebe, tiez tym, co mas rad ty.

 

 

Radšej budem čítať v novinách, že sa čelne zrazili dve autá, z ktorých jedno šlo 170 a druhé 200

no na dialnici je celna zrazka teda vysoko pravdepodobna.

 

Alebo v meste výnimočne dodržiavaš predpisy?

predstav si ze, ano.Rychlejsie idem iba tam kde mam dostatocny rozhlad ze mi nemoze do cesty nic vbehnut.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

cizy ak nestiham kvoli sefkynej dcere, tak ak sony slovakia poda staznost, tak sa s nimi slusne a milo porozpravam o kretenizme co tam panuje... a ak pracujes pre kretenov, tak za to uz ja nemozem

 

cizy neboj, pozicane auta maju poriadne poistky, takze nemaj boja ze by si to musel splacat ak by si nahodou prezil

 

a ono ked naburas v 170ke celne do niecoho stojaceho, tak mozes mat aj 50 airbagov, fyzika je fyzika... proste tvoje telo ma rychlost 170km/h a v jednom metri zrazu 0km/h - takyto naraz ti odtrhne vnutorne organy

 

este sa ta opytam, mal si uz niekedy havariu v rychlosti vacsej ako 120km/h? ak nie tak chapem ze si este geroj najvacsi.. ja nastastie nie, ale poznam ludi co mali a po tom ako mi opisovali tu situaciu, zamyslim sa a poucim z chyb druhych...ono v takej rychlosti sa velmi tazko reaguje.. ono pri 170km/h prejdes v jednej sekunde skoro 50 metrov, reakcny cas cini par sekund (tak 4-5) to znamena ze kym zareagujes prejdes len tak 200-250metrov co je uz hodny kus... skus sa nad tym zamysliet

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

je snad bezpecnejsie ist 115-120 stale v predbiehacom pruhu , nereagovat na blikanie a preradenie sa do praveho ako mi to v piatok predviedla jedna slecna?

 

potom je vsetci museli obiehat sprava, no to mi je teda tiez bezpecne.

tú slečnu si mal nafotiť .. aj s jej autom

to je pekne hlúpa otázka, či je to bezpečnejšie - takýchto "šoférov" sú na cestách mraky ... a je to stále horšie a je ich stále viac

pomaly je des vyliezť vôbec na cestu

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

a ešte pri takejto jazde fotiť tachometer ... skutočne milujem, keď niekto letí po obyčajnej okreske, kde sa večne tmolia ľudia ...

to som chcel povedať. Poniektorí už fakt nemajú čo robiť.
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Cizy, neprajem ti smrť, pretože by som mal proti tebe niečo osobné. Len by som radšej, ak by bol obeťou pirátskej jazdy nezodpovedný frajer, než nevinný účastnik cestnej premávky.

 

Ak sa chceš chytať slovíčok, tak ako to bolo s tou 400-kou, ja som tiež nenapísal, že sa máš zraziť čelne na diaľnici :lol: Zopár takých pirátov som už stretol aj u nás a určite nešli po tej jednej diaľnici, čo tu máme.

 

Potrebujeme tu tvrdšie postihy. Možno by pomohlo, keby tebe a ďalším pirátom zobrali vodičáky.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Želám vám, aby ste sa všetci "frajeri" stretli pri nejakej čelnej zrážke. Len dúfam, že pri tom nezabijete nevinných ľudí.

Myslím že by bolo načase keby sa tu tie emócie začali trochu chladiť.

 

Píšete si čo chcete, ale takéto želania a priania si nechajte na ICQ. Nechávam to tu ako príklad do budúcna. Všetko má svoje medze.

 

Kto má rád vysoké rýchlosti nech si podrobne preštuduje túto stránku

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

akym piratom prosim ta?

 

za 2 a pol roka aktivneho jazdenia odkedy mam vodicak som ani auto neoškrel.

 

a ani som nikdy nic nesposobil, ziadnu ohrozujucu situaciu ani nic podobne, tak komu chces brat vodicak?

 

ja by som zobral vodicak tym kravam, co maju sedadlo narazene na volante a plynula jazda im nic nehovori.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no okrske som nikdy tak rychlo nesiel a ani si nikdy nefotil tachometer

 

to je predsa úplne jedno ... dve myšlienky sa dostali do jednej vety

je jedno, či ty, či hocikto iný

máš tu odfotené tachometre ? máš ...

každé ráno ma oblieva des, keď sa na ceste do najbližšej dediny zo zákruty vyrúti nejaký debil, ktorý sa strašne ponähľa, cez plnú v zákrute sprava zľava stromy predbieha v desivej rýchlosti, absolútne nevie a nevidí, či tam niečo oproti ide či nie ...

ani nemusí, x krát tam bol po búrke padnutý strom ...

koľkým ľuďom by spôsobil tragédiu ?

 

tá bezpečná jazda a ohľaduplnosť a pravidlá a čiary na ceste tam nie sú len pre srandu králikom

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Komu by som bral vodičák? Tomu, kto opakovane prekročí rýchlosť o viac než 30 km za hodinu. Prvýkrát pokuta s varovaním, druhýkrát vodičák :lol: Naše cesty nie sú žiaden Nurburgring.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

akym piratom prosim ta?

 

za 2 a pol roka aktivneho jazdenia odkedy mam vodicak som ani auto neoškrel.

ale ty stále nechápeš čo sa ti niektorí snažia vysvetliť.

 

Môžeš byť hocijako dobrý šofér, ale pri takých vysokých rýchlostiach sa čas ráta na desatiny sekúnd. Stačí keď ti niečo do cesty vbehne, alebo dostaneš defekt, alebo šmyk na olejovej škvrne a potom už bude neskoro.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

vies cizy, ono to vacsinou tak byva ... niekto je cely zivot vyborny sofer pri 200vke a staci jedna havaria ... a v tom lepsom pripade uz nebude sofer, v tom horsom pripade uz nebude vobec. najhorsie na tom je, ze vacsinou zo sebou zoberie niekoho, kto za to nemoze a ten vacsinou dopadne este horsie.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

za 2 a pol roka aktivneho jazdenia odkedy mam vodicak som ani auto neoškrel.

Tak dlho sa chodí s džbánom... Som zvedavý, čo by ti v 170-tke pomohlo po tiahlom oblúku na diaľnici, keď pravý pruh bol plný a auto v ľavom zastalo, aby neprebehlo výjazd z diaľnice. Doteraz ma mrazí, keď si spomeniem na tú blondýnku s maďarskou poznávacou značkou...

 

Švagrinú mi zrazil a zabil tiež frajer, ktorý predtým neodrel auto a myslel, že je master sveta, ktorému sa nič nemôže stať... Ani keď ide rýchlo, ani keď sa ožerie...

 

Najviac ma se*ú frajeri, ktorí si myslia, že sa nič nestane, lebo doteraz sa nie... Ani keď predbiehajú v zákrute, kam nevidieť... Ani keď si naháňajú adrenalín predbiehaním keď je protiidúce auto na dosah a vytláčajú z cesty jeho aj toho, ktorého predbiehajú... Zaujímavé, že na cestách v mojom okolí ich má 80% značku BA... Začal som rozlišovať - toto sú pre mňa Blaváci, alebo BAbráci... Tí normálni ostávajú Bratislavčanmi... A ten zvyšok? Tých 20%? Drvivá väčšina záhoráci zo SE a MA, malý podiel v poslednej dobe NR...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

sa mi tu uz vsetci uvedomte trochu

 

isiel som 170 na dialnici, bolo tam par aut ,to je toho!

 

zrazu som najhorsi vodic, ze? no dokonca som este aj z bratislavy, to uz by ste nevydrzali, ze?

 

a kazdy ma tu zacne obvinovat z veci, ktre som nikdy neurobil

 

 

Nie, kľudne si ďalej jazdi ako chceš, len nám daj dopredu vedieť, kedy a kade pôjdeš...

videl si ma niekedy jazdit? nie, tak prosim ta vaz co pises nabuduce.

 

 

Keď raz rozmlátiš auto dúfam že aj vtedy nás potešíš fotkami

preco by so mal rozmlatit auto prosim ta? ze som isiel na dialnici rychlo?

 

 

pozrite sa okolo seba kolko svioatocnych vodicov jazdi, ktori nevedia ist plynule, kolki ked idu z vedlajsej cesty na hlavnu zastavia auto a pol minuty sa rozhliadaju aj ked je jasne 100 metrov pred zakrutou sa da pozriet vpravo aj vlavo a nic nejde, kolki idu v predbiehacom pruhu 110 a brzdia premavku, kolki nezastavia na stopke, prednost im nic nehovori

 

to je vsetko vpohode,ze? ale cizy ide par krat trochu rychlejsie na dialnici, este ma aj znacku BA,tak mu treba hned brat vodicak

 

 

 

zacina mi to tu robit nervy

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

OK, ale musíš rátať že vždy budú podobné reakcie na takéto "frajeriny".

 

Porušil si pravidlá cestnej prevádzky, prekročil si rýchlosť o 30 km/h a ešte sa tým chváliš.

 

Čo si čakal? Že všetcia ti budú písať "ó aký si ty super?"

 

Len si si prečítal kto má na to aký názor. Skoro každý ti nakoniec napísal "jazdi si ako chceš". Ja ti to hovorím tiež. Ale pamätaj, a písal som to už 3x, že raz sa môže stať niečo čo sa už neodstane. A potom to budeš ľutovať.

Mne je jedno či ideš 60 alebo 160. Ja ti to píšem len preto (a väčšina asi tiež), lebo viem ako to chodí na cestách. Nie raz som bol svedkom nehody, na vlastné oči som videl mŕtvoly. Asi chceš byť medzi nimi.

Máš na výber.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tak sa bavme o rychlosti, a zrazu tu kazdy zacne pridavat, zrazu som frajer z "blavy", asi aj predbiaham do kopca, jazdim rychlo po meste a ziadny predpis mi nic nehovori

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pozrite sa okolo seba kolko svioatocnych vodicov jazdi, ktori nevedia ist plynule, kolki ked idu z vedlajsej cesty na hlavnu zastavia auto a pol minuty sa rozhliadaju aj ked je jasne 100 metrov pred zakrutou sa da pozriet vpravo aj vlavo a nic nejde, kolki idu v predbiehacom pruhu 110 a brzdia premavku, kolki nezastavia na stopke, prednost im nic nehovori

 

zacina mi to tu robit nervy

 

cizy, jednu poznámku :

 

v hocijakej rýchlosti možno prísť k nehode - nikdy neviem / nevieš, čo ťa čaká za najbližšou zákrutou, čo spraví práve ten sviatočný vodič, čo sa práve zosype z kamióna pred tebou ...

 

si mladý, máš dobré reflexy, si dobrý vodič / čo ja nie som / , rád jazdíš rýchlo, potrebuješ to k adrenalínu v krvi, vieš, kde si to môžeš dovoliť, to je všetko v poriadku ...

 

to, že bratislavskí vodiči jazdia divoko, je známa vec ...

 

nie je problém predstaviť si, že v neočajávanej situácii ľahšie ubrzdíš pri stovke, ako pri 170 ...

 

nemusíš mať nervy ... nikto ti nechce zle

 

všetci sme tu opísali svoje skúsenosti, nič viac .... a tie nie sú ktovieakoé pekné

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Cizy, Nikto ťa tu neobviňuje, že nedávaš pozor, alebo si zlý vodič. Je to ako povedala Game - skôr sme iba spomenuli aj ďalšie "hriechy" tvdohlavcov... Niekedy môže byť človek z rôznych príčin donútený ponáhľať sa... Aj mne sa to stalo a tiež som zvážil, kde sa to dalo a či vôbec... Ale aspoň som sa tým potom nevyťahoval, skôr hanbil za to, že som podľahol tlaku...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov