Jump to content

The Simpsons

tomassi
 Share

Recommended Posts

Aká je vaša najobľúbenejšia postavička z tohto už nesmrteľného seriálu ? ? ?

ja ich má zopár, ale za naj považujem

Neslon-a Muntz-a

Obrázok

a to pre jeho nezameniteľné: "Ha-Ha"

druhé miesto obsadil

Barney Gumble

Obrázok

• Replies 53
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Sniper

10

• game

4

• tomassi

10

• aljak63

3

Top Posters In This Topic

Mr. Burns

Homerov zamestnavatel majtel fabriky slizky hamizny hrabivy lakomy puntickarsky kapitalisticky imperialista s tromi bodkami na hlave.

Obrázok

Obrázok

• 3 weeks later...
  • 5 months later...

Pozeral som epizódu Homer barmanom (mala by to byť epizóda v 13. sérii) a všimol som si že Homer s kamošmi chlastali u Vočka pivo ale Barney bol učesaný a pil kávu:

Obrázok

Neviete čo sa mu stalo?

Asi Bart s tým jeho nezameniteľným smiechom. Ale keď ja mám všetkých rada. Homer - totálna trouba, Marge s tým jej chrčaním, keď sa jej niečo nepáči, Lisa s večným poučovaním, Vočko (Moe) - ten má vždy v zálohe nejakú tú ilegálnu činnosť, Nelsonovo Há- Há, ktoré vie mimochodom na nerozoznanie napodobiť kamarát, šibnutí Flandersovci (a tie ich deti!!), večne šlukujúce Salma a Patty (geniálne hlasy! ), Doktor Dlaha, ktorý sa smeje v každej situácii (To bude asi zlomenina, cho-cho-cho), Mr Burns ("Smithersi!" "Kdo jste, nikdy jsem Vás tu neviděl."), Smithers ("To je Simpson, pane, pracuje tu už 10 let."), Barneyho grrrrrrrrrg, ten sprostý lenivý polda, poloteplý Milhouse, Apu, traja bitkári... A úplne milujem, keď tam hodia nejakého chlápka a ten zahlási: "Možná mě znáte z filmů jako Klokan na Měsíci, Divoká jízda nebo Zachránil jsem prales!"

Trochu som sa rozvášnila, ale nemôžem si pomôcť. Všetci sú úžasní :lol:

• 2 weeks later...

videl som to aj tú policajtovu budúcnosť :lol: :)

Mne sa páčie všetky postavy,

v podstate ale existuje nejaká ktorá by nebola dotiahnutá do dokonalosti, výtvarnej povahovej, dabingovej? Lábus ako Marge Simpson ale najmä Dejdarov smiech BARTa :)

Ale moja obľúbena postavička je

MOE SZYSLAK ;)

alias

VOČKO SZYSLAK ;)

;) ;)

• 2 weeks later...

Teraz na ČT2 dávajú druhú časť najnovšej série (asi 15-tej). Tak sa mi zdá že asi zmenili animátorov, lebo to vyzerá hrozne, pripomína mi to animácie Miazgovcov :lol:

Oprava: Síce bola reklamovaná 15. séria, ide o prvú. Takže ide o prvotnú animáciu. :)

• 1 month later...