Skočiť na obsah

UEFA-EURO 2008 (Österreich - Suisse)


tomassi

Odporúčané príspevky

Možno to je priskoro, ale táto téma tu potrebná rozhodne bude

 

kvalifikácia sa začína "už" 2.9.2006

 

Myslíte si, že máme šancu postúpiť ?(z každej sk. postupujú prví 2-ja)

SUI ako usporiadateľov berem

majú veľmi dobré mužstvo, ale tí žebrácki Rakušáci

jedno zbytočne zabrané miesto :lol:

 

rozlosovanie

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Odpovedí 300
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • tomassi

    91

  • wysky

    36

  • aljak63

    36

  • Tom182

    24

Top prispievatelia v tejto téme

to sa Ti zdá fakt len matne, lebo TY si si v téme FIFA World... pýtal rozlosovanie MS

asi sa Ti to pletie

 

Ak chceme postúpiť môžeme doma uhrať max 2 remízy a ostatok, vyhrať a dôležité bude nosiť body aj z vonku

teda bodovať v každom zápase

 

inak teším sa hlavne na tú A-čkovu skupinu

to bude iný mazec

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

to sa Ti zdá fakt len matne, lebo TY si si v téme FIFA World... pýtal rozlosovanie MS

asi sa Ti to pletie

Niekde som videl tabuľku kde bolo Slovensko, Nemecko, Česko. Ale možno to bolo iné IPB Fórum :lol:

 

 

Čo je to za štáty SCG, GEO a WAL?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 týždňami...

Becks sa nedostal do týmu Albionu

Kapitánom je John Terry

hl. tréner Steve McLaren si ako asistenta zobral bývalého coach-a reprezentácie Anglicka

Terry-ho Venables-a (EURO 96, Angláni skončili v semifinále, s kým íným ako s NEM a ako inak ako na penalty)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

to sa dalo čakť, že Beckham už nebude reprezentovať jeho zenit už dávno skončil...teraz su tu nový a mladý napr Roony ale ten si zase o sebe moc myslý a skončí veľmi skoro ak bude v tom pokračovať !!!

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ani by som nepovedal, že si o sebe moc myslí, ale je až moc vtiahnutý do hry a keďže je dosť psychický labilný je z toho to, čo je

mne dosť pripomína Paul-a Gascoigne-a

a práve Gazza povedal, že by Wayne ostal takým akým je, lebo potom to už nebude on

to isté si myslím aj ja

Ak by bol Rooney len o zlomok menej temperametnejší, prejavilo by sa to aj na jeho hre

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tak ale Dado je GentleMan na ihrisku

toto je anglický rugbista

- Wayne už iný nebude a ak náhodou áno, bude to len + futbalu

no pochybujem, že by vedel skonsolidovať agresívnu hru s pokojným vystupovaním

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

B-skupina:

Faerské ostrovy - Gruzínsko 0:6 (0:3)

Góly: 37., 62. a 82. Š. Arveladze, 16. Kankava, 18. Iašvili, 51. Kobiašvili (z 11 m)

 

E-skupina:

Estónsko - Macedónsko 0:1 (0:0)

Gól: 73. Sedloski

 

A-skupina:

Belgicko - Kazachstan 0:0

 

víťazstvo Gruzínska, aj keď nie až také vysoké a Macedónska sa dalo predpokladať no zakopnutie Červených Diablov je priam Sci-Fi

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ked som vydel ten výsledok Belgicka skoro som padol zo stoličky...naprv som nechcel veriť asi sa pomýlili a zabudli napísať 2:0 ale niejaký taký výsledok.....ale toto je silná káva :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

to teda je

 

tu sú výsledky našich kvalifikačných prípravákov súperov

 

Wales - Bulharsko 0:0

 

Rumunsko - Cyprus 2:0 (2:0)

Góly: 5. Dica, 28. Mutu

 

Česko - Srbsko 1:3 (1:1)

Góly: 3. Štajner - 41. Lazovič, 54. Pantelič, 70. Trišovič, ČK: 76. Stepanov (Srbsko)

 

Írsko - Holandsko 0:4 (0:2)

Góly: 25. a 53. Huntelaar, 41. Robben, 70. Van Persie

 

Nemecko - Švédsko 3:0 (3:0)

Góly: 4. B. Schneider, 8. a 44. Klose

 

San Maríno - Albánsko 0:3

 

V Českom Národnm Mužstve odohral posledný zápas Pavlík Nedvěd

- pre zranenie nehrali Rosický, Baroš, Šmicer a Jarošík(no tu sa objavili špekulácie a jeho nevôli reprezentovať, pretože ho Karel Bruckner nezobral na MS)

bol to síce prípravný zápas, ale tí Česi hrali otrasne

vôbec som ich nespoznával

obrana 0 bodov

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Som sa minule bavil s jedným Čechom z Plzne a teda vidí to s nimi dosť bledo, takže vraj máme šancu dačo uhrať... Po posledných výkonoch veru nemajú veľké oči na kvalifikáciu. Snáď nenastúpime s prílišným rešpektom, lebo to by pochovalo všetky naše nádeje...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...

A-skupina:

 

BELEHRAD

Srbsko - Azerbajdžan 1:0 (0:0)

Gól: 72. Žigič, rozhodoval: Knut Kircher (Nem.), 12 500 divákov

 

BYDGOSZCZ

Poľsko - Fínsko 1:3 (0:0)

Góly: 89. Gargula - 54. a 76. (11 m) Litmanen, 84. Väyrynen, ČK: 75. Glowacki (Poľsko), rozhodoval: Laurent Duhamel (Fr.), 17 000 divákov

 

nebol som na Post-e a radšej tam ani nepôjdem :)

vedel som, že Poliaci môžu zakopnúť, ale toto ???

 

B-skupina:

GLASGOW

Škótsko - Faerské ostrovy 6:0 (5:0)

Góly: 7. Fletcher, 10. McFadden, 24. (11 m) a 38. Boyd, 30. Miller (11 m), 85. O´Connor, rozhodoval: Igor Jegorov (Rus.), 50 059 divákov

 

TBILISI

Gruzínsko - Francúzsko 0:3 (0:2)

Góly: 7. Malouda, 16. Saha, 46. Henry, rozhodoval: Jan Wegereef (Hol.), 55 000 divákov

 

NEAPOL

Taliansko - Litva 1:1 (1:1)

Góly: 30. F. Inzaghi - 21. Danilevičius, rozhodoval: Martin Hansson (Švéd.), 60 000 divákov

k tomuto, len jediné

"Hrali sme veľmi dobre, vytvorili sme si 15 gólových príležitostí. Žiaľ, premeniť sme dokázali len jedinú," hľadal príčiny prekvapujúcej straty bodov Cannavaro

 

C-skupina:

 

TA´QALI

Malta - Bosna a Hercegovina 2:5 (1:3)

Góly: 6. Pace, 85. Mifsud - 4. Barbarez, 10. a 45. Hrgovič, 48. a 50. Muslimovič, rozhodoval: Thomas Vejlgaard (Dán.), 4000 divákov

 

BUDAPEŠŤ

Maďarsko - Nórsko 1:4 (0:3)

Góly: 90. Gera (11 m) - 15. a 54. Solskjaer, 32. Stromstad, 41. M.-G. Pedersen, rozhodoval: Eric Bramhaar (Hol.), 10 500 divákov

dal by som sem takýchto smajlov :lol: :) ;)

ale netúžim po tom, aby Hnutie 64 žúp nosilo moje fotografie

 

KIŠIŇOV

Moldavsko - Grécko 0:1 (0:0)

Gól: 78. Liberopoulos, rozhodoval: Matteo Trefoloni (Tal.), 10 500 divákov

 

D-skupina:

 

BRATISLAVA (Tehelné pole)

Slovensko - Cyprus 6:1 (3:0)

Góly: 9. M. Škrtel, 33. a 55. Mintál, 43. a 48. Šebo, 52. Karhan - 90.+ Yiasoumi, ŽK: 7. M. Škrtel - 50. Makridis, rozhodovali: Orechov - Olšaneckij, Cymbal (všetci Ukr.), 4323 divákov

Zostavy:

Slovensko: Čontofalský - Zabavník (46. Krajčík), M. Škrtel, J. Ďurica, M. Čech - Hlinka - Karhan, Mintál, Švento - Sz. Németh (46. Hološko), Šebo (56. I. Hodúr)

Cyprus: Morphis - Theodotou, Louka (67. Thefilou), Lambrou, Garpozis (46. Krassas)- Charalampidis, Makridis, Michail, Alexandrou (46. Illia) - Yiasoumi, Okkas

 

TEPLICE (Na Stínadlech)

Česko - Wales 2:1 (0:0)

Góly: 76. a 89. Lafata - 85. Jiránek (vlastný), ŽK: 77. Gabbidon (Wales), rozhodoval: Jan Eriksson (Švéd.), 16 204 divákov

Zostavy:

Česko: Čech - Ujfaluši, Jiránek, Rozehnal, Jankulovski - Štajner (45. Sionko), Galásek (87. R. Kováč), Rosický, Plašil - Kulič (75. Lafata), Koller

Wales: Jones - Delaney (78. Cotterill), Gabbidon, Collins, Ricketts (79. Earnshaw) - Davies, Nyatanga, Robinson, Fletcher (47. Ledley) - Bellamy, Giggs

vraj ten gól z 90.minúty bol z offside-u a ani lopta pri rozohraní štandartky nebola lopta v pokoji

takže opäť zaúradovalo České Štěstíčko

 

STUTTGART (Gottlieb-Daimler-Stadion)

Nemecko - Írsko 1:0 (0:0)

Gól: 57. Podolski, ŽK: 49. Schweinsteiger, 60. Klose, 80. B. Schneider - 56. Reid, 90. Dunne, 90. Given, rozhodoval: Luis Medina Cantalejo (Šp.), 53 198 divákov

Zostavy:

Nemecko: Lehmann - Lahm, M. Friedrich, A. Friedrich, Jansen - B. Schneider (83. Borowski), Ballack, Frings, Schweinsteiger - Klose, Podolski (76. Neuville)

Írsko: Given - Carr, Dunne, Andrew O'Brien, O'Shea - Finnan, S. Reid, Kilbane (83. Alan O´Brien), Duff (77. McGeady) - Robbie Keane, Doyle (79. Elliott)

 

E-skupina:

 

MANCHESTER

Anglicko - Andorra 5:0 (3:0)

Góly: 5. a 66. Crouch, 13. Gerrard, 38. a 47. Defoe, rozhodoval: Bernhard Brugger (Rak.), 56 290 divákov

Som videl zostrihy a Becks sa z pravou stranou zálohy môže lúčiť

 

TALLINN

Estónsko - Izrael 0:1 (0:1)

Gól: 8. Colautti, rozhodoval: Johan Verbist (Belg.), 7800 divákov

 

F-skupina:

 

BELFAST

Severné Írsko - Island 0:3 (0:3)

Góly: 13. Thorvaldsson, 20. Hreidarsson, 37. E. Gudjohnsen, rozhodoval: Tommy Skjerven (Nór.), 14 500 divákov

 

RIGA

Lotyšsko - Švédsko 0:1 (0:1)

Gól: 38. Källström, rozhodoval: Darko Ceferin (Slovin.), 7500 divákov

 

BADAJOZ

Španielsko - Lichtenštajnsko 4:0 (2:0)

Góly: 20. Torres, 45. a 62. Villa, 66. Luis Garcia, rozhodoval: Emil Božinovski (Maced.), 14 876 divákov

sa mi nechce veriť, ža ani jeden gól nepadol z 11m

 

G-skupina:

 

MINSK

Bielorusko - Albánsko 2:2 (2:1)

Góly: 2. Kalačev, 24. Romaščenko - 7. Skela (11m), 86. Hasi, rozhodoval: Tony Asumaa (Fín.), 20 000 divákov

 

KONSTANCA

Rumunsko - Bulharsko 2:2 (1:0)

Góly: 40. Rosu, 55. Marica - 82. a 84. M. Petrov, ČK: 90. Tamas (Rum.), rozhodoval: Stefan Farina (Tal.), 15 000 divákov

 

LUXEMBURG

Luxembursko - Holandsko 0:1 (0:1)

Gól: 18. Mathijsen, rozhodoval: Joao Ferreira (Portug.), 8000 divákov

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Slovensko - Cyprus 6:1 (3:0)

Góly: 9. M. Škrtel, 33. a 55. Mintál, 43. a 48. Šebo, 52. Karhan - 90.+ Yiasoumi, ŽK: 7. M. Škrtel - 50. Makridis, rozhodovali: Orechov - Olšaneckij, Cymbal (všetci Ukr.), 4323 divákov

museli tie naše lemry dostať ten jeden gól v nastavenom čase? Ale inak dobrý výsledok, s Čechmi beriem tesné víťazstvo, remíza by ma mierne sklamala. Ale iba mierne.
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja som rád, že ho dostali a ako povedal Láďo Molnár aspom vidia, na čo si majú dávať pozor

lebo Čecháčkovia prostredníctvom Goléma-Honzíka se Smetanové Lhůty budú zo štandartiek ťažiť

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

takže pred kvalifikačným stretnutím FRA-ITA

hriešnik Materazzi viššiel na povrch so svojou verziou jeho roztržky so Zidine-om

 

Po súboji v šestnástke "squadry azzurry" Zidane svojmu strážcovi s francúzskou nonšalantnosťou povedal, že dres, za ktorý ho drží, môže dostať až po zápase. Nato Materazzi odvetil: "Dal by som prednosť tvojej sestre."

viac

 

Ak je to skutočne pravda, tak Zizzou vybuchol fakt zbytočne

nechcem sa zastávať Marco-a, jasné, že to nie je v rámci fair-play, ale keby všetci športovci reagovali ako Zizzou, nemal by kto hrať

a to nielen vo futbale, ale aj napr. v hádzanej, hokej či basketbale, kde padajú oveľa väčšie urážky a osočovania

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Prečítal som si ten článok na profutbale a táto veta ma zaujala:

 

V konečnom dôsledku som ale stratil menej ako Zidane," kalkuluje Materazzi.

Samozrejme, že stratil menej - pretože kto nič nemá, ten nič nestratí. Môže byť rád, že ho Zidane zviditeľnil.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 týždňami...

A-skupina:

Kazachstan - Poľsko 0:1 (0:0)

Gól: 52. Smolarek, rozhodoval: Edo Trivkovič (Chorv.)

 

Arménsko - Fínsko 0:0

rozhodoval: Damir Skomina (Slovin.)

 

Srbsko - Belgicko 1:0 (0:0)

Gól: 54. Žigič, rozhodoval: Domenico Messina (Tal.)

 

Portugalsko - Azerbajdžan 3:0 (2:0)

Góly: 25. a 63. Cristiano Ronaldo, 31. Ricardo Carvalho, rozhodoval: Mark Halsey (Angl.)

 

B-skupina:

Faerské ostrovy - Litva 0:1 (0:0)

Gól: 89. Skerla, rozhodoval: Anthony Buttimer (Ír.), 1982 divákov

 

Škótsko - Francúzsko 1:0 (0:0)

Gól: 67. Caldwell , rozhodoval: Massimo Busacca (Švajč.)

- v tomto zápase som čakal minimálne X

 

Taliansko - Ukrajina 2:0 (0:0)

Góly: 70. Oddo (z 11 m), 79. Toni, rozhodoval: Kyros Vassaras (Gréc.)

- že by svetový šaampión vstával z popoľa??

 

C-skupina:

Moldavsko - Bosna a Hercegovina 2:2 (2:0)

Góly: 13. a 32. Rogaciov (druhý z pok. kopu) - 62. Misinovič, 68. Grlič, rozhodoval: Hervé Piccillo (Fr.)

 

Maďarsko - Turecko 0:1 (0:1)

Gól: 39. Tuncay Sanli, rozhodoval: Alain Hamer (Lux.), 9500 divákov

 

Grécko - Nórsko 1:0 (0:0)

Gól: 32. Katsouranis, rozhodovali: Ľuboš Micheľ - Martin Balko, Marián Ružbarský (všetci SR)

- tu bol problém zo spôsobilosťpu terénu, ale ľuboš ho uznal za spôsobilí,tak Rehakles mohol oslavovať

 

D-skupina:

Česko - San Maríno 7:0 (4:0)

Góly: 43 a 52. Koller, 28. a 68. Baroš, 15. Kulič, 22. Polák, 49. D. Jarolím,

rozhodovali: Alijev - Husejnov, Asadov (všetci Azerb.),

9514 divákov - hralo sa v Liberci(ktovie, prečo všetko netrpú d Prahy??? že by aj premýšlali??)

Zostavy:

Česko: P. Čech - Ujfaluši, Grygera , Rozehnal (46. Zápotočný ), Jankulovski - D. Jarolím, T. Rosický (64. Plašil), Polák - Baroš, Koller, Kulič (46. Lafata)

San Maríno: F. Valentini - C. Valentini, Vannucci, Bacciocchi , Della Valle, Albani - Masi, Domeniconi, Moretti (55. Marani), Andreini (81. Mariotti) - Selva

 

Cyprus - Írsko 5:2 (2:2)

Góly: 10. a 50. Konstantinou (druhý z pok. kopu), 60. a 75. Charalampidis, 16. Garpozis - 8. Ireland, 44. Dunne,

ČK: 78. Dunne (Írsko), rozhodovali: Lucílio Batista - Jose Cardinal, Jose Ramalho (všetci Portug.), 10 000 divákov

- tak toto ma dostalo

Zostavy:

Cyprus: Morfis - Lambrou, Louka, Satsias, Theodotou - Garpozis (77. Charalambous), Makrides, Michael (46. Charalampidis), Aloneftis - Konstantinou, Okkas (86. Giasemi)

Írsko: Kenny - Dunne, Finnan, Andrew O´Brien (71. Lee), O´Shea - Duff, Ireland (83. Douglas), Kilbane, McGready (80. Alan O´Brien) - R. Keane, Morrison

 

Tabuľka:

1. Česko 3 3 0 0 12:1 9

2. Nemecko 2 2 0 0 14:0 6

3. SLOVENSKO 3 2 0 1 11:5 6

4. Cyprus 2 1 0 1 6:8 3

5. Írsko 2 0 0 2 2:6 0

6. Wales 2 0 0 2 2:7 0

7. San Maríno 2 0 0 2 0:20 0

 

Nemci hrali prípravák

Nemecko - Gruzínsko 2:0 (1:0) - hralo sa na Ostseestadione v Rostocku

Góly: 24. Schweinsteiger, 67. Ballack,

ŽK: 48. Chizanišvili, 54. Ckitišvili (obaja Gruzínsko), ČK: 48. Podolski - 62. Chizanišvili (po druhej ŽK), rozhodoval: Lehner (Rakúsko),

28 000 divákov

 

Zostavy:

Nemecko: Hildebrand - C. Fritz, A. Friedrich, M. Friedrich (84. Madlung), Hitzlsperger (76. Fathi) - Odonkor, Ballack, Trochowski (76. Frings), Schweinsteiger - Hanke (65. Schlaudraff), Podolski

Gruzínsko: Lomaia - Mentešašvili, Chizanišvili, Kaladze, Kvirkvelia - Kankava, Ckitišvili (58. Gogua), Kobiašvili, Ghvinianidze (73. Chizaneišvili) - Demetradze, Marcvaladze

 

E-skupina:

Rusko - Izrael 1:1 (1:0)

Góly: 5. Aršavin - 84. Shushan, rozhodoval: Edo Trivkovič (Chorv.)

- no zborna zatiľ len s 2 domácimi remízkami

 

Anglicko - Macedónsko 0:0

rozhodoval: Markus Merk (Nem.)

- Angláni na Macedóncov proste nevedia

 

Chorvátsko - Andorra 7:0 (2:0)

Góly: 12., 37., 48. a 50. Petrič, 58. Klasnič, 62. Balaban, 83. Modrič, rozhodoval: Anthony Zammit (Malt.)

 

F-skupina:

Švédsko - Španielsko 2:0 (1:0)

Góly: 10. Elmander, 82. Allbäck, rozhodoval: Stephen Bennett (Angl.), 33 056 divákov

 

Dánsko - Severné Írsko 0:0

rozhodoval: Konrad Plautz (Rak.), 41 482 divákov

- S,Íri berú body favoritom jedna radosť

Lotyšsko - Island 4:0 (3:0)

Góly: 15. a 25. Verpakovskis, 14. Karlsons, 52. Višňakovs, rozhodoval: Alan Kelly (Ír.)

 

G-skupina:

Rumunsko - Bielorusko 3:1 (2:1)

Góly: 7. Mutu, 10. Marica, 76. Goian - 20. Kornilenko, rozhodoval: Alberto Undiano (Šp.), 12 000 divákov

 

Bulharsko - Holandsko 1:1 (1:0)

Góly: 12. M. Petrov - 61. Van Persie, rozhodoval: Tom Henning Övrebö (Nór.), 30 547 divákov

 

Slovinsko - Luxembursko 2:0 (2:0)

Góly: 30. Novakovič, 45. Koreň, rozhodoval: Panicos Kailis (Cypr.)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Návštevník
Táto téma je teraz zamknutá pre ďalšie odpovede.

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov