Skočiť na obsah

O Trenčíne


Sniper

Odporúčané príspevky

no ešte neviem... prvotne som len chcela porobiť fotky pri hradbách, čo je najlepšie zvnútra, na prehliadke nemám čo zaujímavé fotiť...

veď to sa ešte uvidí, to sú plány na leto so spolužiačkou chceme pobehať pár slovenských miest a porobiť si fotky...

ale ďakujem za info...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Odpovedí 79
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • Sniper

    34

  • game

    7

  • doll

    7

  • starsi

    6

Na nočných prehliadkách sú sprístupnené miestnosti, chodby a jaskyne, ktoré bežne prístupné nie sú. Minule nás pustili do tmavej chladnej zatuchnutej jaskyne, ktorá slúžila kedysi aj ako dočasná mučiareň alebo čo. Zdalo sa mi, že v rohu som ešte aj nejaké kosti zazrel.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

akoze to namesticko pred ODou ma co znamenat?

aj sa to pohne? lebo citala som ze pamiatkari chcu zabranit v pokracovani stavby, ale investor uz do toho vlozil nemale peniaze, plus plany...a nerad by sa toho vzdal

 

btw aupark...ja nepochopim jedno...ked uz teda chcu tak silno stavat, preco na tych najmensich priestoroch, kde bude v buducnosti este viac problemov s premavkou ako doteraz... viem si nieco take predstavit napr medzi TN a Dobrou.. tam je miesta a miesta

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no ja som citala, ze pamiatkari, respektive jedna z nich, velmi apeluje na to, ze pamiatka uz nebude takou pamiatkou, ak ju presunu niekam inam...jednoducho ze musi byt zachovana na povodnom mieste, v opacnom pripade strati na vyzname... kedze take mestske opevnenie sa tak daleko od hradieb este nenaslo, cize je to unikat

 

investor dal cas..ale nezavidim mu jeho sucasnu situaciu..cas su peniaze

 

myslim si ze nejaky kompromis by bol na mieste, hlavne zo strany pamiatkarov...ved parkovacich miest v TN urcite nie je tolko ako hub po dazdi :lol:

 

aupark mi pride tiez zbytocny, len vravim, kde by to bolo mozno vhodnejsie

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Určite by som viac uvítal v centre nejakú pamiatku ako parkovisko. Ale najlepšie by bolo keby tá jama zmizla čo najskôr lebo to tam vyzerá ako v Kosove po bombardovaní.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 9 mesiacmi...

Tie zmeny na nábreží určite raz budú, keď sa bude riešiť dopravná situácia v centre mesta tak sa tam veľa zmení. Tie pyramídy si mohli odpustiť, ostatné vyzerá zaujímavo.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

S Rišom Ščepkom sme už dávnejšie uvažovali nad vytvorením webstránky o Trenčíne. Mala by byť zameraná hlavne na históriu, ale aj možné alternatívy v budúcnosti. Základ stránky sa nachádza tu, kde nájdete niekoľko informácií o meste (postupne sa budú rozširovať a aktualizovať), neskôr pribudne aj fotogaléria celého mesta.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...
  • Pred 2 týždňami...
  • Pred 2 týždňami...

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov