Skočiť na obsah

O Trenčíne


Sniper

Odporúčané príspevky

  • Pred 6 rokmi...
  • Odpovedí 79
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • Sniper

    34

  • game

    7

  • doll

    7

  • starsi

    6

 

Generalissimus Josif Vissarionovič Stalin príde po 69 rokoch o čestné občianstvo mesta Trenčín.

Podľa návrhu uznesenia, ktoré poslancom na stredajšom zasadnutí mestského zastupiteľstva predloží primátor Trenčína Richard Rybníček

http://www.aktuality.sk/clanok/376462/stalin-zrejme-pride-po-69-rokoch-o-cestne-obcianstvo-trencina/#

 

ste si dali trochu načas, axel :P

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Mala som tu moznost byt na rovnakych oddeleniach v nemocnici v dvoch roznych mestach.

 

JIS na neurologickom, resp neurochirurgickom oddeleni

 

Martin, fakultna nemocnica

- nova pekna budova, ciste priestory

- nove zariadenia, lozka

- personal s ludskym pristupom, mile sestricky, lekar ktory prave vysiel z operacnej saly velmi ochotne vysvetluje a popisuje zdravotny stav blizkeho

 

Trencin, fakultna nemocnica

- stare, znicene priestory...ale budis

- otrasne vybavena JIS miestnost..od lozka, vankus, moznosti na cokolvek, nezapojeny monitoring pacienta..no budis, vies este prekusnut

- amaterizmus sestier, co z toho ze sa usmeju ked nevedia rozbehat poruchu na monitoringu tlaku a tepu, nezaujem ze pacient ma tlak 178/94 a picha ho v oblasti hrudnika, polhodinu hladaju kam pichnut infuzku, medzitym zaseru celu plachtu krvou...to je uz nieco nad cim clovek kruti hlavou a zacina ho to srat

- ale co nasere najviac je arogantna lekarka, ktora na otazku rodiny, ktora ma zaujem vediet info, ako to je s naslednym obnovenim kratkodobej pamate odpovie "vy budte radi ako to dopadlo, ze tu vobec je, co tam po nejakej pamati"

 

Ked uz, postaral sa o zachranu zivota neskutocny team odbornikov z MT, kam by sa mala ist ona a team sestier ucit minimalne slusnemu spravaniu a v nemocnici casto krat aj ludskemu pristupu.

 

Na TN nemocnicu som este nic dobreho nepocula...

 

:(

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Našťastie v nemocnici v Trenčíne som nebola, ale mesto Trenčín mám rada, aj okolie.  Býva  tam aj švagrina.. a v okolí TN,  neter so svojou rodinkou. Posledne, cestou do Brna, sme sa  v Trenčíne na chvíľu tiež zastavili...  trošku sme aj zablúdili,   lebo "teta" z navigácie nás  poplietla. Pomohol nám ochotný cyklista.  :)

 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov