Jump to content

Recommended Posts

Posted

Na Juhu budeme mat letne kino. Športovy areal, deky a stolicky :-)))))

  • 6 years later...
  • Replies 79
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Sniper

    34

  • game

    7

  • doll

    7

  • starsi

    6

Posted

Stalin je čestným občanom viacerých miest, nedávno to riešili neviem či v Žiline alebo kde.

Posted

Mala som tu moznost byt na rovnakych oddeleniach v nemocnici v dvoch roznych mestach.

 

JIS na neurologickom, resp neurochirurgickom oddeleni

 

Martin, fakultna nemocnica

- nova pekna budova, ciste priestory

- nove zariadenia, lozka

- personal s ludskym pristupom, mile sestricky, lekar ktory prave vysiel z operacnej saly velmi ochotne vysvetluje a popisuje zdravotny stav blizkeho

 

Trencin, fakultna nemocnica

- stare, znicene priestory...ale budis

- otrasne vybavena JIS miestnost..od lozka, vankus, moznosti na cokolvek, nezapojeny monitoring pacienta..no budis, vies este prekusnut

- amaterizmus sestier, co z toho ze sa usmeju ked nevedia rozbehat poruchu na monitoringu tlaku a tepu, nezaujem ze pacient ma tlak 178/94 a picha ho v oblasti hrudnika, polhodinu hladaju kam pichnut infuzku, medzitym zaseru celu plachtu krvou...to je uz nieco nad cim clovek kruti hlavou a zacina ho to srat

- ale co nasere najviac je arogantna lekarka, ktora na otazku rodiny, ktora ma zaujem vediet info, ako to je s naslednym obnovenim kratkodobej pamate odpovie "vy budte radi ako to dopadlo, ze tu vobec je, co tam po nejakej pamati"

 

Ked uz, postaral sa o zachranu zivota neskutocny team odbornikov z MT, kam by sa mala ist ona a team sestier ucit minimalne slusnemu spravaniu a v nemocnici casto krat aj ludskemu pristupu.

 

Na TN nemocnicu som este nic dobreho nepocula...

 

:(

Posted

Našťastie v nemocnici v Trenčíne som nebola, ale mesto Trenčín mám rada, aj okolie.  Býva  tam aj švagrina.. a v okolí TN,  neter so svojou rodinkou. Posledne, cestou do Brna, sme sa  v Trenčíne na chvíľu tiež zastavili...  trošku sme aj zablúdili,   lebo "teta" z navigácie nás  poplietla. Pomohol nám ochotný cyklista.  :)

 

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Additional information you can see at Privacy Policy