Skočiť na obsah

Časopisy


nutrinka

Odporúčané príspevky

osem korún obetovať ? isteže, nejakú blbosť si občas kúpi každý :) teraz som plná elánu, že najbližšie obetujem aj ja tých 8 korún, ale obávam sa, že to aj tak nespravím ... je mi nevoľno, keď toho ich šéfa vidím, nie ešte čítať ich ... no uvidíme :)

 

JXD asi dospieva :lol: čo ten človek už na sebe vyskúšal ... to tiež nie je v každom časopise ...

a z Reflexu sa v Čechách stal doslova fenomén ... vrátane klubu a ich akcií ...

tak toto u nás rozhodne chýba - tu čítanie časopisov rozdeľuje, nie stmeľuje ... ;)

 

tú dieru mali šancu vyplniť už kdejaké časopisy, všetky ju prepásli ... a .týždeň by mohol byť skutočne perfektný, obávam sa, že taký nikdy nebude ... toto je riziko, keď je časopis priveľmi jednostranný - ťažko sa potom kľučkuje ;) reflexia ? no niečo napísať musia ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Odpovedí 53
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • game

    6

  • dead

    4

  • cizy

    3

  • tiborco

    3

Top prispievatelia v tejto téme

Nekupujem casaky.......ale v minulosti som kupoval casopisy Mickey Mouse.....kurna, ale mi ich potom omylom vyhodili :lol: Tzn....vsetkych okolo 100 casakov su v zatrateni.....kua....vtedy som bol z toho vedla aj 2 mesiace minimalne.

Odvtedy som dostal sok a uz nic nekupujem :) :) ;)

Ja vlastne vsetko citam z netu a najradsej mam filmove podoby.......a ked uz citat, tak veci z roboty a zo skoly.....takze v podstate mam toho dost ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 5 mesiacmi...

Na základke to bol Mickey Mouse a samorejme Káčer Donald ach to boli časy. :lol:

A ešte ABC to som nedávno zrušil bo tam už nič nedávali.

 

Teraz iba Historickú revue alebo GEO ale ten len raz za čas.

 

A mama kedysi kupovala rôzne športové časopisy teraz Eurotelevíziu kvôli program a niekedy Život alebo Plus 7 dní.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 7 mesiacmi...

Odoberám už roky Historickú Revue, priateľka mi pravideľne nosí Trend a kupuje Pekné bývanie, Štýl bývania (tie tiež čítam) a potom nejaké tie babské ako Ema (tie tiež prezerám, napr. pri raňajkách, aby som bol IN). Občas sa prskne nejaký ten bulvár (tzv. hajzlové čítanie). Ten len prelistujem, aby som vedel kto, kedy s kým a koľkokrát - jeden nikdy nevie, kedy sa to môže zísť, napr. ak stretne nejkého paka alebo slepicu, aby mohol komunikovať. :lol:

 

Veľa tlačovín pozerám na nete, najmä denníky - Sme, Pravda, HN a spravodajské servery ako Aktualne, TASR, 24hodin a pod.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 mesiacmi...

ked som bol maly, tak sme strasne vela penazi minuli na casopisy ako Score, Hrac, Riki, Level. potom som uz nastastie vyrastol :lol: teraz citam hlave take, co su zadarmo - cize stare PC Revue alebo DigiRevue (mame v skole), Slovak Lines - Cesty Pohody, STCity (tiez v skole), a podobne.....

plus este ked ideme k babke, tak tam mam k prezretiu k dispozicii Katolicke noviny, Plus7dni a Novy Cas....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Predtým som kupovala pravidelne asi 2 roky Muscle&Fitness, to je supr časopis.

Potom som bola vášnivým odoberateľom Dotykov, kupovala som aj Rak, Romboid, Slovenské pohľady a iné literárne časopisy.

Domov mama nosí Star, Emu, Evu, Miau, nejaké tie denníky občas, ale domáce časopisy moc nečítam, len keď som náhodou niekde mimo mojej izby(čo sa nestáva často) a leží to na stole, tak pozrem, prelistujem.

Naozaj rada si prečítam, a sem-tam aj kúpim Reflex, Plus7dní, Boardlife (poslednú dobu tam toho moc na čítanie nie je). Nedávno som prvýkrát kúpila Profit, čo je tiež celkom zaujímavé čítanie.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

casopisy neodoberam, ani pravidelne nekupujem. na zakladnej skole som mal predplateneho Kamaráta : )

 

v poslednom case ma svojim obsahom zaujal Žurnál, prvy raz som ho kupil kvoli DVD prilohe. bola tam Baraka, nemohol som odolat. casopis tusim vychadza kazdy druhy tyzden, presne neviem.

 

skoro som zabudol - ked som cestoval do skoly, kupoval som cesky tyzdennik Trnky - Brnky, na ten som striehol velmi nedockavo a neuniklo mi ani jedno cislo, neviem ci este dnes vychadza.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

aj z práce aj do práce mám to pochybné šťastie prechádzať aj vedľa dvoch stánkov s časopismi, a v najbližších potravinách ich samozrejme predávajú tiež ...

česť výnimkám, dokonca som v jednom z tých stánkov videla vyloženého aj Radioamatéra, s obálkou ako za socíku, a ešte pár odborných časopisov, ale v tom ostatnom smetí sa to takmer stratí ... okrem Reflexu, ktorý čítam už len na nete, sa kupuje už len National Geographic a Geo ... všetky klebetníky obchádzam oblúkom, ani sa mi nechce na ne pozrieť ... nedávno som v čakárni u lekára našla pohodený akýsi slepačí zob, nebolo to už také otrasné, ako začiatkom deväťdesiatych rokov, keď tieto časopisy jedno po druhom vznikali a zanikali a verne kopírovali nemecké bulváry pre iq húpacieho koňa ... ale aj tak to bolo dosť ... otrasné :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 mesiacmi...

mna najviac lakaju samozrejme casopisy o cestovani..pravidelne doma kupujeme: Lide a Zeme, TravelFocus, Koktejl, sem tam si kupim Cestovatela..a este sledujem v tyzdennikoch cestovatelske rubriky :lol:

kedysi som kupoval ProHockey, par rokov, ale teraz uz vobec

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

hej hej este stale vychadza :) dokonca v nom raz uverejnili aj fotku nasej izby, lebo bola nejaka sutaz..a kedze sa to tu hemzilo hokejovymi plagatmi tak si nas vybrali :lol::)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

to už rovno môžeš prispieť do témy, som slávny :lol:

 

odkedy mám net som sa na všetky časáky doslova vyprdol (nevravím, že sem tam niečo nekúpim, no skutočne zriedkavo)

dokonca aj .týždeň,

no musím si prizanať, že net ten pocit z držania v ruke to nenahradí

 

kupoval som sem tam aj Futbal a Profootball

v pivnici máme kopec officialPSmagaznie-ov, GameMaster-ov, Computer&VideoGames magz

no ešte viac SEGAPOWER, MeanMachinesSega a Official Sega Saturn Magazine-ov

aaach jaj

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja som kedysi kupoval cesky casopis FORMULE - ale uz nekupujem, pretoze to nemam kedy poriadne citat a viacmenej vela tych clankov co je tam byva aj na ich net stranke... kupil som si len marcove cislo - kde predstavuju vsetky teamy, jazdcov, okruhy,... no a este si kupim cislo ked tam bude suhrn sezony - to mi staci :lol: A takto usetrim 96,- SK mesacne!

 

No a teraz viacmenej nekupujem nic, ale u nas sa kupuju vsetky cestovatelske casopisy co asi vychadzaju, tak tam rad nazrem a precitam nejake zaujimavosti, recenzie, a pod.

 

A este mi chodi mesacnik GEO (casopis o nasej planete - zivot, dejiny, zvierata, ludia, geografia,...) - ale to som vyhral v jednej foto sutazi takze to je zadara! No a este mi chodia mesacniky DigiFoto (celkom v pohode) a Mobility (to som tiez vyhral vo foto sutazi) - ale tieto maximalne prelistujem a hodim do obyvky nech si precitaju aj ostatni...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Časopisov som odoberal dosť, najma 100 + 1 a technické - VTM, Amatérské rádio, Rádiový konstruktér, Hudba a zvuk, Sdělovací technika, Technický magazín. Dominofórum tiež a v kritických dobách cca 7 druhov dennej tlače pre orientáciu. Od doby netu pouze CHIP. Kvoli DVD. Všetko ostatné už čítam iba na nete.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

Kedysi som si pravidelne kupoval asi všetky časopisy, ake vychadzali. :lol: Momentalne už pravidelne (každy mesiac) kupujem len Speed a Profootball, občas aj niečo ine, podľa toho, čo ma v tom-ktorom zaujme.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja už nečítam žiaden časopisy, ale brala by som ten Kozmos. Čo ma zaujíma, nájdem na Internete.

 

Dakedy som čítala Pc revue - boli tam dobré články o Linuxe na časti dosť podrobné. A ešte si pamätám že som si kupovala Solid Europe (o satelitoch).

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Väčšinou kupujem / čítam iba knihy, môj vzťah k časopisom je tak trochu nedôverčivý a povrchný. Prekáža mi, že mnoho časopisov disponuje prízemnými článkami, všade je kopa reklám a v minulosti sa mi dosť často stávalo, že ma konkrétny časopis vôbec neobohatil o vedomosti.

 

Ale rada si prečítam Kozmos, ktorý spomína Klingonka, ďalej Magazín 2000 záhad a sem-tam si kúpim aj Quark, Koktejl a National Geography. Voľakedy som kupovala Vitalitu, ale takmer všetky fakty, čo uvádzajú, poznám, takže som na to po čase zanevrela. Občas si zoženiem Speed (iný motoristický časopis ako Speed neuznávam), ale to je asi tak všetko. Časopisy pre dámy nekupujem; Báječná žena, Esquire, Cosmopolitan a podobné periodiká mi bohužiaľ nič nehovoria.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov