Skočiť na obsah

Časopisy


nutrinka

Odporúčané príspevky

kupujete týždenníky, mesačníky alebo iné časníky?

 

odoberáte pravidelne bez prelistovania s dôverou v obsah alebo iba keď vás zaujme nejaký článok? alebo vás prinúti ku kúpe lákavá titulka?

 

viac vás zaujímajú odborné alebo bulvárne? špeciálne zamerané pre ženy, pre pánov?

 

aké časopisy vlastne kupujete?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Odpovedí 53
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • game

    6

  • dead

    4

  • cizy

    3

  • tiborco

    3

Top prispievatelia v tejto téme

Odoberáme Eurotelevíziu kvôli programu, ďalej Myslivost a Poľovníctvo a rybárstvo. Hedge si ešte občas kúpi Záhradkára. Inak pravidelne nekupujeme nič, len ak je v nejakom naozaj niečo zaujímavé, vtedy... Kedysi som občas kupoval ProHockey, keď v ňom bolo dačo čo ma zaujalo, ale už dlho som ho ani neprelistoval.

 

/ak som dačo zabudol, tak Hedge ma aj tak doplní alebo opraví.../

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

záhradkár -ostatné ako mám net už ne e

som zabudla na občasníky o zákuskoch pečení a sem tam sa ulakomím na katalóg rodinných domov -ale to len tak -kôli snívaniu :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

momentálne nekupujeme okrem 100+1, čo je dvojtýždenník, a mesačníkov National Geographic a Moderní byt nič...

 

ešte minulý rok sa kupoval Plus 7 dní, s tým sme z jedného týždňa na druhý prestali a vôbec nechýba ... okrem toho žiadne klebetníky, žiadne senzačné časopisy pre ženy, a keď toto všetko vidím na stánkoch, je mi zo mňa podivne, ako som/sme vôbec mohli čítať aj to málo ... :lol:

 

okrem toho od samého začiatku mienkotvorný český týždenník Reflex, aj ten posledných pár mesiacov v internetovej podobe ... :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

/ak som dačo zabudol, tak Hedge ma aj tak doplní alebo opraví.../

Čoby si zabudol, je tam všetko. K tomu Záhradkárovi snáď len toľko, že ho najprv prelistujem, či sa to vôbec oplatí...
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Kedysi (už na ZŠ) som si pravidelne kupoval Profit, na strednej som prešiel na Trend a Cinemu :lol: . Pred dvoma rokmi som kupoval ešte aj PC World.

Teraz si občas kúpim .týždeň a SME. Manželka kvôli programu pravidelne kupuje dvojtýždenník TELEplus.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tak aby som aj ja povedala...

 

na základnej mi mama kupovala Káčera Donalda. keď mi následne po dvoch rokoch moju kôpku komiksov vyhodila, tak som sa s ňou pár dní nerozprávala...

potom dlho nič

a momentálne pravidelne .týždeň, Históriu a Historickú revue. aj to zväčša už v prípade posledných dvoch časopisov nekupujem nové, ale dokupujem si staré čisla

 

mama si kupuje Nový čas pre ženy a Báječnú ženu, otec sem-tam Záhradkára a na program si každý štvrtok kupujeme SME /príloha TV Oko/

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

Dennik Sport kedy pride. A som abonentom dvojmesacnika Kozmos. Fakt dobre clanky! Inak minule som siel okolo stanku a nejaka mlada blondyna tam utrusila predavacke: ôAha, Kozmos, ten si kupim, tam su dobre clanky!" Iha! Obcas sa mi dostane do ruk Quark.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...
  • Pred 1 mesiacom...

a ako som mohol zabudnut - Káčer Donald, moja srdcovka

ale bol este aj taky komiksovy casopis >Bugs Bunny<ten bol podla mna lepsi ako kacer donald :lol: ..........nekupujem si ziaden casopis,doma kupuju plus7dni zivot novy cas a podobne kraviny ktore si ale obcas precitam :)
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

už zasa vidím reklamy na nejaký nový "ženský" časopis ... že tomu ešte vôbec vedia vymyslieť názov, už to je obdivuhodné

mám pocit, že každý mesiac je nejaký nový, lepší, ešte úžasnejší, ešte klebetnejší a nacpaný "celebritami" :lol:

naposledy som také niečo chytila do rúk v čakárni u lekára, vyzeral, že niekto ho tam schválne zabudol ... v celom časopise boli snáď dve informácie, ktoré stáli za prečítanie ...

ale priveľmi asi nie, lebo som už dávno zabudla, o čom boli, len viem, že som si povedala, že aha, toto som nevedela ...

tým sa zasa na dlhší čas vyčerpal môj záujem o časopisy pre ženy ... :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

z casopisov pravidelne kupujem len Reflex, da sa mu co to vycitat ale je to jeden z naj casopisov ktore poznam, velmi obsiahle zameranie a pritom to nieje bulvar, kvalitne reportaze, vela kultury, potesi.

 

.tyzden asi kazdy druhy tyzden, vadi mi na nom jednostranne zameranie, miestami az nostalgicky na mna posobi, to nieje pre mna.

 

pre info rockovy mesacnik Spark,

 

inak nic.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

keď čítaš Reflex, si môj človek :lol:

takýto časopis na Slovensku veľmi chýba - namiesto tých klebetníkov, ktorých sú mraky...

.týždeň som prestala po prvých pár číslach ... vždy sa tam nájde jeden dva články, ktoré stoja za to, ale to jednostranné zameranie je dosť do očí bijúce ...

chýba tam nadhľad ...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

hej, chcel som napisat ze chyba, ale vlastne nechyba, este ze sme taki kozmopolitni a mozme si kupit aj zahranicnu tlac :) toho tyzdna mi je luto, ten casopis ma potencial, postrada vsak davku niecoho, hmm, ...humoru?

 

Este nieco, pred casom som ukajal svoje zvrhle chutky na Zmene - alebo Smene? Bol to taky nacioanlisticko klerikalny dvojtyzdennik myslim. Bola to sranda citat, clovek sa dozvedel ze nieje najvacsim blbcom na svete :) S tym istym zamerom som si sporadicky kupoval aj Slovensku Republiku napr. ale naozaj len sporadicky, aby som im nahodou nezvysil naklad :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tak Slovenskú republiku som nebola schopná kúpiť ani len pre tú srandu :lol: :)

tiež sa mi raz dostali do ruky nejakou náhodou, tak to bolo nad moje sily :)

 

s tým Reflexom ... odvážim sa povedať, že na Slovensku chýba časopis podobného zamerania ... zopárkrát sa mi stalo, že som ho spomenula, a na mnohé miesta sa ani nedostane ... ľudia nemajú s čím porovnávať, pre mnohých je Život v dnešnej podobe štandard ... je to škoda

Reflex je skutočne spoločenský týždenník a bolo by fajn, mať tu časopis, ktorý by na jednom mieste informoval o všetkom ... od kultúry po recenzie, svojský humor a svojských redaktorov ;)

Reflex treba čítať ... to sa nedá popísať ;)

 

.týždeň sa berie podľa mňa priveľmi vážne, to je jeho problém ... okrem toho je skutočne jednostranne prokresťansky zameraný, a to je škoda ... mám rada Šebejove písačky, ten človek má v hlave ... ale mentorovanie v mnohých článkoch mi trochu vadí ... no čo už ... ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Pre tu strandu som tych 8 ci kolko korun obetoval, vsak clovek si kupi hocaku blbost, aj drahsiu :lol:

 

hej, s JXD som si pred casom vymenil zopar mailov ohladom legalizacie "niecoho :) " ta snaha mi pripada dost plytka, ale rad si precitam aj jeho clanky, som poteseny ze v poslednom case ma sirsi zaber.

 

som zvedavy ako sa .tyzden vyrovna so zadrzanim podnikatela Rehaka, maju sancu na reflexiu, uvidime.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov