Skočiť na obsah

Na čom momentálne pracujete?


Sniper

Odporúčané príspevky

  • Odpovedí 453
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • Sniper

    41

  • game

    41

  • Vilma Flinstonova

    33

  • alarm

    22

no momentalne sa snazim vymamit dane z Anglicka...jedine online

 

do faka a zrovna teraz nefunguje toto posielanie, budem si musiet teda pockat...

a ked tak kukam ze kolko mi ma byt vratene, az sa smejem...smiesna suma...

tak ale ofajala som sa ked mi platili rovno na ruku...

aspon praca na diske to zachranila :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Robím si poriadky v starých mailových schránkach na post.sk, lebo už čoskoro ich prestanem používať úplne. Keď vidím koľko bordelu tam mám tak mi je zle. Ale musím to spraviť, maily ktoré by sa mi ešte mohli zísť si prepošlem na fsp, len ma štve že post nemá pop3 zadarmo :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

práve som dopracovala ...

 

bola som dnes pokúpiť nejakú zeleň na balkón, asi štyri druhy, a super tmavocyklámenové surfínie a kochlík plný s čerstvou čiernou zemou sa mi podarilo celý vysypať / na svoj balkón, pod balkón, z vonku na balkón ... no proste všade :) / presadila som už jedným vrzom aj vnútorné kvety, takže jar môže prísť :lol:

operácia Burina na balkóne skončená !

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

dufam ze si sa zamerala na uzitocne rastliny ako su rajciny zemiaky mrkva atd. a nie na burinu ako su muskaty a pod chamrad s ktorou je len robota a susedia maju z toho jedy ze to opadava :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

na burinu typu kapusta a krumple a rajčiny a spol. máme "roľu" aj s dvomi susedmi ... jeden z nich má vždy veľké oči a nasadí sa všetkého toľko, že na jar sa uvädnuté a splesnivené zeleniny vyhadzujú ... každý rok ... :)

 

spodných susedov nemám, tak môžem veselo polievať, aj padať to môže, to skôr ja nadávam na tých, ktorý majú burinu nado mnou :lol: :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no to skôr nemôžem paty vytiahnuť z domu, lebo keď sa to nechá na susedov, amentma ...

každý rok vysolím za to hromadu peňazí ... nj

práve tu niekomu vykladám, že dnes mi v tom zahradníctve asi omylom pozdravil Peter Marcin :) polka BA sem chodí nakupovať :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

Na dizertacke, respektive na jej vysledkovej casti, dnes som porobil mrte tabuliek, uz len to hodit do nejakej popisanej podoby a vylepsovat, vylepsovat, vylepsovat....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

rozhodla som sa ze si bakalarsku pracu sama prelozim do anglictiny /kedze vacsina, ak nie aj vsetci, moji spoluziaci si bakalarku nechali prelozit za iste dost nemale poplatky/

najprv som sa dostala do velkej depky, lebo som si povedala, ze to proste do necelych dvoch tyzdnov nestihnem...ale po vcerajsku sa optimizmus zvysil...a mam za sebou takmer 20 prelozenych stran :)

no caka ma este 40...

 

i ked musim priznat ze dnes som z toho bola uz na nervy :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov