Skočiť na obsah

Na čom momentálne pracujete?


Sniper

Odporúčané príspevky

už tretí deň, a takmer nikde nie sme ... maliar zčasti skončil, musí schnúť, zajtra domaľuje ... až potom sa môžem pohnúť, vynosiť bordel, a položiť podlahy a presťahovať späť nábytok, a tisíc kníh, a vysťahovať druhú izbu a nanovo ... a potom zasa ... a zasa... a nemôžem sa pohnúť, zatiaľ nikam, a tak sedím, a čakám, preto som tu ... zatiaľ ...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 mesiacmi...
  • Odpovedí 453
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • Sniper

    41

  • game

    41

  • Vilma Flinstonova

    33

  • alarm

    22

pripravujeme sa na maľovanie :innocent:

 

po dvoch mesiacoch relatívnej pauzy / prahy na plávajúcich podlahách sa doriešili pred tromi týždňami, zmeny v interiéri sa riešia furt, medzitým pokazená pračka ( ešte aj to, veď prečo nie ) je stále v predsieni a čaká na odvoz už viac než mesiac ... a ja už nemám silu sa o nej vadiť  /

 

zajtra zasa maliar ...
takže zasa balíme okná a lepíme lepky ...

na rad príde balkón - po vymieňaní okien zostali nedomaľované murovačky, a všetky veraje ... a snáď to bude na chvíľu všetko ...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...
  • Pred 2 týždňami...

hraje, alebo hreje ? :D :D :D

j, keby si tak mal zbytocny nejaky fajny zosilovac ku gramosasi, alebo chcel jeden zreparovat, bol by som za nejaku dohodu...

 

btw - ja este furt robim na tej fotoknihe  :(

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

hraje, alebo hreje ? :D :D :D

hraje, a keďže má odber zo siete nejakých srandovných 87W tak aj hreje :smilieee:

 

j, keby si tak mal zbytocny nejaky fajny zosilovac ku gramosasi, alebo chcel jeden zreparovat, bol by som za nejaku dohodu...

zosilovač navyše nemám žiadny. o oprave nejakého by sa teoreticky dalo uvažovať, záleží na tom aký to je a ako veľmi je zdevastovaný :shifty: ale aj to až niekedy v zime.

vtedy si hádam nájdem čas aj na opravu tohoto fešáka

post-2793-0-52031000-1377716901_thumb.jpg

má roztrhnutý náhon ladenia, ktorého oprava je teda hodne melancholická práca, takže ak by sa nejaký melancholik, ktorých tu na fóre máme tuším dosť, chcel angažovať... :zubiska:

tiež na ňom treba vyčistiť a sfunkčniť gramec. poznámka pre mladších fórumákov: do tej fugy vpravo hore nejdú CDčka ale SP gramoplatne :lol: :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

Ešte pred odchodom do UK som sa posledné nie dni, ani nie týždne, ale mesiace /!/ venovala výberu fotografií a hudby, ktoré sme teraz v UK so synom takto "sklepali" do videa.

 

http://www.youtube.com/watch?v=hitYfrhAS7Y

 

Pri pozretí konečnej verzie sa môže zdať, že je to záležitosť možno niekoľkých hodín, či maximálne dní, ale problém je nielen získať obrázky z minulosti, ale problém je aj pokúsiť sa nájsť to najvhodnejšie zobrazenie súčasnosti. Niektoré miesta som chodila fotiť opakovane niekoľkokrát, predovšetkým počas víkendov, kedy sa po uliciach "premelie" menej áut a chodcov, často bol "nepriateľ" aj slnko, ale aj tak sa stalo, že možno aj z vyše päťdesiatky záberov jedného miesta nebol na použitie vhodný ani jeden. Niekoľko týždňov som hľadala hudbu, aby minutážou bola vhodná pre počet vybratých fotografii, ale aj aby sa nejako hodila k "charakteru obrázkov, či témy".

Vzniknuté video nemá byť reklamou na nejakú firmu, ktorej názov sa na videu prípadne nachádza ...

... ale je urobené iba pre naše "vnútorné" potešenie. :smile2:

  • Pridať bod 3
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 10 mesiacmi...

síce nie momentálne, ale v nedeľu som nemal veľmi čo robiť, tak som spravil menší "upgrade" osvetlenia v kuchyni post-2793-0-19159300-1409871993_thumb.jpg

je to menej "nápadné" ako neónky čo tam boli pred tým, a svieti to lepšie.

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

matroš som mal kúpený už pár týždňov, len do samotnej realizácie som sa nejak nevedel dokopať.

 

od februára mám tiež načatý jeden "projekt", momentálne je odložený na neskoršiu jeseň, lebo záhradné a okolodomové práce s nástupom jeri a leta mi ho prerušili, keď ten výtvor dostane konkrétnejšie tvary potom to tu ukážem.

 

občas by sa hodilo keby mal deň aspoň 36 hodín aby som postíhal všetko čo by som chcel... :zubiska:

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Nakolko Nokia, čo mám v aute ,robila strašidelné ozveny, kúpil som malé zariadenie na hovorenie , ktorá sa uchytáva na clonu v aute. A tak som začal robiť úpravy. Najprv som ho na pevno zabudoval, do priestoru schránky na okuliare, potom urobil trvalé dobíjanie. Zariadenie má ale dosah cca 25-30m, takže ak vystúpim z auta a nevypnem ho, tak v okruhu 25m nemôžem telefonovať, lebo mobil síce zazvoní, ale kecá to v aute. Došial som na to v práci, auto zaparkované pod oknom, telefón zvoní, ale nikto nič nehovorí. Po treťom takomto "hovore" mi docvaklo, a išiel som to vypnúť. Ale potom som to zabudol vypnúť znova a znova, a tak som si urobil automatické zapnutie po otvorení auta dialkovým, a automatické vypnutie zariadenia, ak auto dialkovým zatvorím. 

Snáď už bude pokoj... :zubiska:

 

post-2333-0-89114300-1410117391_thumb.jpg

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 mesiacmi...

včera som trávila čas zháňaním novej batérie do mojho milovaného štvorročného notebooku, to šlo, dnes došla ...

 

dnes som pracovala na zháňaní adaptéra, to bolo komplikovanejšie ... už som zohnala, ešte musí prísť a fungovať ... -_-

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vyrábam (vymýšlam) skrinku do kuchyne... urobiť ju musí stolár :zubiska: . Bude na ležato 700x300mm, a dvere sa budú posuvať do boku, skoro celé mimo skrinku...do luftu :ahooj:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

na zadných brzdách auta. nové kotúče, platničky, strmene...

pôvodný plán bol zmastiť to dnes nakompet, ale stihol som len jednu stranu :( lebo tí úchyláci japonskí používajú skrutky s hlavami netypických rozmerov - nemal som 12ku orech na račňu, musel som si ísť požičať, + jeden vodiaci čap strmeňa bol tak zanesený sajrajtom a hrdzou /mal roztrhnutú prachovku/ že som ho ledva rozhýbal, doteraz nechápem ako to ešte vôbec mohlo brzdiť...

 

ak by som sa viac na fóre neukázal, tak sa oprava nepodarila... :lol:

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Podarilo sa...dvierka sa posuvaju mimo skrinku, a je to určite príjemnejšie, ako to trebárs vyklapať hore. Skratka, kombinácia kuchyne širokej 195 cm a manželky vysokej 165 je z hladiska dosahovania do skriniek smrtiaca...a vtedy nastupujú moje výmysly.

post-2333-0-55826000-1422912629_thumb.jpg

post-2333-0-75220600-1422912650_thumb.jpg

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

:zubiska: pobavil si ma .Kutil domaci- dostojny partner bydlenky..

ten kvitek bude z tych dveri cely happy

 

ja nerobim nic, len sa liecim z chripky a podpichujem na fore...robota pocka

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

zdanie klame... kuchyňa má len 195 cm x 550cm, takže druhá stena je totálne vyťažená, preto sú tie skrinky hlboké len 11cm... na fotke to je tá naša(tvoja) ulička :) .

Oproti je kuchynská linka, šírka dosky 65 cm, a keď sa otvoria spodná dvierka (40cm), tak ak priberiem 3 kg, tak tadial neprejdem...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov