Skočiť na obsah

Commandos


Harbinger CM

Odporúčané príspevky

  • Odpovedí 16
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • Harbinger CM

    8

  • RoSo

    2

  • Polaris

    1

  • phersu

    1

Top prispievatelia v tejto téme

Jednotku demo som dohral snáď tisíckrát... Ale plnú hru som nejako moc nezháňal - nemal by som na to nervy (navyše mňa skôr z takých hier, kde bolo treba viac rozmýšľať než hrubú silu užívať, bavil Metal Gear Solid a Thief :lol: ) Ďalšie diely mi už rukami vôbec neprešli...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 týždňami...
  • Pred 7 mesiacmi...

vyšla nová edícia a volá sa to Kolekcia klasiky, vyšiel aj COMMANDOS Antológia, je to česká verzia a sú to všetky diely 1+td,2,3 a 1 je hratelnáa dokonca je to za super cenu 299 Sk

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...
  • Pred 2 týždňami...

Ja som nevedel prejst ani jednotku :) Tak som sa na to cele vykaslal :)

Ale tak haluz to mohla byt urcite :lol: Dostal som sa do nejakeho levelu v Afrike....a tam som uz nevedel, ze ako obist nackov a podobne.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Jednotka je proste klasa, očarila ma hneď na prvý pohľad keď som si zahral demo. Po zakúpení hry som ju drtil ostošesto. :lol:

Potom po nejakom čase som si ju znova zahral pod zámienkou prejsť ju čo najlepšie a čo s najvyšším povíšením. Už si napamätám akú najvyššiu hodnosť som dosiahol, ale bol to nejaký generál. To som v tedy zmákol 17 misií na jedno posedenie ;) , asi okolo 10 hodín nonstop ;)

 

Už si to presne nepamätám čo bolo v Afrike, :) ale často som používal vábničku Zeleného Bareta. :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 8 mesiacmi...

čo takto zahrať si 2 alebo 3 po nete ?

nehajte odkaz !

OK .... ja by som dal tu 2 po nete :lol: ...ale ak ti ide aj jednotka tak kludne mozme dat aj jednotku ..ale tri ne ....ta mi seka a nebavi ma. .... mozmee sa dohodnut ...napis mi na icq 453-906-552 ...budem rad ..THX .)
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 7 mesiacmi...

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov