Jump to content

Commandos


Harbinger CM
 Share

Recommended Posts

Presne na to som pomyslel, keď som zbadal túto tému. Škoda, že si jednotku nemôžem zahrať na svojom terajšom kompe :lol: Je to výborná hra.

Link to comment
Share on other sites

Jednotku demo som dohral snáď tisíckrát... Ale plnú hru som nejako moc nezháňal - nemal by som na to nervy (navyše mňa skôr z takých hier, kde bolo treba viac rozmýšľať než hrubú silu užívať, bavil Metal Gear Solid a Thief :lol: ) Ďalšie diely mi už rukami vôbec neprešli...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 7 months later...

vyšla nová edícia a volá sa to Kolekcia klasiky, vyšiel aj COMMANDOS Antológia, je to česká verzia a sú to všetky diely 1+td,2,3 a 1 je hratelnáa dokonca je to za super cenu 299 Sk

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Ja som nevedel prejst ani jednotku :) Tak som sa na to cele vykaslal :)

Ale tak haluz to mohla byt urcite :lol: Dostal som sa do nejakeho levelu v Afrike....a tam som uz nevedel, ze ako obist nackov a podobne.

Link to comment
Share on other sites

Jednotka je proste klasa, očarila ma hneď na prvý pohľad keď som si zahral demo. Po zakúpení hry som ju drtil ostošesto. :lol:

Potom po nejakom čase som si ju znova zahral pod zámienkou prejsť ju čo najlepšie a čo s najvyšším povíšením. Už si napamätám akú najvyššiu hodnosť som dosiahol, ale bol to nejaký generál. To som v tedy zmákol 17 misií na jedno posedenie ;) , asi okolo 10 hodín nonstop ;)

 

Už si to presne nepamätám čo bolo v Afrike, :) ale často som používal vábničku Zeleného Bareta. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

čo takto zahrať si 2 alebo 3 po nete ?

nehajte odkaz !

OK .... ja by som dal tu 2 po nete :lol: ...ale ak ti ide aj jednotka tak kludne mozme dat aj jednotku ..ale tri ne ....ta mi seka a nebavi ma. .... mozmee sa dohodnut ...napis mi na icq 453-906-552 ...budem rad ..THX .)
Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Additional information you can see at Privacy Policy