Jump to content

Commandos

Harbinger CM
 Share

Recommended Posts

Presne na to som pomyslel, keď som zbadal túto tému. Škoda, že si jednotku nemôžem zahrať na svojom terajšom kompe :lol: Je to výborná hra.

Jednotku demo som dohral snáď tisíckrát... Ale plnú hru som nejako moc nezháňal - nemal by som na to nervy (navyše mňa skôr z takých hier, kde bolo treba viac rozmýšľať než hrubú silu užívať, bavil Metal Gear Solid a Thief :lol: ) Ďalšie diely mi už rukami vôbec neprešli...

• 4 weeks later...
  • 7 months later...

vyšla nová edícia a volá sa to Kolekcia klasiky, vyšiel aj COMMANDOS Antológia, je to česká verzia a sú to všetky diely 1+td,2,3 a 1 je hratelnáa dokonca je to za super cenu 299 Sk

• 1 month later...
  • 2 weeks later...

Ja som nevedel prejst ani jednotku :) Tak som sa na to cele vykaslal :)

Ale tak haluz to mohla byt urcite :lol: Dostal som sa do nejakeho levelu v Afrike....a tam som uz nevedel, ze ako obist nackov a podobne.

Jednotka je proste klasa, očarila ma hneď na prvý pohľad keď som si zahral demo. Po zakúpení hry som ju drtil ostošesto. :lol:

Potom po nejakom čase som si ju znova zahral pod zámienkou prejsť ju čo najlepšie a čo s najvyšším povíšením. Už si napamätám akú najvyššiu hodnosť som dosiahol, ale bol to nejaký generál. To som v tedy zmákol 17 misií na jedno posedenie ;) , asi okolo 10 hodín nonstop ;)

Už si to presne nepamätám čo bolo v Afrike, :) ale často som používal vábničku Zeleného Bareta. :)

• 8 months later...

čo takto zahrať si 2 alebo 3 po nete ?

nehajte odkaz !

OK .... ja by som dal tu 2 po nete :lol: ...ale ak ti ide aj jednotka tak kludne mozme dat aj jednotku ..ale tri ne ....ta mi seka a nebavi ma. .... mozmee sa dohodnut ...napis mi na icq 453-906-552 ...budem rad ..THX .)

• 7 months later...