Skočiť na obsah

weirdo

Odporúčané príspevky

neviem, ci tu je niekto taky, kto ma malo vlasov. ja som na to prisiel dnes. bol som sa dat strihat, pomerne nakratko. prisiel som domov a kukol som sa do zrkadla. mnozstvo plesin, ktore s tym malym poctom vlasov nemam sancu zacesat, ma uplne dorazilo. bojim sa, ze mam haro po dedovi, ktory mal v 25 rokoch kuty do pol hlavy... :lol:

 

ak sa vam to stalo, zobralo vas to tiez? predpokladam, ze sa toho boji kazdy. mna to vsak minimalne pre dnesok psychicky znicilo.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

sa vôbec netráp. vlasy nakrátko a holé hlavy sú sexi -a nemyslím to ironicky. mnísi v tibete brus wilis magálovej syn môj sused :lol: nemóžem zato ale vo mne to evokuje mužnosť a intelekt

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

akýsi ste pomýlení, chlapci, erotika je o kategóriu vedľa ...

A to mali tento topic založiť v erotike? Veď vraj je dokázaná priama súvislosť, že plešatí muži sú sexuchtivejší... :lol: :)

 

Ale teraz vážne... Myslím, že človek sa dokáže vyrovnať so všeličím, hoci to závisí od osobnosti. Poznám u nás jednoho, čo by za živý svet neukázal svoju holú hlavu a nosí parochňu, hoci je to parochňa už na prvý pohľad umelo vyzerajúca a pôsobiaca dojmom prilby. A poznám tiež kopu takých, ktorí sa s tým vyrovnali a dokážu si ešte spraviť na svoj účet sem-tam nejaký žart. Je na každom "postihnutom", kam sa chce zaradiť. Každý by si však mal uvedomiť, v čom je jeho cena a či hlava sa má používať iba na česanie.

 

Mimochodom - nie je práve v Trenčíne centrum Klubu nespravodlivo plešatých? Pokiaľ viem, chcel do neho vstúpiť aj Pali Demitra, ale nemám ďalšie správy, či tak aj urobil...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nie neodstavaju, ved ja som aj teraz kvazi nakratko ,nemam moc dlhe vlasy, asi 4 cm, ale mam na sebe rad vacsiu hrivu, aj teraz si idem zas nechat narast dlhe vlasy

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Veď vraj je dokázaná priama súvislosť, že plešatí muži sú sexuchtivejší... :lol: ;)

vraj ... :)

 

to bude testosterónom ... -je to sexi -cítiť z toho poriadneho samca :)

samozrejme že testosterónom... a ešte všeličím iným .... ;)

 

 

ale ináč houbelec ... z plešatého chlapa cítim len plešatého chlapa ;) ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

weirdo tak sa daj vystrihať ako Bruce Willis a máš po probléme :lol:

 

Mimochodom - nie je práve v Trenčíne centrum Klubu nespravodlivo plešatých? Pokiaľ viem, chcel do neho vstúpiť aj Pali Demitra, ale nemám ďalšie správy, či tak aj urobil...

Je tu taký klub, ale neviem či je tam Demitra :)

 

 

ja som sexuchtivy dost a plesaty nejsom :)

a babu si mal kedy naposledy že to tak dobre vieš? ;) chren.
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

No, ja som zas cital, ze plesatost je ozaj sposobena testosteronom, ale to, ze je clovek plesaty neznamena ze ma viac testosteronu, len ze su jeho vlasove korienky nanho citlivejsie :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ak budem mať výraznú plešinu, dám si vyholiť hlavu. Taká holá lebka môže byť fajn - pozdávalo sa mi to už na Jean-Luc Picardovi (Patrick Stewart) v Star Treku.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Mne plešivosť - plešatosť u chlapov neprekáža, horšie je keď si chcú zamaskovať holú hlavu tzv. prehadzovačkou, šticou vlasov, ktoré si prehodia z jednej strany na druhú a tvária sa, akí sú vlasáči. :lol:

 

Niektorým chlapom dokonca holá hlava sekne, takisto ako sa mi páčia dlhovlasí muži, vie ma nadchnúť aj pohľad na " hore bez", stačí ak z neho čosi vyžaruje a tým pádom je z neho sympaťák.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 7 mesiacmi...

tymto som odhalil moju domovsku temu nakolko viac vlasy nemam ako mam a prave dnes mam novy vybrus velkosti 1 mm.

a bez vlasov som asi od 22 takze chlapci nemachrujte moc. je to len zvyk a urcity pocet vyhod. doporucujem vyskusat ak mozte ja uz nemozem : :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov