Skočiť na obsah

Slota povzbudzoval žilinských hokejistov


Sniper

Odporúčané príspevky

  • Odpovedí 19
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • majuska

    4

  • tomassi

    3

  • Sniper

    2

  • game

    2

prejav hodný štátnika, jedného z trojice "otcov vlasti" ... :) :lol:

 

 

takto sa povzbudzujú hokejisti ... ten chlap nie je normálny ... toto bol vážne schopný niekto voliť ?

 

:)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Bol to síce preslov medzi hokejistami, toto čo predviedol však nebola motivácia, ale skôr mi to pripomínalo neskutočne skúseného hokejového taktika, ktorý ma za sebou už nejakú tu borovicu

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Včera som bol na futbale u kamoša, nebyť jeho tak o tom neviem. Dal mi Nový čas aby som si o tom tam prečítal.

 

Najviac ma však pobavil palcový titulok na nejakej zo zadných strán:

 

Ktorá špina to nahrávala?!

 

:lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 rokmi...
  • Pred 1 rokom...

Slota prisposobil svoj prejav k prostrediu. Medzi hokejistami sa presne tak vyjadruje. Medzi krasokorculiarkami nie. Politika ma blizsie k hokeju ako krasokorculovaniu.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

postarik to nebolo o policajtoch ale o zenach. Fakt je ze Slota je chrapun na kazdej urovni, ci ide o krasokorcukiarky, policajtky, alebo fanusikov na stadione

 

Mimochodom, ta policajtka si plnila svoje ulohy, a nedala sa zastrasit tym ze je chrapun, ani tym ze je poslanec.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

mimo tému

 

Mimochodom, ta policajtka si plnila svoje ulohy, a nedala sa zastrasit tym ze je chrapun, ani tym ze je poslanec.

bolo mu to nakoniec dokázané či nie ?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vulgarnost je jednou z mala deviz, na ktore sa SNS moze spolahnut. Hovado budu volit iba hovada a zo spravania predsedu je evidentne, ze nechce prist o ten starostlivo pestovany elektorat. Ospravedlnovat take spravanie bachorkami o tvrdej politickej realite (akoby sportu pre chlapov) je zbytocne. Politika je vec verejna a politik ako verejny cinitel je zodpovedny nielen za stat, ktory svojim mandatom spravuje, ale aj za nazory a verejnu mienku, ktoru ma moznost formovat. Do toho chlievika /v pripade SNS doslova/ spada aj kultura prejavu. Rozmyslam, na co je dobre systematicky vyvolavat nenavist, plut /na ludi/, nadavat a urazat pri kazdej prilezitosti. Asi je to len sposob ako uputat par percent masochistov a dufat ze sa za styri roky nezmenia a budu stale takymi hovadami ako on. Ano som vulgarny, inak by mi nerozumeli.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Návštevník
Táto téma je teraz zamknutá pre ďalšie odpovede.

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov