Skočiť na obsah

Sniper

Odporúčané príspevky

Čo hovoríte na komentátorov? Najmä futbalových a hokejových.

 

Páčila sa mi haluz od nášho komentátora počas zápasu MS2006 Anglicko - Ekvádor: "Ekvádorčania hrajú ako keby im stav 0:1 stačil na postup..." :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

T U je toho dosť veľa

 

mne sa najviac páči spolukomentovanie trénera Močenka, Ladislava Hudeca

ten to komentuje akoby to vravel niekde v krčme pri pive

len tak doskakuje a myšlienky vôbec nenadväzujú

proste sranda chlap

 

fakt si kliknite na ten ninajov svet(tieto MS su az vzadu)

napr. toto je odtial

Jaromír Bosák (MS v Nemecku Taliansko vs Ghana, keď brankár Ghany chytil loptu do náruče): Jako vodník dušičku do hrníčku.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Naši komentátori čohokoľvek sú neprekonateľní... Už len pre ich perličky sa občas oplatí pozerať prenos :) Som sem chcel dať ten link čo dal Tomassi, ale odpúšťam mu, že ma predbehol. Len chcem upozorniť, že aj ostatné kategórie stoja za to, nielen tá futbalová... :lol:

Tak aby aj odo mňa dačo bolo, tak pár výrokov jedného z českých kolegov tých našich expertov - Jardy Bosáka...

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

V prestvke FRA BRA dávajú zostrih ENG:POR

Genda povedal, že karta pre Rooney-ho bola absolútne sprána a rozhodca nezaváhal ani len na chvílu(v opakovanom zábere bolo vidieť, že kartu mu dal až za ten strkanec do Ch. Ronaldo-a)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

včera sa mi najviac páčil spontánny povzdych merčiaka počas zápasu angličanov s portugalcami, keď ukázali detailný záber Ferdinandovho "faulu" a následnej ukážky Manicheovho portugalského herectva /ako to merčiak nazval :lol:/.z neho len vyšlo "ježišimária" :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pozerám

Aj múdry schybí

medzi respondentami je aj

najlepší slovenský futbalový analytik a spolukomentátor futbalových zápasov aj na tomto svetovom šampionáte a čo tam hluší sa len bavííím jak prasa :lol: :) :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...
  • Pred 4 mesiacmi...

Keď sa Hajko pomýlil, že "dobre to teraz naši urobili na konci 8. prestávky...ééé, teda minúty", to sa stáva... Ale originál mi prišla hláška "Šimonovič si skrátka zvykol, že góly v reprezentačnom drese nedostáva, tak prečo by mal dnes." A nakoniec to vyšlo :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...
  • Pred 1 mesiacom...

mna na tom fotbale vie nasrat to ze ty komentatori furt len vychvaluju a vychvaluju za kazdu sprostost ktora musi byt pri repre samozrejmost. ja mam strach ze zachvilu budu nasich fotbalistov chvalit aj ked si dobre zaviazu snorky na kopackach. to sa neda uz ani pocuvat nieto sa na to divat.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

podľa mňa je komentovanie celkom slušné a nezdá sa mi, že by našich až príliš vychvaľovali

v iných krajinách zo svojich mužstiev robia oveľa väčšie hviezdy(počas zápasu)

ak sa nevydarí tak ich pekne znosia

 

mňa však viac irituje, keď počujem komentovanie na klubovej úrovni, kde jasne počujete na komentovaní, kt. mužstvu sa drží

pán Marek Mryglot - Košice, Petr Vichnar - Slávia

 

poprosím posledných 2 príspevkov do témy komentovanie Ď

edit: presunuté . g.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...
  • Pred 2 týždňami...

Najviac sa mi aj tak paci hlaska: "KDE JE PUK".... To je na vyplnenie hluchej chvile. Vudy lepsie, ako pozerat nejaky motosport na nejakom ceskom **** a asi 1,5 minuty tam okrem motorov nepocut ziaden zvuk....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 mesiacmi...

Musím oceniť spolukomentátorske schopnosti nového trénera cz 2. ligového klubu z Jihlavy

mal vynikajúce postrehy a bolo počuť, že má už nejaký ten zápas La Liga-y napozeraný

 

nie ako Milan Luhový neviem s kým na TV PRIMA

to bol strach počúvať FC Liv'pool proti Derby County

to čo vychádzalo z ich úst by sa kludne dalo považovař za PremierLeague analfabetizmus

 

tento utorok ma dostal zostrih LM na CT2

komentátor toľko rozprával o góle Koppinen-a do brány Petra Čecha, ale povedař meno toho, kto na tento dól nacentroval mu z úst nedajBože vyjsť

bolo to až detinské a smiešne

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...
  • Pred 1 mesiacom...

omg, skuste pocuvat komentatorov NHL na Sport 1, to su ciste lamy :lol: ivan ninaj bol snad lepsi ako tito dvaja. na druhej strane galaxia, to je uz ina rec. To iste sa tyka aj NFL na galaxii. Obaja komentatori sa vyznaju a dokonca davaju rozne perlicky z histore NFL.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 mesiacmi...
  • Pred 4 týždňami...

Rano som si pozrel kvalifikaciu F1 na STV... neviem kto to komentoval ale bol to fakt total humus :) ble!

 

Tak hned prva vec co bola fakt ohavna ... neskutocne monotonny hlas, ziadna akcia, ziadne emocie - fakt ako keby ten komentator len cital co mu niekto napisal! Dalej mi liezlo na nervy ze za celu kvalifikaciu asi 50krat povedal ze tento rok je v startovom poli PäTICA nemcov - proste vzdy ked ukazali nejakeho nemeckeho jazdca tak vzdy povedal: A teraz sa pozerame na jedneho z pätice nemcov...

 

Dalsia vec ... vkuse vravel take kecy ze: pozerame sa na Bourdaisa, ktory je JEDINYM francuzov v F1! pozerame sa na Webbera ktory je JEDINYM australcanom v poli! pozerame sa na Kubicu kt. je JEDINYM poliakom v F1! pozerame sa na monopost force india, ktory je JEDINYM indickym teamom! no to bolo fakt "Genialne"! ... bla bla bla bla JEDINY bla bla...

 

No a potom to uz boli len dost zavazne chyby ohladom jazdcov a teamov, aspon tie najvacsie blbosti co zadral:

L.Hamilton bol jedinym novacikom ktory sa stal vicemajstrom (a co takto napr. Villeneuve)

Na podiu boli minuly rok podla neho LEN jazdci teamov McLaren a Ferrari

A.Sutil je podla neho uplnym novacikom a ide prvu kvalifikaciu

 

a na zaver hlaska: "Ano, vidime monopost McLarenu, to bude Kimi Raikkonen ... pardon ... Felipe Massa!" :)

 

No proste brutaaaaal za vsechny prachy! :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

No, tak vidím, že o nič neprichádzam,heh... :)  Ale ako si to celé popísal, no nezávidím...no je smutné, že nevedia nájsť poriadneho komentátora...chyby robí každý, ale aby nevedel komentovať a len monotónne rozprával a čítal a nevedel sa do toho vžívať... :)

Takže, dobre že si napísal, z STV to určite nebudem pozerať....vlastne ani som sa nechystal F1 na STV sledovať, mne komentovanie vyhovuje na RTL-Klube...ale bral by som aj ITV :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov