Skočiť na obsah

Sniper

Odporúčané príspevky

  • Pred 9 mesiacmi...

Pozeram o lyzovani tu su nejake temy, kde si aljak poklabosil a potom to zavrel.

http://sport.idnes.cz/lyzovani-vyjadreni-svaz-lyzaru-komentar-eurosport-fys-/lyzovani.aspx?c=A160119_122224_lyzovani_tny

Ten komentator je ozaj mimo. A urobil to naschval. 

 

A pokazil mi piatok vecer. Aj ten prenos. Videl som to aj v utorok - tam som bol ovela napnutejsi , ci to Veronika dokaze. Krical som aj deti to sledovali potom o 10 isli spat.

 

V piatok sme to sledovali tiez - uz ani mna nebavili cele preteky, pozrel som si len poslednych 7. 

Myslim, ze uz v utorok deti poskakovali,ze sa chcu ist lyzovat. Boli sme aj pred dvoma tyzdnami ked este sneh nebol,ale zacali zimy a vo Vernari mali to dobre upravene - len bola zima - deti behom troch hodin dvakrat fnukali,ze im odmrznu palce -bolo do -14. ja som si prvy krat dal dva rumi.

Samozrejme o lyzovani po tom nechceli ani pocut.

 

A boli tieto preteky cez tyzden. V utorok to bolo super. Veronika to dala,aj Peta sa velmi zlepsila - vlastne obe zasli najlepsi cas v tych kolach.

 

V piatok. Aj kvoli tomu komentaru. Ale aj kvoli tomu, ze nasa nebola prva - po prvom kole - ma to tak uz nevzrusovalo. Dievcata su velmi sikovne - Peta isla v nedelu aj obrovsky slalom s cislo 63 a 1.kolo 23, druhe skoncila na 14. mieste - 4.najlepsi cas.

 

Den po volbach su u nas preteky - asi tam pojdeme.

 

---

Tema komentatori - v nedelu na eurosporte siel slalom z Wengenu a uz tam mali komentatora a nejaku zenu co sa tomu sportu rozumie. Hned to bola ina kvalita - dvaja si viac vsimnu. Chyby, zlomena palicka a pod. Doplnia sa.

 

Ale na slovakoch isiel prenos - inak aspon v piatok davali aj prve kolo - nesledoval som to aj ked som bol vedla televizora. Ale este dva preteky nazad - Zuzulova sa dostala v II.kole na prve miesto a este isli dalsie dve. A ta prva zajaydila lepsie ako veronika. A potom isla posledna a on - ten spolukomentator - "ze tejto uz pad nemusime zelat - lebo je jedno ci skoncis II. ci III.". Veronika skoncila tretia.

 

---

Len poznamku - ku komentatorovi - v tom linku mate video. Ceska - som sa na nu tesil - ja cechom uz aj drzim palce - tejto priklad odkedy to sledujem ,teda posledny mesiac. Meno mi nic nehovori aj ked viem uz ze predtym sa volala Zahrobska a ma nejake medajle. Proste je to Ceska - ktora mohla byt nasim konkurentka(mozno vitazka) ako aj ine .. a on jej meno ani nespomenie? K jej jazde nic? Len ze Ceska je druha. Pritom bola na medzicasoch aj pred Vlhovou. Na prvom mieste - teda nesla zle.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Asi tazko by to robil naschval. Co by z toho mal? On slalom komentuje uz dlho a prvykrat sa to stalo.

Ja si myslim ze sa to zbytocne nafukuje. Pokial clovek nie je nevidomy, tak nepotrebuje do toho kecat.

Mna to skor rusi. Ved vidim ako ide a ake ma medzicasy, nepotrebujem aby mi tam vykecaval ze ma 20 stotin naskok, ved to vidim aj sam. A ani meno nepotrebujem pocuvat, tiez vidim kto ide. A este toto mu vycitat, ze nepovie jej meno. Co to pozeraju slepci?

 

Radsej mam ked je tam nejaky profik a ten opisuje jazdu, ze kde a ako robia chyby, kde je tazka pasaz atd. Alebo ked hovoria nejake veci zo zakulisia. A nie ze ta ide dobre a straca tolko a tolko. To vidim aj sam.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Si vies predstavit?, - keby si videl komentar ako tento - a okomentoval by to ako tento - myslim cele preteky.Ked isla Vlhova - by rozpraval o nejakej svedke - ked isla zuzulova - rozpraval o nejakej svedke, ked isla franzuzska o nejakej slovenke.

 

Ale on neopisoval co Strachova robila zle - preco straca - on sa venoval statistikam Vlhovej. Co uplne nikoho nezaujima - tie statistiky ma tohto roku lepsie Strachova. Aj ked lepsie nelyzuje.

 

Ale aj ten rozmer - isla jeho krajanka. Komentuje to pre nich. urobil to zamerne - neprofesionalne - ked ma s nou problem - mohol ist k zubarovi - komentovat hocico kde nestartuje Strachova.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 rokmi...

čítala som o Polakovi 

"Manfréd Ko*ot víťazí suverénnym spôsobom a vážení športoví diváci pozor! Máme tu nový halový svetový rekord! Úžasné... a kde sú naši? Hlboko v poli porazených... Bodaj by sme mali aj my takých ko**tov"

 Zaznelo z úst legendárneho komentátora počas atletického mítingu v Berlíne.

 

https://www1.pluska.sk/sport/ostatne/video-legendarne-hlasky-karola-polaka-aj-takto-ho-zapamatame

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

po ôsmich rokoch na fóre prvý príspevok v športovej téme :laugh:

dnes večer som v rádiu počúval priamy prenos z futbalu! nie teda že by to bolo mojim zámerom, len sa mi nechcelo vstávať od roboty a preladiť rádio, ale toľko zbytočných a jalových informácií, počas hodiny a pol, som nedostal ani na vojne od politrukov na hodinách PŠM ... najviac opakovaná fráza bola "standardní situace". vždycky som si myslel, že štandardná situácia vo futbale je, keď po tráve behá 11+11 futbalistov, ale toto bolo zrejme niečo iné :eehmm:

komentátori komentovali veľmi dramaticky, ale nakoniec to tuším dobre dopadlo, lebo v poslednej minúte dal gól kopálista s pekným poetickým menom, nerozumel som celkom, ale bolo to buď Kŕm Somára alebo Kam Somára, takže Češi nakoniec vyhrali :bingo:

  • Haha 1
  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov