Jump to content
Sign in to follow this  
nutrinka

Divadlo

Recommended Posts

tomassi

asi konečne opäť raz zavítam do divadla

nechať si ujsť chlapíka za závesom s čelom umazaným od uhlia na divadelných doskách

by bolo doslova hriechom

http://www.dab.sk/sk...je-tu-riaditel/

Clemenza

Ja sa chystám budúcu nedeľu do SND. Bertold Brecht: Malomeštiakova svadba

iskra

Posledne som bola na hriešnu komédiu Marc Camoletti   Kto zhasol svetlo ?

Hrali:

Mária Kraľovičová 
Zuzana Tlučková

Kristína Svarinská
Ján Koleník
Braňo Deák

réžia : Peter MIKULÍK

Všetci herci  boli zlatí, no najviac ma očarila dáma M. Kraľovičová. Brilantne zvládla svoju rolu a stále vyzerá úžasne. :klobuk:

game

toto je trochu iné divadlo. ale nádherné.

pozeráte občas balet? nie?  ...po tomto spracovaní Čajkovského Labutieho jazera možno zmeníte názor.

a možno ho niekto zmení aj na kdečo iné.

predstavenie z r. 1996 s Adamom Cooperom v hlavnej úlohe (zahral si vo filme dospelého Billyho Elliotta), ale úplne inej, než si ktokoľvek myslí. je to netradičné, bez tylových tutu, a úplne iné, než človek čaká, ale je to neuveriteľná pecka.

lepšie slovo mi nenapadá. pecka.

keď už sme to nemohli a nikdy neuvidíme naživo, aspoň tu... aj tak je to pecka:

• Upvote 1

iskra

game, pozrela som si to včera večer.  je to  pecka. :) veľkolepé.  zakaždým,  keď vidím, počujem  niečo podobné.., keď navštívim občas divadlo,  mám rovnaké pocity, akoby som sa ocitla na chvíľku v inom svete...  :) ďakujem.

• Upvote 1

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

• Similar Content

• slimak
      By slimak
      Dnes som pozeral superstar a nejaka slovenka spievala nejaku francuzsku pesnicku, vraj ju ma prespievanu aj Rotrova(velmi dobra spevacka). Dievca to pekne zaspievala. Ale ja som si spomenul na Knazka. On ako herec pre mna OK, ako politika som ho nemal rad ale ako cloveka aj herca ho respektujem. Knazko ma relaciu o hercoch, velmi rad sa na to pozeram. kto je dobry herec na slovensku? resp. bol. Vela je uz len v nasich spomienkach. Napr. moj oblubenec je huba, on uz je starsi, ale ja si ho pamatam aj ako mladeho a chudeho(vlastne stale je).

My sme mali strasne vela dobrych hercov. Mozno by som nespomenul co boli popularni, uplne hviezdy ale pre mna boli.
      pre mna najvacsia hviezda je , idem vygooglit meno. Vedel som ako sa volal aj googlovanie mi dlho netrvalo Ivan Mistrik. Toho chlapa je mi luto. Keby som bola zena, zamiloval by som sa donho velmi rychlo.

Neviem ani v akom filme hral, pamatam si ho v incenaciach, americkej tragedia, velmi sa mi paci trilogii z vysokych tatier spolu z rajniakom. inak v tom filme hraju moji oblubeni herci. Rajniak, Muller.

A co vy?

Co nikto nic nepise?
      Dalsi oblubeny herec. Stevo Kvietik. Nepoznam tych ludi, neviem aky su ale zli nemozu byt. Herci su dobri. Cervene vino, tisic rocna vcela a mnoho inych. Boxer. Krasni ludia.
    • cizy
      By cizy
      takze toto je podla mna 9 najlepsich hercov:

Jean Reno
      Sean Connery
      Tommy Lee Jones
      Gary Oldman
      Christian Bale
      Nicolas Cage
      Clive Owen
      Sean Penn
      Benicio Del Toro
    • game
      By game
      potopa je vždy zlá, každá jedna, ale táto červená v maďarsku vyzerá nielen príšerne, ale dokonale jedovato a bezútešne

slovesnkí záchranári našli v bahne ďalšie dieťa, piatu obeť, kompetentní sa necítia vinní:

vyzerá to desne
    • cheki
      By cheki
      Na com ste sa najviac zasmiali??neviem aku si uz mam kuknut...ja som sa najviac krcoval asi na Ali G In Da House alebo Borat....a taka ta z jednych best asi Hele vole, kde mam faro
  • Create New...