Skočiť na obsah

Komunikujeme neverbálne


game

Odporúčané príspevky

medzitým vznikli na základe presných sledovaní a meraní vedné odbory, ktoré sa zaoberajú aj pol či štvrť sekundy trvajúcimi výrazmi tváre ...

a medzitým bol natočený úspešný seriál, založený na tomto  pozorovaní /o ktorom je v priloženom videu reč/ - Lie To Me / Anatomie lži, v hlavnej úlohe so skvelým Timom Rothom.

 

výborný dokument, ktorý krásne vysvetlí a obnaží reč tela, reč tváre, mikrovýrazy, od politikov po predajcov áut a bežných ľudí z ulice ...

vedeli ste?

len 7% našej komunikácie je verbálna ... až 93% je neverbálna ... čiže by sme mali poznať reč tela :)

 

myslím, že tak všeobecne trochu tú reč tela a mimiky poznáme, ja sa  v nej ale podľa mňa priveľmi nevyznám, zrejme som priveľmi dôverčivá a možno málo všímavá, viac vnímam zmenené vibrácie v atmosfére medzi ľuďmi, to áno ... reč tela mi je trochu dosť skrytá

 

komu z vás nerobí problém neverbálna komunikácia? ako ste s ňou kamaráti vy? :)

 

https://www.youtube.com/watch?v=G8H5aSbFi_8

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Odpovedí 26
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • game

    3

  • chorche

    3

  • Duda

    2

  • cizy

    1

Top prispievatelia v tejto téme

počula som o tom, a rada by som reč tela poznala lepšie, ale nejak mi chýba čosi k tomu, aby som bola v tomto úspešná. Dokonca som si aj knihu kúpila, ale zatiaľ som ju neprečítala. Niekedy sa pristihnem, ako sa takmer dám zmanipulovať k niečomu, čo vôbec nechcem. Niekto má obrovský talent presvedčiť druhých o čom chce, iný sa môže aj pokrájať - a prd.

Ale zas nemôžem povedať, že by som bola nejaká nešťastná zato, že neviem dobre čítať z mimiky a gest ľudí, zatiaľ som sa väčšinou včas spamätala.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov