Skočiť na obsah

Ako dostať kampaň z CFS do FS2


peterha

Odporúčané príspevky

!!warez!! sa mi uz dotahal, update este nie, lebo ho musim tahat z toho pomaleho ftp. Je to tym, ze nemam update, alebo je iny dovod preco mi niekedy hra uprostred bitky uplne zamrzne a musim reset?

 

Inak, musim uznat ze je to skutocne super pack...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Odpovedí 101
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • Sniper

    25

  • Ignatius

    16

  • Polaris

    16

  • Darkman

    12

Top prispievatelia v tejto téme

Stacilo stiahnut novy CVS Build, uz je vsetko v poriadku. Je super hrat CFS v takom skvelom prevedeni. A Silent Threat som doteraz nikdy nehral, prave som prezil fajn zazitok ked som znicil Einsteina, kameru som nastavil nech na mna pozera z predu a utekal som pred vybuchom so 6% hull integrity :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Davat bacha na povodny build! Hra ti spadne preto, lebo si si zvolil inu lod ako predvolenu!!! Toto sa mi stavalo stale. Je to proste bug, alebo nieco ine. Pri inom builde je bug taky, ze pri vystreleni HORNETov ti to zacne brutalne sekat!!! Alebo pri vacsom mnozstve laserov a rakiet a proste bordelu. Cize => Na misiu, kde potrebujes inu lod, si daj iny build a prezi to so sekanim...da sa to :lol: a inde zase normalne ficis so starym buildom.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Samotný FS2_Open je veľmi náročný na hardware. Dávnejšie keď som hral nejakú misiu tak po polhodine mi hra dosť spomalila (asi na polovicu času) a radšej som to vypol lebo hrozilo že zavarím počítač :lol:

 

FS2_Open je veľmi dobrý mód, ale skutočne treba na to výkonný počítač.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Hej, to sekanie je podla mna skor hardwarom, ja som ho vyriesil vypnutim vsetkych inych procesov okrem freespace (aj exoplorer som vypol :lol:) a fs som dal najvyssiu prioritu. A uz to neseka, len teraz mam zas problem ze nech dam akykolvek build, nejde mi CFS, ktory mi predtym isiel na vsetkych buildoch...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

toto sa lisi od pc k pc. Ja som ziaden s tebou popisanych problemov nemal. Ci uz islo o novy, alebo stary build :lol:

No robi mi to take haluze proste...ze klasik build, to ked zmenim fighter, tak hned po nejakom case mi to vyhodi error okno a mozem to zavriet...ked dam iny build, tak hra bezi, ale zacne to sekat. Mozno uz vysiel build, co odstranil uz tieto haluze, vyskusam :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja si skôr myslím že to asi nemáš korektne nainštalované. Ty si podobný prípad ako bad_guy, ktorý sa mi sťažoval na všelijaké chyby v kampani Aftermath, ale to že mal dáta kampane prepísané dátami z iných módov to mu už nevadilo.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Mody nie, ale pozeram este jednu stranku, kde su updaty pre tento source code. Ten hi-res a podobne veci...pozeram na datumy a co je novsie, tak to potom prepisem. Tak mozno je to v tom problem. Vyskusam teda PURE FreeSpace dat a vyskusam, ze ci to bude robit.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Neviete mi teda poradit ako spojazdnit ten FS1 port? Ako mi poradil tusim polaris, skusil som reinstall, skusil som vsetky updaty aj CVS Buildy ale stale mi nejde, hned pri starte mi vyhodi nejaku poruchu v istom riadku sound.tbl, nieco v zmysle ze chyba nejaky "FlyBy Sound" alebo take nieco...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Error: sounds.tbl(line 260:
Error: Missing required token: [#Flyby Sounds Start]. Found []  instead.

File:C:\temp\fs2_open_3_6_9.t\code\Parse\PARSELO.CPP
Line: 638
[This filename points to the location of a file on the computer that built this executable]

Call stack:
------------------------------------------------------------------
------------------------------------------------------------------

Toto mi pise

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Skromne si myslím, že toto bude problém v samotnom súbore sounds.tbl

 

Error: sounds.tbl(line 260:
Error: Missing required token: [#Flyby Sounds Start]. Found []  instead.

Port som nikdy neskúšal, takže moc ti asi neporadím. Ale dá sa pomôcť aj inak.

 

Najprv si zálohuj súbor sounds.tbl

 

Otvor ho a vyhľadaj #Flyby Sounds Start. Mám taký dojem že táto položka ako keby v tom súbore chýbala. Ale netvrdím to.

 

Tak skús vyhľadať #Flyby Sounds Start, pod ním by malo byť minimálne toto:

 

$Terran:	0	T_flyby1.wav,	0, 0.75, 1, 200, 400; * Terran ship1 flyby player sound (3d sound)
$Terran:	1	T_flyby2.wav,	0, 0.75, 1, 200, 400; * Terran ship1 flyby player sound (3d sound)

$Vasudan:	0	V_flyby1.wav,	0, 0.85, 1, 200, 550; * Vasudan ship1 flyby player sound (3d sound)
$Vasudan:	1	V_flyby2.wav,	0, 0.85, 1, 200, 550; * Vasudan ship1 flyby player sound (3d sound)

$Shivan:	0	S_flyby1.wav,	0, 0.75, 1, 200, 400; * SHIVAN ship1 flyby player sound (3d sound)
$Shivan:	1	S_flyby2.wav,	0, 0.75, 1, 200, 400; * SHIVAN ship1 flyby player sound (3d sound)

#Flyby Sounds End
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 rokom...
  • Pred 5 týždňami...

Mam SCP pack, ale

 

a)Nemam ho kam dat.

b)Supovat 500MB(a tusim to je daleko viac) cez 256Kbit UP Dsl sa mi vazne nechce, kedze to nie je problem stiahnut. Tahal som to nanovo asi pred 2 mesiacmi, ked dojdem domov pozriem link.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Neviem či si úplne rozumieme, Mám stiahnutý Freespace 2 SCP Pack v1.5c - cca 2.0 GB a update 1.8/1.9a/b to 1.9c - 41 MB, Teda súbory už zmieňované v návode na začiatku fora. Avšak nijako sa mi ale nedarí nájsť funkčný limk na update 1.5c/1.6 to 1.8 - je to súbor s názvom FS2_SCP_full_pack 1.8 Update.exe o veľkosti 517 MB. Nefungujú stránky ani na oxyshare ani na huggybaby, nehovoriac o ftp-čku. Ak tento súbor naozaj nikto nemá, eventuálne nie je ho schopný uploadnúť, privítam nejaké alternatívne alternatívne návrhy tejto mojej patálie.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ferdis ak vieš anglicky skús sa popýtať na hard-light.net

Ja osobne SCP nesledujem, skôr sa zaujímam o retail verzie, na SCP si budem musieť v budúcnosti nájsť čas.

Ak by si našiel funkčný link tak ho môžeš do tejto témy pridať, možno sa ešte niekomu niekedy zíde :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach


×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov