Skočiť na obsah

Ako dostať kampaň z CFS do FS2


peterha

Odporúčané príspevky

  • Odpovedí 101
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • Sniper

    25

  • Ignatius

    16

  • Polaris

    16

  • Darkman

    12

Top prispievatelia v tejto téme

  • Pred 1 mesiacom...

DARKMAN

 

Prosim ta neupnes to este raz please? :) :lol:

 

A co si spominal o tych 4GB??? To akoze si nainstaloval co este? Alebo aky je postup, aby som si mohol zahrat CFS + Updatey a FS2 v novom kabate? To nestaci ten 2GB pack z !!warez!!u?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Cize v skratke...ak si nainstalujem tie potrebne veci co tu spominas, tak budem moct si zahrat CFS + updatey a proste vsetko v novom kabate??? Nova grafika, vylepsena hudba a podobne veci? Uplne kazdu misiu? :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Bohuzial to momentalne nieje mozne, kedze stroj na ktorom to bolo defintivne zanikol. Na jeho miesto by mal prijst druhy, ale kedy sa tak stane neviem povedat.

 

A co si spominal o tych 4GB??? To akoze si nainstaloval co este? Alebo aky je postup, aby som si mohol zahrat CFS + Updatey a FS2 v novom kabate? To nestaci ten 2GB pack z !!warez!!u?

To treba este nainstalovat a aplikovat 500MB update :lol:
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Este daco...staci ked si nainstalnem Freespace 2 a potom ten pack....patchnut ten pack...potom update...nakonec crack.....a mam tam aj CFS 1 + datadisk? Abo ako?

 

Napise mi dagdo strucne navod, ze ako mam postupovat??? Co najprv nainstalnut a pod???

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Nainštaluješ ten pack, dáš jeden update, druhý update /1.8 a 1.9c/ a máš všetko čo máš mať.../čiže žiadny freespace 2 predtým mať nemusíš, taktiež žiadny crack netreba.../ Či chceš hrať jednotku, dvojku, alebo nejakú inú kampaň volíš už potom v launcheri ako jednotlivé MODy /ale to už tam budeš mať trochu popísané aj, keby dačo, tak sa stále môžeš spýtať.../

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Heh.....zatial sa to nejako nerozbehlo....sice som nedal update...ale malo by sa to aspon akotak rozbehat.........respektive sa to rozbehalo, ale v kampani je len FS2 Campaign a este k tomu to pyta CD a spustit tu hru bol zazrak....dufam, ze ten patch to vsetko riesi.....bo taketo ja nerad zaseky :lol: Jezuuuus,.....ten patch ma 530MB? No jo...................

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

No uz som to spustil....naaadhera :) Kraaasa.......akoze uz viem, co si nablizsiu gamesku zahram :lol: Hned co dohrm Quake IV :) Ale musim sa sklonit pred tym chalaniskom, co to tak prepracoval......Akurat trosicku zlozito sa to spusta...sem tm dajaky error vybehne predtym nez sa to spusti, ale ide to aj napriek tomu....no sak uvidi sa ;) TESIIIIIIMM....Kral je mrtvy...nech zije kral ;) Dakujem potom vsetkym co mi pomohli ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Heh...sranda....prekonvertoval SCP do CFS a kedze je tam zaklad FS2, tak to znamena, ze na nasej stranu su aj Vasudani, kde v CFS su este nasimi enemy :lol: To len taka pozornost...ale je haluz sledovat jak nici Vasudan Vasudana :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Dalsia noviinka...nasiel som aj treningove misie na nete...pokial dagdo si prosi, nech mi da vediet :lol:

 

Dalsie vec...poradil by mi dagdo s tymito dvoma errormi?

 

Error: Failed to create the command recognition context

 

Error 2: Failed to init voice rec

 

Was ist das??? :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ide o misiu The Darkness and the Light z pôvodného CFS... Mám Freespace 2 SCP Pack, kde CFS mi beží ako MOD Fs1_port_3 (resp. spolu s CSF obsahuje ten MOD aj Silent Threat + ešte tuším 2 kampane...)

:lol: :) ;) :)

 

Akurat tu misiu hrajem, lenze jeden problem....akosik mi to padne cely system, ked si chcem vybrat inu stihacku na tuto misiu...proste ked chcem Apollo, tak mi to po case zmrzne...musim iba so stihackou Valkyrie. Chcem preto Apollo, lebo na tuto misiu treba tuhsiu masinu a s Apollom si myslim, ze to zvladnem a este aj vacsi arzenal..lenze akosik sa to tam nedotiahlo a fculeky resetujem cely FS...takze som zvedavy, ze co to spravy, lebo som to este vylepsoval dalsimi packmi na lepsiu grafiku, takze uvidi sa ;)

 

Inac good news, ak niekto ma rad Wing Commander...mozno ste to uz poculi, ale preraba sa saga WC od tretieho dielu do noveho kabata A LA SCP Engine ;)

 

Edit: príspevok presunutý z témy Heads Up Display, pretože sa vôbec netýka HUDu, ale patrí obsahom sem. Ign.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Errory zrusene...nainstaloval som si nejaky PACK so zvukmi ( Microsoft Sam, Mary a pod...) Funguje bez chybovej hlasky!

 

POZOR NA ERROR!!! V mode PORT, misia The Darkness and the Light. Vymenou stihacky sa s najvacsou pravdepodobnostou stane to, ze vam to zmrzne a cela aplikacia padne.....pozeral som na nete, ze what's the problem....nic som nenasiel az na CVS BUILD....akonahle som si to stiahol a nastavil ako Source Code....cize cez menu Launcher pod Browse a tam si nastavit ten *.exe..........testoval som to a ide to...dokonca mi to aj uz bonus objective zobere :lol: CVS BUILD sa refreshuje asi kazdy 2-15 den...haluz...takze takto.....Najdete ho na Hard-Light forum...nemam momentalne cas, potom napisem aj link :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 5 týždňami...
  • Pred 4 týždňami...

Freespace 2 SCP Tak je to úplně super. Sehnal sem si Freespace 1 i 2. Chtěl sem to postupně dopařit. Pak sem se mrknul sem sosnul sem si SCP a ostatní můžu smazat. Je to promakaný, super grafárna. Teď jedu great war, jen menší problémi s češtinou, ale povedlo se mi jí tam nakopat. Tahle předělávka by tady na fóru mohla bejt v hlavní nabídce. Sem to našel náhodně zastrčený, fakt je to paráda.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ok, ale prakticky tady hlavní odkazy sou v těhlech příspěvkách.

 

1.5 Základ (je to torent) 2GB

http://www.!!warez!!box.com/!!warez!!s-details...hp&id=41728

 

updat na 1.8 517MB

http://www.oxyshare.com/get/17219225004477...Update.exe.html

 

updat na 1.9 42MB

http://files.filefront.com/fs2+scp+1+9c+up...;/fileinfo.html

 

Tady je FTP kde je to všechno, ale jede to max 200kb/s, já tam stáhnul updat 1.8 protože mi to z oxyshare nějak nefachalo.

 

ftp://213.48.38.123

Username : hardlight

Password : hardlight

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Musim este pripomenut, ze tento najnovsi update neopravuje chybu: Zmena stihacky!!!

Potom ti moze rupnut gamesa a vygrcne ta to do win. Najlepsie je potom si este stiahnut nejaky ten BUILD na Hard-Light forume! V jednej misii je to dokonca nevyhnutne, aby som to vobec presiel :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach


×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov