Skočiť na obsah

Ako dostať kampaň z CFS do FS2


peterha

Odporúčané príspevky

  • Odpovedí 101
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • Sniper

    25

  • Ignatius

    16

  • Polaris

    16

  • Darkman

    12

Top prispievatelia v tejto téme

Freespace 2 SCP Pack je kompletný balík vytvorený človiečikom čo si hovorí ShivanSpS, založený na FS2_open, ktorý vo verzii 1.8 (ktorú mám) obsahuje pôvodnú FS2 kampaň (samozrejme s výrazne vylepšenými efektami) + MODy fs_port 3 (obsahuje pôvodnú CFS, Silent Thread a kampane Awakenings a Destiny of Peace), Transcend, DerelictSCP, InfernoR1 a Sol: A History... Všetko nádherne graficky premakané, poprechádzané to nemám ani zďaleka, takže ani nemôžem povedať, čo ktorá kampaň v ktorom mode obsahuje....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

V infe je tam písané 1.99 GB :lol: No ja som len popísal ako to mám spravené ja, že hrám jednotku v dvojke, takže ak niekto má ďalší spôsob, téma na to existuje... :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

2 GB?? :lol:

 

Ja som mimo FS už nejaký ten čas, tak som stratil o tom prehľad. Zdá sa mi že už dávnejšie vyšiel Port pre CFS pod FS2, ak sa ti chce môžeš do nejakého príspevku o tom napísať, ako to nainštalovať, odkiaľ sa to dá stiahnúť a pod.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

No, dnes som to installol (ma to 4GB! ), a idem sa do toho pustit :lol:

Silent thread som este nehral, ale najprv si dam ako predkrm prvu kampan :)

 

btw, keby sa to momentalne niekomu nechcelo tahat z !!warez!!u, tak mozem tie zipka niekam supnut...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Zdá sa mi že už dávnejšie vyšiel Port pre CFS pod FS2

No veď ten port je v tom pakli obsiahnutý :lol: A Darkman bude taký milý, že tebe a ostatným, čo dávajú od !!warez!!ov ruky preč, si to umožní zahrať... :)
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ok ak pôjdem plnou rýchosťou do piatich hodín to mám stiahnuté :lol:

 

Ale hrať to nebudem, akútne potrebujem novú grafiku, na obyčajnom FS2_Open tám moja GeForce4 dostávala zabrať :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

http://darkman.fiitkar.sk/FS/fs2scpfullpackv15c_Shivansps/

 

update si uz natahajte z toho linku hore :lol:

 

Necham to tam nejaky tyzden, dva... takze kto ma zaujem, nech taha ;)

 

Osobne som sa este trosku pohral s ambientom (-ambient_factor 60) , aby to malo taky pravy, tmavy, vesmirny feeling ;)

diki, uz to taham.... :)

esteze ten update nieje na torentoch ale priamo na upload stranke :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

Saakrrraaaa tolik notorickejch vzpominek v novim kabate, asi se u toho rozbrecim :lol:... Alespon je co hrat uz se nemuzu dockat na Silent Threat , kterej jsem jeste nehral uuauauaaa. A to jsem jeste nezazil explozi krizniku to bude nareeeezzzzzzzzzzzzzzz...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Diky zkusim..

 

Ale zelezem to nebude.. Mam 2500+ barton 1gb ramek a ati radeon 9800 pro..

 

..

Hmm tak je to nahovno , pokazde kdyz tam launcheru RUN tak me tam vyskoci jakejsi problem s pameti :lol:

a dela to u kazde verze , krome te zakladni..

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Jinak , instaluju to tak ze ho unzipnu do slozky a nasatvim to nahoru do browse v launcheru..

 

toto pise errorlog

 

fs2_open_3_6_9 caused an Access Violation in module ntdll.dll at 001b:7c911f52.

Exception handler called in FreeSpace 2 Main Thread.

Error occurred at 8/11/2006 13:53:08.

C:\Games\FreeSpace2\fs2_open_3_6_9.exe, run by Unknown.

1 processor(s), type 586.

1024 MBytes physical memory.

Read from location fffffffd caused an access violation.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach


×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov