Skočiť na obsah

Kde zohnat Silent Threat? Poradte?


peterha

Odporúčané príspevky

  • Odpovedí 13
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • Sniper

    6

  • peterha

    6

  • Polaris

    2

Top prispievatelia v tejto téme

Ahoj. Ano v Prahe v Levných knihách, je to v Prahe na Smíchově, dal sa tam zohnať aj FS2, CFS atď., za veľmi dobré ceny.

V dnešnej dobe je to už horšie, predsa len Silent Threat vyšiel pred 8 rokmi. Ja ho mám našťastie, dokonca originál :lol:

 

Skúšal si vygúgliť, či nejaká FS komunita na webe ho nemá? Inak by to nemusela byť náročná záležitosť pre download. Môže to mať okolo 60-70 MB, základná inštalácia.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tam to asi ale obmienaju (LK), a pretoze som to cital uz dost davno (asi 2 roky), pochybujem, ze to tam este bude. A ak si tam aj bol to kupit, tak to asi davnejsie. Ale ak by mal nahodov niekto info tak napiste. Pripadne by to bol ochotny niekde uploadnut. Dik

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja som ho tam nekupoval, mám ho asi od roku 1999, len jeden môj kamarát mi raz spomínal že sa to tam dá zohnať, ale to bolo pred 4 rokmi.

 

Možno bude možnosť ho uploadnúť keď to dám nejako dokopy :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ak by si sa pokusil... Stacilo by to hodit do imageu, napr. cez Alcohol 120%, a ked hovoris, ze to ma 60-70 mega, to by nebol problem to hodit napr. na czshare.com, alebo filefactory.com ....

Urcite by si viacej ludi potesilo.... :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

uz som aj hral datadisk, ale reinstaloval som comp, nainstaloval som znova CFS, potom patch aj EAX patch, potom datadisk, a ked som dal spustit exe subor, nic sa nestalo... poradte... nemoze byt chyba v poradi instalacie???

 

teraz som na to skusil nainstalovat cestinu na datadisk, hra sa spusti, ale vo vybere kampani je len hlavna FS kampan a potom uz len kampan OSUD PRIMERI, ale predsa je ich viac (jedna singl misia je este v tech. oddeleni) ....poradte pls...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ano chyba je v inštalácii.

 

Najprv nainštaluj originál CFS.

Potom Silent Threat

Potom patch 1.06

A nakoniec patch 1.06 EAX.

 

S tou češtinou ti asi moc neporadím, dlho som to tak neskúšal. Fakt ak ju nutneš nepotrebuješ nechaj si anglický originál. Tie misie z kampane Osud Primeri sú single misie zo Silent Threat, ktoré nájdeš v tech oddelení.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

Silent Threat som este nehral, ale uz sa tesim, ked budem moct...sorry, ale musim sa vykecat, pretoze ocakavam velmi vela od toho PACKu od Shivana :lol: Ak to bude fakt fungovat....tak mu napisem mejl, ze ma zachranil od kupovania VooDoo 2 :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...
  • Sniper zmenil názov na Kde zohnat Silent Threat? Poradte?

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov