Skočiť na obsah

Najťažšia misia v FS2


Sniper

Odporúčané príspevky

Ktorá misia resp. misie v FS2 považujete za najťažšie?

 

Ja som sa naučil nadávať pri misii Bearbaiting kde treba Sathanosovi odpáliť tie 4 paprskomety.

 

No však si zoberte - 4 paprskomety = 4 primárne úlohy, + ďalšia je potom treba zničiť Demona, 4 sekundárne úlohy, zničiť Sathanasovi predné flak turrety, Demonu 3 beam kanóny a ešte bonus Sathanasovi treba zničiť zadný beam turret. Nie je to na hlavu?

 

Dobre ťažká bola aj Argonautika, tam som sa naučil makať. Aquataine málokedy skončil v relatívne dobrom stave.

 

Ťažká je aj Apocalypse, úplne posledná, ale tam som sa zmieril s tým že ide proste o masaker a dôležité je zachrániť sa pred supernovou.

 

Masaker je aj The King's Gambit (kde Mjolnir beamy masakrujú lode NTF), ale ak sa dobre rozvrhne tak sa to dá spraviť.

 

As Lightning Fall je tiež dosť ťažká, to je tá v tej EMP hmlovine, treba sa sústrediť aby ste nezablúdili :lol:

 

A nakoniec Their Finest Hour kde stratíme Colossus a skoro celú flotilu (a niekedy aj sami seba).

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Odpovedí 16
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • Sniper

    7

  • Ignatius

    3

  • Tom

    2

  • VERTi60

    1

Top prispievatelia v tejto téme

Bearbaiting bola ťažká hlavne kvôli AI mojich spolupilotov - proste všetky 4 paprskomety som musel ničiť sám (ešteže sa to dá), potom už človek nestíha zaskočiť za myslím Deltu, ktorá má ničiť flaky, lebo samozrejme oni ich ledva poškodia... No a ten bonus jako pekné, úplne sa stíham toľko preletieť, kým neodíde a ešte samozrejme predtým poničiť paprskomety a flaky, úchvatné... ale ani som o ňom nevedel, kým som nenašiel túto tému na starom fóre...

 

Pri Apocalypse ak sa zadarí, je jediným problémom byť blízko jump node, keď treba zdrhať... Ma to sundalo raz veeeeeľmi ďaleko nepripraveného na to, čo sa stane a raz ma zmietlo, keď už som vchádzal do subpriestoru.. Ale dá sa.

 

 

As Lightning Fall je tiež dosť ťažká, to je tá v tej EMP hmlovine, treba sa sústrediť aby ste nezablúdili :lol:

Dobrá rada, vieš koľko som tam blúdil? :) Ale napriek tomu trápeniu to bola jedna z naj misií... keď všetko preblikovalo a človek sa namiesto na techniku musel spoliehať na seba, proste bomba... :)
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ktorá misia resp. misie v FS2 považujete za najťažšie?

 

Ja som sa naučil nadávať pri misii Bearbaiting kde treba Sathanosovi odpáliť tie 4 paprskomety.

Ja som jednoducho vždy zničil len dva (čo stačilo - aj tak som nemal viac bômb) a posledný SD som znehybnil a celý zničil po opakovanom dobití striel. Celkom pohoda aj na najťažšej obtiažnosti.

 

Ťažká je aj Apocalypse, úplne posledná, ale tam som sa zmieril s tým že ide proste o masaker a dôležité je zachrániť sa pred supernovou.

Aj tak jedno koľko lodí prejde, debriefing sa už odvíja či prežiješ alebo nie.

 

Masaker je aj The King's Gambit (kde Mjolnir beamy masakrujú lode NTF), ale ak sa dobre rozvrhne tak sa to dá spraviť.

Dosť ťažké na najsilnejšej obtiažnosti. Ale ináč je to jedna z tých najlepších missií vôbec.

 

As Lightning Fall je tiež dosť ťažká, to je tá v tej EMP hmlovine, treba sa sústrediť aby ste nezablúdili :)

Chvíľu to vždy trvá, naučiť sa sledovať navádzacie sondy.

 

A nakoniec Their Finest Hour kde stratíme Colossus a skoro celú flotilu (a niekedy aj sami seba).

Tam nebol problém (pokiaľ sa samozrejme nesnažíte zachrániť collosus - skúste to prejsť z bombardérom :lol: :))
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 mesiacmi...

To je v pohode misia. Vykašli sa na Ravanu a eskortuj zvyšné tri bombardéry k nej. Potom zhoď niekoľko bômb na jej zbraňový subsystém, čím vyradíš jej obranu. Nie úplne ale pomôže to. Potom to bude ľahšie.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Človeku sa zdá ťažká hlavne kým príde na spôsob ako na to... Kým Daekin mi možno bude oponovať / :lol: /, mne trvalo len zopár pokusov, kým som sa ju naučil sundať.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 9 mesiacmi...

Zabudol som na misiu Exodus, kde musíte eskortovať niekoľko transportov a nákladných lodí. Je tam vasudanská korveta, ktorú by ste mali zachrániť pred shivanským Molochom (takže Moloch treba zničiť) ale korvetu aj tak nezachránite lebo ju zničia shivanské bombardéry. Alebo zachránil ju niekto?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Verte - Neverte......Bearbaiting misia ( Znicit Sathanasovi paprskomety ) bola jedna z najlahsich misii. Sice som to hral iba na Medium, ale tak zvladol som to a jedine ako docielit uspesnu misiu je tak, ze treba vsetky Cyclops raketky a napoprvykrat sa trafit Sathanasovi na paprsky.......Naloadoval som, vystrelil.......potom znova.....ostali mu 2 aktivne....zavolal som si hned na zaciatku REARM.......potom co som nemal Cyclops ma zatial rearmoval a medzitym som nicil Flaky vpredu.....po rearmovani dorazil ostatne paprsky a frisko znicil zadny Flak.

Nakoniec som dorazil Demona.......ale to som vobec netusil, ze na splnenie vsetkych bodov musim jak hnup znicit 3 Beamy......to nejako nedomysleli, ale tak zoberme to tak, ze to bolo uspesne zakoncenie :) Dalsia misia uz bola iba na paradu :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 mesiacmi...

Bearbaiting je snadná, já jsem se zapotil u Their finest hour, protože jsem letěl s Aresem a Mara se mi dostala za záda. měl jsem jí tam až do příletu SD Beast, potom ji někdo sejmul. Co se ravany týče, tak jsem zachránil korvetu actium, ale explodovala sama.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Obrázok

Na Their finest hour mám už vopred prichystanú taktiku. Dám si Ares (:lol:) a rakety Trebuchet. Na Shivanov kašlem, sústredím sa iba na ich krížniky a korvety. Dôležité je im čo najrýchlejšie odpáliť tie LRed a SRed paprsky, lebo tie narobia najviac paseky.

Alphe prikážem aby ma chránili, alebo aby aspoň sa pohybovali niekde pri mne. Je to ťažká misia, ale ak to vyjde tak sa to dá zvládnuť :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 rokmi...

Ty si tiež hráč FreeSpace? :lol:

 

No As Lightning Fall hrávam tak, že mám nos na monitore a akonáhle dosiahnem nejakú bóju tak pozerám na radar kde sa objaví ďalšia. Potom sa musím vydať k nej a takto si to zopakovať asi 8x. Ak sa zapletieš tak často sa treba vrátiť aj o 2 bóje naspäť, raz sa mi stalo, že aj omylom som sa vrátil :) DOSŤ ťažká misia.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Hej asi Týžden :lol:

 

Ideš na to dobrou cestou :)

 

Dostanem sa k 1.boji a druhu na radare nevidim a neviem na ktoru stranu ist :)

Keď sa dostanes k prvej bóji tak preleť kúsok za ňu a potom DOBRE sleduj kde sa na radare objaví ďalšia (šedá bodka). Samozrejme najprv musíš zlikvidovať Shivanov. Tých nechaj pre svojich wingmanov, ty len drž pozíciu aby si sa tam nestratil aj za cenu že budú na teba útočiť.
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach


×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov