Skočiť na obsah

game

Aké máte radi počasie?  

26 členovia hlasovali

  1. 1. Jar

    • Slnečno a príjemne teplo
    • Polooblačno a primerane teplo
    • Zamračene a celkom chladno
    • Aprílový dážď so snehom
      0
  2. 2. Leto

    • Slnečno a horúco
    • Polooblačno a teplo
    • Zamračene a dusno
    • Búrky a lejaky
  3. 3. Jeseň

    • Slnečno a príjemne teplo
    • Polooblačno a slabý vietor
    • Zamračene a občasný dážď
    • Dážď so snehom a vetrom
  4. 4. Zima

    • Jasno so zubatým slnkom
    • Oblačno so slabým snežením
    • Zamračene, snehovo a haldy snehu
    • Ťažké mraky so snehovou metelicou


Odporúčané príspevky

tie veľké teplá už stačili, ale trochu normálneho prechodu by som prosila :lol:

upršaná nevľúdna jesenná zima nie je veľmi povzbudivá ... bolí ma z toho hnusne hlava ...

a prší a prší a prší ... a desať stupňov je tam a zajtra cesta do práce, a nízky tlak a celý deň boľavá hlava ... to sú vyhliadky brrrrrr

smutno a mokro

Obrázok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Mám podobný názor ako ostatní - ochladenie už bolo potrebné, ale zas teploty okolo 10-12 stupňov som nečakal :lol: ...riadna kosa na september....ale našťastie to nevplýva negatívne na moju náladu  :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Teda nie teplota, ale vietor je ten vinnik.

V tom máš pravdu :lol:

Svojho času som pracoval v jednej firme v Petržalke.Tá je na rovine a furt tam fúka vietor.Bolo to v jeseni,chladno - mokro - veterno.....a do toho prišiel nový zamestnanec - z Oravy.Teda poviem Vám,ten znášal petržalské počasie najhoršie.Vysvetĺoval nám,že u nich v doline je v zime "-20°C" a on ide v trenkách pre drevo - napríklad.Ale nefúka tam vietor.To proste znášal najhoršie,lebo nebol zvyk.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Mne skor na naladu a psychiku vplyva taketo otrasne sychrave a uprsane pocasie!!! Akekolvek Teplo mi nevadi a vobec ma nenvyvadza z nalady alebo koncentracie, ale taketo pocasie je presne to co mi dokaze dokonale znicit naladu alebo hoci aj koncentraciu. NEZNASAM TO!

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Mas pravdu nemohol :lol: a ja som zase ani nikdy nepovedal ze by som tam chcel zit :)

 

to ze mam nieco velmi rad to neznamena ze tam chcem aj zit, mam rad aj Marrakech a byvat by som tam asi nechcel hh

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

mne toto počasie tiež vyhovuje, teda aspoň pokým som primerane oblečená, nie ako predvčerom keď som len tak v mikine vybehla na brigádu a vrátila som sa o dva dni a vonku kosa jak hovado :lol:

 

a ešte okrem iného strašne zbožňujem jesenné farby, či už vonku alebo na handrách, čo sa vtedy nosia :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

hovorme o počasí

alebo radšej nehovorme ... toto nie je počasie :lol:

 

v robote ako v ľadovni, kúriť sa nekúri, lebo sa ešte nekúri, aj keď je tretí deň pod dvanásť stupňov, ale sedieť v tom s ľadovými rukami a nohami je úplná sranda, okolo ľadvín sveter ... letela som na bus, ledva som ho stíhala, nadýchala som sa studeného vetra, bolí ma v prieduškách, premokla som a nadávala som pri tom ako špaček :)

ee ... takéto počasie je poněkud nešťastné ... aby som trochu blbo parafrázovala wericha :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

je to individuélne - mne v tejto slote pomohlo červené víno a naše forum momentálne podmazané you tube -dalibor janda - tisíckrát krásnejší nežli prachy a pod.

 

i žena tady - kdes brouzdá..................

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

jeseň je jeseň :lol:

 

tú milujem ... 9°C, vlhko, celodenné dažde, mokré nohy, nevykúrená robota, studený vietor, beh na autobus, tridsaťkrát sfúknutá kapucňa nie je jeseň ... to je des :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

v robote ako v ľadovni, kúriť sa nekúri, lebo sa ešte nekúri, aj keď je tretí deň pod dvanásť stupňov

U nas už zatapaju od včera večera. Ti ľudia nemaju rozum. Trošku zafuka vietor, zaprši a hneď prikladaju pod kotol. Ja nekurim ani v zime, takže taketo veci ťažko chapem.
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja ustojím zimu,rovnako aj dážď...a aj vietor :)

Ale už kombinácia ktorýchkoľvek dvoch vyššieuvedených živlov mi nelahodí.No a včera sa mi skombinovali tri veličiny :) ...takže žiadna pohoda ;)

Dnes máme už len zimu,s mierným vetríkom.....dá sa :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Mne najviac vyhovuje -10° a modrá obloha, ale ............

Proti nepohode je treba sa vyzbrojiť aj psychicky, pôsobí to asi takto:

 

- keď som nahnevaný a vyjdem do pľúšte poviem - ku.va, ešte toto mi chýbalo ašte mi to pridá....

- keď mám výbornú náladu(napr. po úspešnej noci - no,no ja myslím, keď ma nič nebolí!) a vyjdem do sloty poviem - mňa nenaserieš a ešte mi to pridá...

 

Dnes som mal aj úspešnú noc - podľa mňa?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

inak teplá sa ešte majú vrátiť /ale zas nie nejaké extrémne/, takže teplomili nezúfajme...

 

ale kemra jak v novembri, som musela povyťahovať aj tielka a roláky, lebo moje kríže už začali štrajkovať

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ja sa považujem za veľkého teplomila, naši sa mi smejú keď behám v najhrubších ponožkách aké mám aj v lete...

toto je pre mňa hrôza, neustále mi je zima, mám ľadové ruky i prsty na nohách...

a veru i tielka sú mi vhod...

 

zima sa mi páči iba so snehom...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov